Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

CARTINT, s.r.o. Fólie na ochranu laku auta Zlín

Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Bezpečnostní fólie – nenápadný, ale účinný pomocník při ochraně skla

Sklo, ať už u auta nebo u vstupních dveří, je často velmi křehké a rozbít ho nebývá těžké. Sklo je navíc většinou to první, co se pokusí rozbít každý zloděj. Jak jej zpevnit, zabránit jeho rozsypání a vniknutí nezvaných hostů do objektu? Řešení známe ve společnosti Cartint. Máme pro vás totiž bezpečnostní fólie, ale i speciální protisluneční či tepelně izolační fólie, které dokonale ochrání vás i vaše skla.

Fólie Cartint pomohou se zabezpečením i proti úrazům.

Bezpečnostní fólie zabrání zranění i krádeži

Bezpečnostní fólie z naší nabídky jsou skutečně multifunkční. Slouží totiž jako ochrana proti zlodějům, proti účinkům tlakové vlny i proti poranění při rozbití skla. Navíc zpomalují šíření požáru. Skvěle se tak hodí na okna ve školách, veřejných budovách i potravinářských závodech, na vstupní i balkonové dveře, ale i pro auta.


Varianty bezpečnostních fólií

Tloušťka bezpečností fólie je 0, 1- 0,3 mm, všechny ochranné fólie navíc mají zdvojenou vrchní vrstvu proti mechanickému poškozování a nabízí se jak v čirém, tak protislunečním provedení. Ať už je tedy použijete na vstupní dveře ve škole nebo doma, jedno je jisté. Při rozbití se sklo nevysype, zabrání zbytečnému poranění, ale také znesnadní přístup nepovolaným osobám. Bezpečnostní fólie navíc akceptují i všechny pojišťovny, pokud tak chcete skutečně účinnou ochranu skel, jsou pro vás bezpečnostní fólie to pravé.

Bezpečnostní fólie se hodí do škol i potravinářských závodů.


Nabízíme také protisluneční fólie

Bezpečnostní fólie ale nejsou to jediné, co v naší nabídce najdete. Aplikujeme kvalitní protisluneční nebo tepelně izolační fólie, které najdou využití v řadě objektů.

Protisluneční fólie zabrání přenosu tepla do interiéru a redukují oslnění slunečními paprsky. To vše díky vrstvě kovu, která včas odrazí všechny sluneční paprsky. Znemožní také průhled do objektu zvenku, zevnitř je ale vidět bez sebemenší změny. Protisluneční fólie navíc spoří také energii, v zimě totiž zamezují tepelným ztrátám, v létě zase šetří náklady na klimatizaci.

Protisluneční fólie vás ochrání před paprsky.


Tepelně izolační fólie vám pomohou šetřit

Výdaje za energii výrazně snižují také naše tepelně izolační fólie. Tyto fólie totiž výrazně zlepšují izolační vlastnosti oken a zamezují tepelným ztrátám, a to až o 25%. Tepelně izolační fólie jsou navíc odolné proti poškození a nabízí perfektní vzhled hned v několika odstínech. Nemusíte se vůbec bát, že fólie naruší vzhled vašeho domu. Stačí si vybrat z široké nabídky barev a fólie se stanou doplňkem exteriéru i interiéru.Vydáno 10.12.2015
163 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Polep vozidel ochrání zatěžované části

Polep vozidel ochrání zatěžované části
Vyblednutí laku vozidla vlivem UV záření či poškrábání odlétajícími kamínky či ostrými předměty. To jsou nejčastější nešvary, které se dříve či později projeví na nechráněných částech karoserie a sníží tak estetickou, ale také finanční hodnotu vozu. Polep vozidel pomocí 3D fólií na auto přitom ...
PODSTRÁNKY

Ochranné fólie na automobily

Ochranné fólie na automobily
3D fólie, wrap fólie, převlékací fólie k ochraně laku karoserie vozidel

Tónování autoskel

Tónování autoskel
Tónování autoskel ochrannou fólií bez demontáže skel vozidel

Fólie na okna budov

Fólie na okna budov
Instalace tepelněizolačních, bezpečnostních a protislunečních fólií
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Fólie na ochranu laku auta Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adresa

Adresa

Na Výsluní 5518
Zlín 760 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Najdete nás také zde:

Instagramwww.ochrana-karoserie.czARES
captcha