Profesionální popisovače COPIC pro designéry, architekty, návrháře, ilustrátory i výtvarníky

Designéři, architekti, návrháři, ilustrátoři i výtvarníci - všichni tito profesionálové a umělci potřebují pro svou kvalitní a precizní práci to nejlepší. Značka COPIC jejich vysoké požadavky jistě splňuje. Tento výrobce kompletního programu pro design a ilustraci s dlouholetou tradicí nabízí profesionální popisovače a příslušenství. V České republice je jeho výhradním zástupcem společnost ZLATÁ LOĎ s.r.o., která sídlí v centru Prahy a zboží nabízí také prostřednictvím e-shopu.

Popisovače COPIC, ZLATÁ LOĎ s.r.o., Praha,

COPIC - program pro design a animaci

Základním kamenem celého programu je oboustranný popisovač COPIC Marker se dvěma hroty - plochým a tenkým. Barva v tomto popisovači je vodě odolná, rychle zasychá a je netoxická. Proto je možné využít ji ke kolorování fotokopií a stránek vytištěných z tiskáren (laserových i inkoustových). Použití je velmi široké - pro návrhy a projekty, ilustrace, náčrty, kreslené animace a storyboardy. Hojně je využíván v reklamních agenturách a grafických nebo designérských studiích či architektonických kancelářích.

Popisovač COPIC Sketchmáštětcový hrot pro uvolněnější rukopis, a proto je vhodný pro rychlé skicy a náčrty. Zejména módní návrháři oceňují plynulost tahu, která dokáže zachytit splývavost a strukturu textilu. Ilustrátoři pak schopnost hrotu měnit sílu tahu vprůběhu jediné linky. Využití našel také pro kaligrafii.

COPIC Ciaoje další variantou oboustranných markerů. Jedná se o levnější řadu, bez možnosti výměny hrotů, kterou ocení zejména začínající i pokročilejší kreslíři. Využívány jsou zejména pro kreslení komiksu a mangy. Díky menší velikosti, netoxické náplni a bezpečnostnímu uzávěruje vhodný i pro děti a studenty.

Speciální popisovač se zkoseným hrotem o šířce 21 mm (tj. 3x širší než stopa běžného markeru) COPIC Wide přináší další způsoby výtvarného vyjádření - hodí se k rovnoměrnému vybarvování velkých ploch a zachycení světelných odlesků na povrchu kovu či skla. Opět je využíván hlavně architekty, scénografy i průmyslovými designéry. Je vhodný také k vytváření velkoformátových kaligrafických nápisů - v tomto případě stačí vyměnit hrot za rovný (kaligrafický) o šířce 18 mm. Různou šířku stopy dosáhnete nakloněním hrotu.

Celou řadu doplňuje také vytahovač Multiliner SP v elegantním a odolném provedení z broušeného hliníku. Šířky hrotů jsou odstupňovány v rozmezí od extra tenkého až po štětcový. Využívá se zejména pro psaní, skicování a kaligrafii, dále pro rýsování a technické kreslení. Na rozdíl od lihových popisovačů COPIC obsahují barvu na vodní bázi, takže lze kresbu dále kolorovat bez obav z rozpíjení či rozmazávání. Barva je po zaschnutí vodě odolná.

Veškeré popisovače COPIC je možné opakovaně doplnit barvou.Prodávají se vbarevné škále až 358 odstínů (včetně 4 různých škál šedé) - podle typu popisovače. Tyto barvy lze navíc vzájemně míchat. Je také možné vytvářet barevné přechody a zesvětlování barevných ploch.


Airbrushové příslušenství COPIC

Speciální nástavec Air Grip v kombinaci s kompresorem nebo tlakovou nádobou umožňuje použít popisovače COPIC Marker a COPIC Sketch k vytváření airbrushových efektů. Jedná se o mezičlánek mezi markery a americkou retuší. Hodí se především všude tam, kde je zapotřebí rychle a bez zbytečných komplikací dosáhnout airbrushového efektu. Po použití není třeba měnit pistoli a změny barvy lze snadno docílit výměnou markeru.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zlatalod.cz

Vydáno 27.10.2015
1492 Zhlédnutí
Topováno 27.12.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní výtvarné potřeby a jarní počasí svádí k malování a kreslení v přírodě

Kvalitní výtvarné potřeby a jarní počasí svádí k malování a kreslení v přírodě
Rádi si sednete ven a necháte se při tvorbě inspirovat okolní krajinou? Všechny potřebné výtvarné potřeby najdete v obchodě Zlatá loď Praha, který rovněž provozuje specializovaný e-shop. Nabízíme polní malířské stojany, skicáky, akvarelové barvy, kvalitní štětce i další zboží. U nás si vybere ...

Výtvarné potřeby s nejširším sortimentem produktů v ČR. To je ZLATÁ LOĎ, kamenná prodejna v centru Prahy a e-shop výtvarných potřeb

Výtvarné potřeby s nejširším sortimentem produktů v ČR. To je ZLATÁ LOĎ, kamenná prodejna v centru Prahy a e-shop výtvarných potřeb
Představujeme Vám společnost ZLATÁ LOĎ s.r.o., jež je dlouholetým profesionálem v oboru výtvarných potřeb. Zboží odebírá jen od prověřených výrobců, a ať už nakupujete v kamenné prodejně v centru Prahy, nebo přes internetový obchod, vždy Vám zde ochotně poradí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZLATÁ LOĎ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZLATÁ LOĎ s.r.o.
www.zlatalod.cz
Adresa

Adresa

Národní 37 - Platýz
Praha 1 110 00

eshop@zlatalod.cz
+420 222 220 174


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha