Vedení účetnictví v programu Pohoda - profesionální účetní a daňové poradenství

DÚOPAM s.r.o. Účetní a daňová firma

Vedení účetnictví v programu Pohoda - profesionální účetní a daňové poradenství

Vedení účetnictví budete mít v Ostravě pod kontrolou

Pokud jste si doposud vedli účetnictví sami, jistě víte, jak mnoho času a starostí taková správa a vedení zabere. Přemýšleli jste někdy, kolik příležitostí by se vám vytvořilo, pokud byste svěřili vedení účetnictví do správných rukou? Vedení účetnictví v Ostravě pod taktovkou DUOPAM s.r.o. je jen správným začátkem, případně rozšířením rozhledů ve vašem podnikání.

Vedení účetnictví, Ostrava, DÚOPAM s.r.o., Účetní a daňová firma

Daňová evidence a daňové přiznání Ostrava

Ostrava patří mezi města, bohatá na podnikatele a firmy. O to větší zájem je o poskytování různých účetnických služeb. Mezi živnostníky a podnikately patří mezi dlouhodobě vyhledávané služby vedení daňové evidence, tj. jednoduché účetnictví, a pochopitelně také samotné podání daňového přiznání.

Firma DUOPAM s.r.o. používá pro vedení daňové evidence kvalitní program Pohoda, který zajistí podrobný přehled nad vašimi příjmy i výdaji. Firma také při zpracování dat klade velký důraz na daňovou optimalizaci a zpracování variant. Z hlediska cenové politiky přistupuje ke svým klientům individuálně, obecně platí, že čím více položek v peněžním deníku budete mít, tím bude cena za každou položku nižší.

Jednou za rok čeká nemilá povinnost takřka každého – podání daňového přiznání, Ostrava není výjimkou. Pokud chcete, aby vám tato starost odpadla, nechte si vést daňovou evidenci v průběhu celého roku profesionální firmou a samotné podání a vyplnění daňového přiznání bude triviální, DUOPAM s.r.o. to udělá za vás.

Účetnictví v Ostravě svěřte profesionální firmě


Mzdy a jejich zpracování

Máte-li zaměstnance a musíte zpracovávat mzdy, bez profesionálních účetních služeb se jednoduše neobejdete. Zmíněná firma nabízí společnostem zpracování mezd v Ostravě i mimo ni, nabízí kompletní zpracování pro malé i velké podniky, vytvoří rekapitulaci mezd, přehledy pro sociální správu a zdravotní pojišťovny, v neposlední řadě také zpracuje příkazy k úhradě.

Kromě samotného zpracování mezd nabízí společnost také služby personální. Postará se o veškeré zpracování pracovních smluv, povede evidenci zákonného pojištění a evidenci o kvalifikaci a také zařídí přihlašování a odhlašování pracovníků u jednotlivých pojišťoven a sociální správy.

Zpracování mezd patří profesionálům


Komplexní služby v oboru účetní a daňové evidence v Ostravě a okolí

Je pro vás vaše práce důležitá? Pokud ano, svěřte veškeré problémy, týkající se účetnictví a daní, firmě DUOPAM s.r.o., kde se o vše postarají. Ve zmíněné firmě pracují lidé, které vedení účetnictví opravdu naplňuje, dělají to s láskou. Buďte si tak jisti, že o vaše podnikání bude postaráno a vy se budete moci naplno věnovat rozvoji vaší živnosti, firmy nebo organizace.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.duopam.cz/podvojne-ucetnictvi/

Vydáno 20.10.2015
525 Zhlédnutí
Topováno 11.07.2019
PODSTRÁNKY

Účetnictví a daňová evidence

Účetnictví a daňová evidence
Vedení účetnictví, daňová evidence, daňová přiznání, zastoupení na úřadech

Zpracování mezd, personalistika

Zpracování mezd, personalistika
Zpracování personální a mzdové agendy včetně zastoupení na úřadech

Daňová přiznání

Daňová přiznání
Zpracování daňových přiznání fyzických osob, zaměstnanců, vyúčtování daní
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DÚOPAM s.r.o. Účetní a daňová firma
WEBOVÁ STRÁNKA
DÚOPAM s.r.o.
www.duopam.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 1294/21
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00

duopam.sro@tiscali.cz
+420 603 519 751


Najdete nás také zde:

ARES
captcha