Hotel Zámek Valeč
Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny v Hotelu Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč, nacházející se na malebném, ničím nerušeném prostoru v obci Valeč u Hrotovic, je skvělým místem pro trávení romantických chvilek ve dvou, ale také pro pobyt s celou rodinou. Nabídka ubytování zámku Valeč je přímo přizpůsobená pro tyto účely, proto hotel poskytuje konkrétní ubytovací balíčky pro dva i pro rodiny. Okolí je vhodné jak pro pěší turistiku či cykloturistiku, tak k návštěvě Třebíče či jiných historických měst a míst v okolí.

Romantické pobyty pro páry i pobyty pro rodiny, Hotel Zámek Valeč

Hotel Zámek Valeč – nabídka ubytovacích balíčků

Zámek Valeč se stal vyhledávaným objektem jak mezi páry, tak rodinami. Krásné moderní prostředí Hotelu Zámek Valeč, skloubené s historickým pozadím a dobovým vybavením přímo vybízí k návštěvě a k poklidné dovolené. Ubytování v Hotelu Zámek Valeč lze sjednat jak klasicky na konkrétní termíny a pokoje, lze však také využít akčních ubytovacích balíčků.

Hotel nabízí klientům možnost využití speciálních podzimních pobytů. Ty zahrnují ubytování
v moderním dvoulůžkovém pokoji na zámku s polopenzí. Ubytovaní ve Valči mají možnost využít prohlídky zámku s výraznou slevou, při volbě speciálních pobytových balíčků je pak tato prohlídka zpravidla zahrnuta v ceně. Další možností je volba sportovně-relaxačního balíčku, který kromě samotného ubytování poskytuje také zapůjčení kol a dvě hodiny sportovní aktivity dle výběru.

Oblíbené jsou čtyřdenní rodinné pobyty 2+2 a romantické víkendové pobyty pro dva. Ty vynikají jak zvýhodněnou cenou, tak speciálním programem (např. láhví vína pro rodiče u rodinného pobytu či čtyřchodovou večeří při svíčkách pro romantický víkendový pobyt). Romantický pobyt je pak výjimečný především ubytováním hostů v historických pokojích.

Zámek Valeč vybízí k návštěvě rodiny i zamilované páry


Na Zámek Valeč za sportem a odpočinkem

Hotel Zámek Valeč se nachází v malebné obci na Vysočině a nabízí širokou škálu sportovního vyžití. Příznivci cyklistiky jistě ocení možnost zapůjčení kol, která je součástí většiny pobytových balíčků. Okolí je vhodné jak pro pěší turistiku, tak i pro kratší či delší cyklo výlety.

Všem návštěvníkům jsou k dispozici také tenisové kurty. Ty jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Badminton, lanové centrum a horolezecká stěna se pak nachází v hotelu v nedalekých Hrotovicích,
v případě zájmu mohou hosté využít i těchto sportovních aktivit. V Hrotovicích je k dispozici také bowling, ten by však v několika následujících měsících měl být otevřen i ve Valči. Návštěvníci Hotelu Zámek Valeč také často využívají služeb wellness centra, které je přístupné po celý den a je v ceně ubytování. Masáže a další služby nad rámec ubytování lze předem objednat.

Odpočinek, sport, poznání – to vše v Zámku Valeč


Výlety za historií a poznáním

Kromě příznivců sportovních aktivit je ubytování ve Valči vhodné i pro ty, kteří rádi poznávají okolí, dozvídají se nové informace a hltají historii i kulturu jako takovou. Již samotný pobyt na zámku vyvolá pocit sepětí s historií a prohlídka zámku s průvodcem tento pocit jen utvrdí. Zámek Valeč však nemusí být jediným místem poznání během pobytu.

Nedaleko od obce Valeč u Hrotovic se nachází řada obcí a měst, které stojí za navštívení. Takovým městem může být např. Třebíč. Pyšní se bohatou historií a množstvím cenných architektonických památek. To jen potvrzuje fakt, že přímo v Třebíči naleznete tři památky zapsané do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Jsou to Bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov.

Za návštěvu také stojí Dalešická přehrada, která pobízí ke koupání, plavbě na lodi či cykloturistice
v okolí. Pokud naopak dáváte přednost zájmu o techniku, navštivte elektrárnu Dukovany, ve které
si můžete domluvit exkurzi.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hotel-valec.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Uspořádejte svatbu nebo oslavu v krásném prostředí Hotelu Zámek Valeč

Hledáte reprezentativní prostory pro pořádání svatební hostiny a svatebního obřadu či velké společenské události? Zámek Valeč je se svými historickými sály, nádvořími i zahradou skvělým místem pro uspořádání velkolepých akcí. Hotel Zámek Valeč je vyhledávaným místem pro pořádání svateb, dokáže totiž novomanželům i svatebčanům zajistit veškeré služby, spojené se svatebním obřadem i hostinou.

Vydáno 10.11.2015
Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Hotel Zámek Valeč: Luxusní ubytování s pohádkovým wellness centrem

Přejete si prožít pár dní v takovém prostředí, v jakém žila skutečná šlechta? Hotel Zámek Valeč vám to umožní. Zažijte neopakovatelné zážitky v krásném hotelu, který kloubí starobylou atmosféru krásných starožitných předmětů s luxusními službami a nejlepším servisem, díky němuž se budete cítit jako „panstvo“. Nechte se hýčkat v překrásném wellness centru nebo si objednejte jednu ze specialit místní kuchyně, které potěší všechny vaše chuťové pohárky.

Vydáno 28.08.2015
Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč vybízí návštěvníky k prohlídkám zámku

Hotel Zámek Valeč je unikátní především svou koncepcí, propojením historického objektu s moderním ubytovacím a relaxačním zařízením. Není tak divu, že je pro návštěvníky hotelu i pro širokou veřejnost poskytována možnost komentovaných prohlídek zámku. Máte-li bližší vztah k historii či se chcete jen dozvědět zajímavosti o daném místě, zámek Valeč je krásnou a z hlediska historických faktů také snadno vstřebatelnou památkou.

Vydáno 27.10.2015
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.

Vydáno 04.11.2016
Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Hotel Zámek Valeč skrývá krásné, moderně vybavené wellness centrum

Pod pojmem zámek si pravděpodobně všichni představíme útulné prostředí, dobový nábytek a kus historie. To vše skýtá Hotel Zámek Valeč, který však poskytuje mimo jiné i krásné moderní wellness centrum, které bychom v prostorách zámků čekali asi jen stěží. Co všechno wellness centrum skrývá a co nabízí svým návštěvníkům?

Vydáno 01.12.2015
Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Celoroční kulturní společenský program v prostorách Hotelu Zámek Valeč

Reprezentativní prostory Hotelu Zámek Valeč vybízí nejen k rekreačním pobytům, ale také k uskutečňování řady kulturních a společenských akcí, které si získaly své pevné místo a staly se tradicí. Hotel Zámek Valeč se tak v průběhu celého roku stává důležitým dějištěm plesů, hodů, slavností, vystoupení, trhů, oslav a třeba i tanečních kurzů.

Vydáno 28.12.2015
Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Zámek Valeč nabízí historické prostory pro vaše školení

Noc na zámku nemusí trávit jen zamilované páry, velké a kvalitně vybavené prostory jsou vhodné také k nejrůznějším firemním akcím. Jedním typem z nich může být například školení. Proč se nesejít v motivujícím a hezkém prostředí, kde se vaši zaměstnanci budou cítit příjemně? Právě takové místnosti pro školení nabízí zámek Valeč. Vaše kongresy už nikdy nebudou nudné a nezáživné, pokud zvolíte krásné prostředí jednoho z našich salónků.

Vydáno 02.10.2015Vydáno 20.10.2015
561 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2016

Firemní teambulding

Firemní teambulding

Kongres nebo firemní školení v prostorách zámku Valeč pro 10 až 500 osob

Dovolená na Vysočině

Dovolená na Vysočině

Dovolená v zámeckém hotelu Valeč s možností výletů za perlami Vysočiny

Wellness hotel Vysočina

Wellness hotel Vysočina

Komfortní ubytování s wellnes relaxací - sauna, masáže, fitness, bazén