Plastová i hliníková okna pomáhají při šetření energií

Okna jsou velmi důležitou součástí každého domu či bytu. Pokud jsou však stará nebo poškozená, způsobují nejen velké úniky energií, ale také nevypadají dobře. Pokud jste se rozhodli, že je na čase okna vyměnit a pořídit hliníková nebo plastová okna, obraťte se na firmu AZ Jiří Vojtíšek, která pro vás pracuje již od roku 1995. Zajistí a provede montáž plastových oken i hliníkových oken podle všech předpisů a norem a s maximální precizností.

Plastová okna, AZ Jiří Vojtíšek, Moravské Budějovice

Kvalita profilů plastových a hliníkových oken na prvním místě

Firma jde se svým přístupem trochu jiným směrem, než je na dnešním trhu běžné. Většina firem se totiž snaží stáhnout cenu za plastová a hliníková okna co nejvíce dolů tím, že používají profily v nízké kvalitě provedení koncových výrobců. Firma AZ Jiří Vojtíšek ale dodává plastová okna z certifikovaného profilu německé značky ALUPLAST. Tím je kvalita provedení, stejně jako tepelná izolace, na velmi vysoké úrovni. To odpovídá i velmi vysoké životnosti těchto oken.

Prodej a montáž plastových a hliníkových oken vysoké kvality


Tepelněizolační vlastnosti plastových oken

Nároky na tepelněizolační vlastnosti plastových oken se neustále zvyšují. Je snaha postavit taková plastová či hliníková okna, která udrží v zimě co nejvíce tepla, naopak v letních měsících zabrání jeho propouštění dovnitř. Takových vlastností lze docílit jen s použitím vícekomorových okenních systémů.

Dnes jsou běžným standardem plastová okna s pěti komorami, v nabídce firmy však naleznete i profily ELEGANCE s šesti komorami nebo profil LUXUS 8000, který vyniká hloubkou 85 mm a díky vynikajícím tepelněizolačním vlastnostem je skvělou volbou do moderních nízkoenergetických a pasivních domů.

Kompromis mezi kvalitou a cenou přináší profil GALAXY PLUS, který nabízí řešení tří dorazového těsnění při hloubce 70 mm. Tepelněizolační vlastnosti jsou tedy dány počtem komor a především hloubkou samotného profilu. Čím hlubší bude, tím budou vlastnosti lepší.

Plastová i hliníková okna ušetří na energiích


Montáž plastových oken

Kromě prodeje nabízí firma veškeré s okny související práce. Montáž plastových oken, ale i demontáž, zednické zapravení nebo likvidace starých oken patří mezi běžné činnosti firmy. Firma má dlouholetou praxi v oboru a zabývá se pracemi v různých oblastech. Pokud tedy máte specifické požadavky na stavbu či rekonstrukci, po domluvě lze provést takřka cokoliv. Profesionální a školený personál od jednatele až po montážníky pomůže s jakýmkoliv problémem od výběru okna až po montáž.


S moderními plastovými a hliníkovými okny ušetříte

Tepelné ztráty budou po výměně oken výrazně nižší. Z vytápěných místností se vždy ztrácí určité množství tepla, čím kvalitnější okna budete mít, tím budou ztráty nižší. V současnosti mají nejlepší vlastnosti hliníková a plastová okna, proto jsou také nejrozšířenější. Kromě samotných profilů hraje důležitou roli také použití skel. Montáž plastových a hliníkových oken od firmy AZ Jiří Vojtíšek bude provedena s maximální precizností a s ohledem na tepelněizolační vlastnosti. Firma nabízí také prodej a montáž vchodových dveří a poskytuje i kompletní rekonstrukce staveb. Veškeré tyto úpravy a rekonstrukce vám pomohou ušetřit na energiích.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.azvojtisek.cz

Vydáno 27.10.2015
81 Zhlédnutí
Topováno 29.08.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zateplení fasád pomocí certifikovaných zateplovacích systémů

Zateplení fasád pomocí certifikovaných zateplovacích systémů
Firma AZ Jiří Vojtíšek nabízí komplexní stavební a zednické práce. Kromě prodeje a montáže plastových a hliníkových oken, vchodových domů, zimních zahrad či celkových rekonstrukcí staveb provádí také odborné zateplování fasád. Při tomto typu zateplování domů využívá firma certifikované zateplovací ...

Zimní zahrada se stane perlou vašeho interiéru. Realizace ale vyžaduje odbornost

Zimní zahrada se stane perlou vašeho interiéru. Realizace ale vyžaduje odbornost
Zimní zahrada dokáže výrazně změnit a ozvláštnit interiér každého domu. Obliba zimních zahrad mezi lidmi stále stoupá. Je však třeba říci, že zimní zahrada je poměrně náročnou stavbou, která vyžaduje odborné vedení. Realizací zimních zahrad se dlouhodobě zabývá společnost AZ Jiří Vojtíšek, která se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AZ Vojtíšek Jiří Vojtíšek
WEBOVÁ STRÁNKA
AZ Vojtíšek
www.azvojtisek.cz
Adresa

Adresa

1. máje 322
Moravské Budějovice 676 02

azvojtisek@azvojtisek.cz
+420 606 175 832


Najdete nás také zde:

ARES
captcha