Kachlová kamna, krb i čištění komínů. Abyste doma měli teplo a útulno

Pokud zrovna nebydlíte v panelovém domě a nemáte byt připojený na ústřední topení, jistě pravidelně řešíte kominické služby - revizi komína, jeho čištění kominíky a tak dále. Nebo byste si možná právě vy rádi domů pořídili krb, krbovou vložku či pokojová kachlová kamna a svému příbytku tak vetkli naprosto neopakovatelnou atmosféru. Na jižní Moravě se v tomto směru můžete plně spolehnout na Kominictví a kamnářství Pavel Buršík, které vzniklo jako malá rodinná firma a tuto tradici se snaží pro své zákazníky držet i nadále. Jak? Kombinací osobního přístupu ke každé realizaci a kvality celkového provedení nejen kachlových kamen a krbů.

Kominictví a kamnářství Pavel Buršík, Znojmo

Pokojová kachlová kamna jako dominanta vašeho příbytku

Dříve byla pokojová kachlová kamna spíše symbolem pro panská sídla, až s postupem času se rozšířila i do méně honosných stavení. Zajímavostí je, že klasická pokojová kachlová kamna tak, jak je známe u nás, jsou v podstatě záležitostí pouze střední Evropy. Dnes zažívají doslova renesanci a dostávají se znova do módy. Není divu. Jde totiž o poměrně hospodárnou volbu v možnostech vytápění. Pomocí rozvodů tepla můžeme dnes získat dvě varianty vytápění prostřednictvím pokojových kachlových kamen - teplovzdušné nebo teplovodní vytápění. Pokud toužíte po tomto zajímavém řešení vytápění i vy, díky moderním technologiím a letitým zkušenostem, které má Kominictví a kamnářství Pavel Buršík, získáte vše, co budete pro vybavení svého příbytku pokojovými kachlovými kamny potřebovat.

Pokojová kachlová kamna


Výhody pokojových kachlových kamen

Nejen, že pro vás toto kominictví a kamnářství vyrobí pokojová kachlová kamna na zakázku, ale pochopitelně navrhne také jejich umístění v místnosti, tvar i velikost. Výběr stavebních materiálů včetně různě barevných kachlů nabízí skutečně široké možnosti originálních provedení. Mezi velké výhody pokojových kachlových kamen patří extrémně dlouhá životnost tohoto stylového topidla, největší tepelná setrvačnost a velká účinnost, vysoká variabilita užití a v neposlední řadě samozřejmě naprosto bezkonkurenční design.


Krby a krbové vložky pro bezpečnou radost z plápolajícího ohně

Pokud jste fanoušky viditelného plápolajícího ohýnku a toužíte po tom mít jej například ve svém obýváku, není pak nic jednoduššího, než si pořídit vlastní krb. Kominictví a kamnářství Pavel Buršík pro vás vytvoří od A do Z interiérové krby i venkovní krby pro vaši zahradu. Úspornou a čím dál oblíbenější variantou jsou pak také krbové vložky.

Krby a krbové vložky


Bez pravidelného čištění komínů se neobejdete. Kominické služby nepatří do historie

Z důvodu požární bezpečnosti při provozu komínů, spotřebičů paliv a dalších zařízení je nutné pravidelně komíny čistit a provádět také revize komínů. Kominictví a kamnářství Karel Buršík provádí revize komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv se zárukou a dlouhého čekání. Včetně vyhotovení zprávy vás navíc tyto kominické služby bez dopravy vyjdou na jednotnou cenu 365,- za funkční jednotku. V rámci našich kominických služeb se postaráme nejen o úkony, jako je kontrola spalinových cest nebo čištění komínů a kouřovodů, ale také opravy a vložkování komínů, připojení spotřebičů paliv či stavbu zděných i nerezových komínových těles. Provedeme například i automatizované měření účinnosti spalovacího zdroje.
Neváhejte proto navštívit provozovnu Kominictví a kamnářství Pavel Buršík a ulici Rudoleckého 15, Znojmo, kde pro vás máme připraveny vzorky stavebních materiálů pro vaše kamna a komíny, předvedeme vám možnosti řešení kamen i krbů na názorných nákresech a kde pro vás také rádi vypracujeme cenovou kalkulaci pro veškeré naše služby. Poradenství spojené s čištěním komínů, stavbami krbů a kamen a dalších služeb Kominictví a kamnářství Pavel Buršík je samozřejmě bezplatné.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kamnabursik.cz

Vydáno 29.10.2015
200 Zhlédnutí
Topováno 15.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Teplo a pohoda domova s krbem i kachlovými kamny

Teplo a pohoda domova s krbem i kachlovými kamny
Nic se nevyrovná teplu, jehož zdrojem jsou kachlová kamna nebo krb. Elektrický či plynový zdroj tepla může vytápění spalováním dřeva jen těžko konkurovat, a to jak po stránce finanční, tak estetické. Výrobou kachlových kamen, krbů, instalací krbových vložek a kompletních kominických služeb včetně ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Buršík
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavel Buršík
www.kamnabursik.cz
Adresa

Adresa

Rudoleckého 15
Znojmo 669 02

bursik.kamnar@iol.cz
+420 515 260 582


Najdete nás také zde:

ARES
captcha