BEL, spol. s r.o.
lodní motory Solé

Vydáno 18.11.2015
91 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2016

Lodní, naftové i plynové motory světově proslulých značek Perkins i Harben

Potřebujete si pořídit motor nebo vysokotlaké čerpadlo? Chcete kvalitu od prověřeného výrobce a záruku, že vám produkt vydrží? Nevyznáte se ale na trhu s motory a potřebovali byste s výběrem poradit? Tak právě od toho tu je společnost BEL.

Budova společnosti BEL specializující se na lodní motory.

Motory a další stavební a zemědělská technika - to je historie firmy BEL

Už 26 let se zabýváme dovozem zahraničních výrobků z oblasti stavební a zemědělské techniky, včetně motorů. Za tu dobu jsme změnili mnohé. Jedno ale zůstává - už čtvrt století klademe důraz na kvalitu našeho sortimentu, na dobré vztahy při zastupování zahraničních firem a záleží nám také na precizním servisu a spokojenosti našich klientů.

Lodní motory a info o nich na našem webu


Lodní motory od prověřených výrobců

Mezi naše hlavní obchodní partnery patří tři světoznámé zahraniční společnosti. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv motory, můžete si být jistí, že vás tyto firmy nezklamou. - Solé Diesel (úpravy motorů Mitsubishi) - Flowplant Group Limited - Harben (vysokotlaká čerpadla, vodní hydraulika a další průmyslové aplikace) - Perkins (čtyřdobé vodou chlazené motory - naftové i plynové)


Motory Perkins či Harben - jsme distributorem světoznámých firem

Každá z těchto tří firem se specializuje na něco jiného. Základ jim ale zůstává stejný - motory. Španělská společnost Solé Diesel funguje už od roku 1914 a zabývá se strojírenskou výrobou včetně vlastních motorů. Pod koncern Flowplant Group Limited spadá i výrobní značka Harben. Ta už 40 let zastřešuje výrobu čerpadel a vodní hydrauliky. Poslední společností je britská firma Perkins. Jako její distributor se zaměřujeme na prodej motorů, dodávky originálních náhradních dílů a záruční i mimozáruční servis.

Anglický výrobce vodou chlazených motorů