Výroba a oprava hydraulických hadic a doprava všeho druhu

Věděli jste, že se firma BOŠ spol. s r.o. zabývá kromě prodeje tuhých paliv a kameniva také výrobou a opravou hydraulických hadic či dopravou všeho druhu? Rozsah nabízených služeb zmíněné společnosti je opravdu pestrý. Spojuje jednotlivé oblasti dohromady, a tak kromě prodeje palivového dříví nabízí i jeho dovoz, současně pak dovoz a odvoz všeho dle potřeb klienta. A hydraulické hadice vám vyrobí na počkání.

Vysokotlaké armované hadice, BOŠ spol. s r.o.

Výroba hydraulických hadic na počkání

Hydraulické hadice se používají v mnoha oblastech. Jejich výroba a oprava se tak stala vyhledávanou službu firmy BOŠ spol. s r.o. Tzv. armování provádí firma na počkání, stačí si jen vybrat a zadat požadované parametry.

Firma používá pro výrobu těchto hadic jen prověřené kvalitní materiály, které zaručují bezproblémový a dlouhodobý provoz. Na skladě má firma optimální zásobu základních typů hydraulických hadic dle norem, pokud tak firmu navštívíte, můžete si být jisti, že vám hydraulickou hadici nabídnou ihned.

Vybrat si můžete z různých typů koncovek. K dispozici jsou přímé i úhlové v provedení 45° nebo 90°. Při zadání parametrů se taky rozhodnete pro koncovky se závitem, který vyhovuje vašim potřebám. K dispozici jsou jak koncovky s metrickým závitem, tak se závitem trubkovým či JIC. V případě potřeby lze provést i opravu hydraulické hadice.

Oprava i výroba hydraulických hadic s využitím kvalitních materiálů


Kontejnerová doprava

Přesuňme se od výroby hydraulických hadic k další důležité nabízené službě – dopravě. Firma disponuje kontejnerem MAN s nosností až 7 tun, se kterým převáží jak palivové dříví a kamenivo, tak materiál dle přání zákazníka. Kontejner je svou konstrukcí obzvláště vhodný pro přepravu stavebních sutí a zeminy, hodí se však také na odvoz odpadu, jakým je těžké železo, vlhké listí apod.

Odvoz odpadu lze zajistit ze staveb, demolicí, budov, hal a skladů, stejně tak i odvoz suti. Při objednávce kontejneru se domluvíte na jak dlouho u vás bude kontejner přistaven. Poté bude zajištěn jeho odvoz. Součástí kontejnerové dopravy je také dovoz. Potřebujete dovézt štěrk, písek nebo stavební materiály? Stačí zavolat a po domluvě bude ve stanovený čas na předem určené místo doručen vámi požadovaný materiál. Bez jakýchkoliv průtahů, komentářů a komplikací.

Odvoz odpadu i stavebních materiálů pomocí kontejnerové dopravy


Pestrost služeb firmy BOŠ spol. s r.o.

Díky tomu, že firma BOŠ spol. s r.o. nabízí opravdu pestrou škálu služeb z různých oblastí, lze jednotlivé služby úspěšně zkombinovat a ve výsledku ušetřit. Potřebujete palivové dříví? Nechte si jej přivézt a rovnou využijte dalších služeb firmy! Potřebujete zajistit odvoz odpadu? Současně s tím si rovnou nechejte dovézt potřebný materiál.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://palivovedrivi-znojmo.cz/

Vydáno 29.10.2015
287 Zhlédnutí
Topováno 19.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci
Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše ...

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice
Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu ...

Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění

Suché palivové dřevo vám ušetří náklady za vytápění
Topná sezóna už je v plném proudu a vy zjišťujete, že nejste na letošní zimu řádně připravení? Potřebujete si narychlo objednat palivové dřevo? Pak se obraťte na odborníky, kteří tomu rozumí. Dřevo vám pomůžeme vybrat tak, aby splňovalo vaše očekávání, nařežeme vám ho a nakonec také dovezeme. A vy ...

Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou

Prodej uhlí i kameniva pod jednou střechou
Ačkoliv se firma BOŠ spol. s r.o. primárně zabývá prodejem palivového dříví, nabízí i další služby, které jsou stále vyhledávanější. S prodejem palivového dříví úzce souvisí také prodej uhlí. Ne vždy splňuje dřevo veškeré požadavky na vytápění a uhlí je vhodnou alternativou. Mimo tuhá paliva se ...
PODSTRÁNKY

Pevná paliva

Pevná paliva
Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava
Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice
Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BOŠ spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BOŠ spol. s r.o.
palivovedrivi-znojmo.cz
Adresa

Adresa

Olbramkostel – u nádraží
Olbramkostel 671 51

bos.znojmo@worldonline.cz
+420 602 745 011


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha