Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky - pomoc od výběru až po montáž

Pokud jde o příslušenství k vysokozdvižným vozíkům a přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky, můžeme vám nabídnout ten nejširší sortiment z celé republiky. Najdete u nás přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky všech typů, díky kterým pro vás nebude problém manipulace s jakýmkoliv zbožím, zároveň se můžete spolehnout na naše služby.

přídavná zařízení

Servis a náhradní díly pro přídavná zařízení

Nákupem to u nás totiž nekončí, samozřejmostí jsou i veškeré služby od bezplatného poradenství při výběru vhodného zařízení až po montáž na místě.

Jistotou je také záruční i pozáruční servis i dodávky originálních náhradních dílů. Vše potřebné máme přímo v našich skladech v Bohumíně a Praze, takže se nemusíte bát dlouhé čekací doby.


Přídavná zařízení Bolzoni, MEYER a Auramo

Jsme výhradním zástupcem značek Bolzoni – Auramo a MEYER. Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky těchto značek jsou zárukou kvality, obě společnosti působí na trhu více než padesát let a patří k světovým špičkám v oboru.


Mechanická i hydraulická přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky

V nabídce máme jak mechanická přídavná zařízení, tak i hydraulická přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky. Námi dodávané přídavné zařízení značně usnadňují a urychlují manipulaci se zbožím. Velkou výhodou při použití specializovaného zařízení je kratší čas nakládky a vykládky zboží, nižší spotřeba paliva i menší opotřebování pneumatik a náprav. V nabídce máme také náhradní vidlice pro vysokozdvižné vozíky a to v celé škále rozměrů, včetně nestandardních rozměrů nebo speciálních vidlic pro bezpaletovou manipulaci.

Hydraulická přídavná zařízení jsou velmi flexibilní


Pronájem přídavných zařízení na vysokozdvižné vozíky

Pokud si však nejste jisti, zda u vás najdou přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky skutečně využití nebo potřebujete vyřešit jen krátkodobou situaci při manipulaci s nákladem, není nic snadnějšího, než si je u nás zapůjčit a dočasně pronajmout.

Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky si totiž v naší půjčovně můžete zapůjčit i v případě, že potřebujete manipulovat se zbožím jen v určitém termínu a po zbytek roku byste tato zařízení nevyužili. V nabídce máme svěrací čelisti na balíky, čelisti na papírové role, boční posuvy, otočné nosiče vidlic, vícepaletové manipulátory a řadu dalších přídavných zařízení.

Pronájem přídavných zařízení na VZV je výhodnýVydáno 01.12.2015
104 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Přídavná zařízení za vysokozdvižné vozíky

Přídavná zařízení za vysokozdvižné vozíky
Přídavná zařízení na vysokozdvižné vozíky jsou příslušenstvím k manipulační technice, které zlepšují bezpečnost práce a zajišťují přesnost, rychlost a spolehlivost v průběhu manipulace. Správně vybraná přídavná zařízení mohou ušetřit jak práci, tak i finanční obnos za nákup jiné specializované ...

Laserový ukazatel polohy nákladu je naprostou novinkou v České republice

Laserový ukazatel polohy nákladu je naprostou novinkou v České republice
Tak jednoduchá pomůcka, tak snadná a tak užitečná. Mnohdy se sami divíme, proč jsme na některý vynález už dávno nepřišli sami. V tomto případě, si to jistě budete říkat také, alespoň ti z nás, kteří dennodenně pracují s podobným zařízením.

Pneumatiky světových značek pro stavební i zemní stroje

Pneumatiky světových značek pro stavební i zemní stroje
Pneumatiky pro stroje jsou nedílnou součástí kvalitní techniky. Zemní ani stavební stroje by bez odolných a kvalitních pneumatik nebyly schopny vykonávat svou práci na sto procent. Při výběru pneumatik je tak potřeba dbát na spolehlivost firmy, která je dodává. Na českém trhu se můžete bez starostí ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ČEMAT trading, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ČEMAT trading, spol. s r.o.
www.cemat.cz
Adresa

Adresa

Čs. armády 184
Bohumín - Pudlov 735 51

cemat@cemat.cz
+420 596 013 541


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInInstagramTwitterARES
captcha