STORES Bruntál, s.r.o.Zadlabávací a vícebodové zámky pro zajištění bezpečnosti

Zámek je často jediným prvkem, který chrání objekt před vniknutím cizích osob. To je také důvod, proč by výběr zámku měl být pečlivý a uvážlivý. Ať už stavíte či rekonstruujete, vždy se budete muset potýkat s problematikou výběru zámku do interiérů a především do vstupních dveří. Skvělou volbou jsou zadlabávací zámky, ideální pak vícebodové, které zajistí maximální stupeň zabezpečení.

Zámek se zádlabem, STORES Bruntál, s.r.o.

Výrobce s tradicí

Při výběru zadlabávacího zámku je nejlepší cestou porozhlédnout se po výrobcích a rozhodnout se pro toho, který má v oblasti výroby zámků bohaté zkušenosti, setrvává na trhu řadu let a je vyhledávaný. Takovou společností je Hobes, spol. s r.o., která se v oblasti strojírenství pohybuje přes 60 let a nabízí zámky vysoké kvality. Jedním z prodejců těchto zámků je firma STORES Bruntál, která zajišťuje velkoobchodní a maloobchodní prodej kování, nářadí, spojovacího materiálu a také právě zadlabávacích a vícebodových zámků.


Zadlabávací zámky různého typu – pro vnitřní i venkovní použití

Zadlabávací zámek vyniká svou univerzálností. Podle konstrukce se totiž právě zadlabávací zámky používají jak pro vnitřní, tak pro venkovní použití. Uvnitř se často upřednostňuje provedení na dozický klíč, se kterým se snadno manipuluje, nevyniká však vysokou úrovní zabezpečení. Zadlabávací zámky se vyrábí i v provedení pro WC, kde je vyndavací klíč nahrazen speciálním klíčem vestavěným. Pro venkovní použití se pak používá zadlabávací zámek s cylindrickou vložkou, ideálně pak zámek bezpečnostní. Z hlediska bezpečnosti se jako ideální jeví vícebodový zámek, přes který se cizí osoba jen tak nedostane.

Zámky zadlabací


Vícebodové zamykání dveří

Tam, kde se kladou zvýšené požadavky na bezpečnost, je ideální vícebodový zámek. Je skvělým ochranných prvkem proti vloupání, exceluje však i protipožární ochranou, těsností a průchodností. Vícebodový zámek lze použít pro různé typy dveří, od klasických dřevěných přes ocelové či hliníkové. Tento typ zámku vystupuje také díky své variabilitě – je vhodný pro použití do hlavních vchodových dveří, ale také pro panikové či požární dveře.

Vícebodové zámky


Nechte si při výběru zadlabávacího zámku poradit

Ať už se chystáte pořídit si obyčejný zadlabávací zámek nebo zámek vícebodový se zvýšenou bezpečnostní ochrannou, vždy je vhodné nechat si poradit odborníkem. Výběr správného zámku je totiž mnohem náročnějším úkonem, než se může na první pohled zdát. Zmíněná společnost STORES Bruntál, která se prodejem kvalitních zámku zabývá a nabízí výrobky prostřednictvím internetového obchodu, se může pyšnit odborným vyškoleným personálem, který vám při výběru zadlabávacího zámku rád poradí.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.stores-bruntal.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Zabezpečení našeho domova, zajistěte dveře, branky nebo vrata kvalitními zámky

Ochrana vlastního bezpečí se v první řadě týká našeho domova. Firma Stores Bruntál, s.r.o. se věnuje velkoobchodnímu a maloobchodnímu prodeji železářského zboží. Najdete u nich maloobchodní prodej ručního a elektrického nářadí a spojovacích materiálu nebo také prodej stavebního kování.

Vydáno 18.08.2017
Železářství Stores Bruntál je tu pro váš praktický život

Železářství Stores Bruntál je tu pro váš praktický život

Je všude kolem nás, ale jeho přítomnost si neuvědomujeme. A přesto bychom se bez něj obešli jen stěží. Řeč je o železářském zboží, které vám v maloobchodním i velkoobchodním prodeji nabízí společnost Stores Bruntál.

Vydáno 13.08.2014
Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál - od nářadí až po hadice, konve a fólie

Potřeby pro zahrádkáře a chalupáře Bruntál - od nářadí až po hadice, konve a fólie

Léto je období, které obzvlášť přeje všem zahrádkářům i chalupářům. Krásné počasí a teplé letní dny přímo lákají k trávení času venku na zahradě, ať už péčí o rostliny či vlastnoručně zasazenou zeleninu, nebo zvelebováním zahrady.

Vydáno 27.06.2016Vydáno 29.10.2015
388 Zhlédnutí
Topováno 12.10.2018