Non-stop pohřební služba Praha nabízí pomocnou ruku ve smutném období

Úmrtí blízké osoby přináší nejen období smutku, ale také nutnost vyřízení formalit a v neposlední řadě jisté finanční zatížení pozůstalých. V této těžké době je důležité obrátit se na pohřební službu, která zařídí vše potřebné, poskytne veškeré informace a zajistí i finanční pomoc v případě nepříznivé situace. Pohřební ústav Pegas CZ má v této oblasti mnohaleté zkušenosti.


Co byste měli vědět o pohřebních službách

 • Každý by měl vědět, že výběr pohřební služby, která zajistí poslední rozloučení a všechny nezbytné formality, je záležitostí svobodné volby. Není žádnou povinností objednat pohřeb právě u té společnosti, která zajistí převoz zesnulého. Je jen a jen na vás, která pohřební služba bude nejvíce vyhovovat vašim přáním a požadavkům.
 • Před objednáním pohřební služby se ujistěte, že poskytuje skutečně komplexní služby. V opačném případě se může stát, že budete muset spoustu věcí zařídit sami nebo se obrátit na jinou společnost. A to se samozřejmě odrazí i na celkové ceně.
 • Není-li vaše finanční situace příznivá a potřebujete v tomto ohledu pomoc, vyberte si pohřební službu, která nabízí i zajištění financování.
 • Vyřízení pohřbu a všech formalit není pro mnohé jednoduchou záležitostí. Obraťte se na pohřební službu, která ochotně zodpoví všechny vaše dotazy a poradí s řešením individuálních případů.  

Non-stop pohřební služba pro Prahu a střední Čechy

Pohřební ústav Pegas CZ působí na sedmi pobočkách na území Prahy a Středočeského kraje. Rozhodnete-li se obrátit na zkušené pracovníky této společnosti, můžete si být jisti, že se vám dostane profesionálních a diskrétních služeb včetně  non-stop převozů zesnulých v rámci celé ČR i z/do zahraničí. Bez jakýchkoli poplatků navíc můžete využít i možnosti návštěvy pracovníka pohřební služby přímo u vás doma, kde vše potřebné proberete ve vámi známém prostředí.

Pohřební služby s veškerým servisem

Pracovníci pohřební služby poskytují diskrétní servis, od odborného poradenství, přes zajištění hladkého průběhu samotného posledního rozloučení, až po výhodné financování v případě nedostatečné hotovosti.

 • non-stop převozy zesnulých v rámci celé České republiky i z/do zahraničí
 • zhotovení parte na počkání
 • pomoc s vhodným typem rakve, urny, velmi kvalitních smutečních kytic a věnců
 • možnost výběru posledního rozloučení s obřadem (i církevním) či ekonomickou variantu bez obřadu
 • zajištění kompletně připravené obřadní síně, řečníka i hudby podle přání pozůstalých
 • poradenství a zajištění financování pohřbu
 • nadstandardní pohřební služby dle individuálních požadavků

 

Více informací o komplexních pohřebních službách naleznete na webových stránkách www.pohrebpegas.cz. Pohřební ústav Pegas CZ poskytuje informace také na non-stop bezplatné lince 800 176 423.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pohrebpegas.cz

Vydáno 22.05.2014
115 Zhlédnutí
Topováno 02.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pohřební ústav Pegas zajišťuje důstojné a diskrétní poslední rozloučení

Pohřební ústav Pegas zajišťuje důstojné a diskrétní poslední rozloučení
Odchod blízké osoby je velice bolestivou záležitostí. Pro pozůstalé se jedná o těžké chvíle, ve kterých potřebují každou pomocnou ruku při organizaci smutečního obřadu. Pohřební ústav Pegas CZ nabízí maximální součinnost prostřednictvím empatických pracovníků ochotných vyjít vstříc jakýmkoli ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební ústav PEGAS CZ s.r.o.
www.pohrebpegas.cz
Adresa

Adresa

Kateřinská 1521/13
Praha 2 - Nové Město 120 00

pegas@pegascz.com
+420 800 176 423


Najdete nás také zde:

ARES
captcha