Pořiďte si nábytek do obývacího pokoje, který okouzlí všechny návštěvy

Domov je nejdůležitější místo na světě. A domov dělá především nábytek. Proto je dobré mít doma takové vybavení, které se vám bude líbit a bude přesně podle vašeho vkusu. Rozmanitý a moderní nábytek najdete u společnosti Nábytek Ron. Prodáváme nejen nábytek do obýváku, ale také do kuchyně, dětského pokoje nebo ložnice.

Vybavení obývacího pokoje, Nábytek Ron

Nábytek Ron vám vydrží navěky

Smutným trendem poslední doby je nízká životnost výrobků. Nebaví vás, že se elektronika porouchá po dvou letech a vy musíte kupovat novou? Tak to u Nábytku Ron nehrozí! Našim klientům nabízíme výhradně kvalitní nábytek z německé produkce. Díky vysokému odběru vám navíc můžeme zajistit tu nejlepší cenu. Ať už potřebujete pořídit nábytek do obývacího pokoje, kuchyně nebo jen doplňky na vaši zahradu, u nás si zajisté vyberete.

Aby byl pro vás nákup pohodlnější a přehlednější, rozdělili jsme nabídku společnosti Nábytek Ron do několika odvětví:

. obývací pokoje
. kuchyně
. ložnice
. koupelny
. pracovny
. dětské pokoje
. předsíně
. zahrada
. ostatní

Díky tomuto rozdělení pro vás nákup bude přehledný a snadný. V pohodlí domova si sami, s partnerem nebo s dětmi prohlédnete vysněné kousky nábytku, na všem se dohodnete, a pak už jen vyrazíte k nám. V prodejně Nábytek Ron si pak můžete vyhlídnutý nábytek do obýváku (nebo do jiných částí domova) přeměřit, osahat, vyzkoušet a definitivně se rozhodnout pro jeho koupi.

Podívejte se na naši přehlednou nabídku


Obývací pokoj - místo pro pravidelné setkávání

Srdcem každého domova je obývací pokoj. Rodina se tady schází večer, sleduje společně oblíbené pořady nebo hraje společenské hry. Většina lidí zde také sedává s přáteli a děti si tady hrají s kamarády. Obývací pokoj je proto vaší vizitkou a měl by podle toho vypadat. Pamatuje vybavení ve vašem obýváku ještě minulé století? Pak je nejvyšší čas pořídit si nový nábytek do obývacího pokoje.

Naší nabídku jsme přehledně rozdělili do několika podskupin. A tak si z ní snadno vyberete právě to, co teď potřebujete.

. pohovky a sedací soupravy
. křesla a taburety
. knihovny
. komody
. obývací stěny
. konferenční a květinové stolky
. televizní stolky
. skleníky


Pořiďte si nábytek se slevou

Kromě stálé nabídky jsme pro vás připravili i pravidelné akční letákové nabídky. Ty si můžete prohlédnout na našem webu. Najdete v nich nábytek do obýváku, kuchyně, ložnice nebo dětského pokoje se senzační slevou.

Prohlédněte si jednu z akčních nabídek


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nabytek-ron.cz

Vydáno 29.10.2015
385 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nábytek Ron: Originální sedací soupravy, postele i kuchyňské linky za výhodné ceny

Nábytek Ron: Originální sedací soupravy, postele i kuchyňské linky za výhodné ceny
Zařizujete dům, ale nabídka velkých obchodů s nábytkem vás nezaujala? Nemusíte dělat ústupky ze svých požadavků a přizpůsobovat se masovému stylu, stačí, když se obrátíte na společnost Nábytek Ron. Nabízíme originální nábytek všech stylů, a to za velmi příznivé ceny. Ať už sháníte sedací soupravy, ...

Vybavte dětský pokoj kvalitním nábytkem z Německa za výhodné ceny

Vybavte dětský pokoj kvalitním nábytkem z Německa za výhodné ceny
S příchodem dětí do rodiny se všechno mění, často musíte také změnit kompoziční zařízení bytu. Nedílnou součástí celého kolotoče je také zařízení dětského pokoje. A vybrat nábytek do dětského pokoje rozhodně není jednoduchý úkol. Určitě nechcete pro vaše dítě nic tuctového, současně to však musí ...

Nábytek do pracovny, který zajistí pohodlí a příjemné pracovní prostředí

Nábytek do pracovny, který zajistí pohodlí a příjemné pracovní prostředí
Pracovna je prostorem pro vznik důležitých a cenných nápadů. Obyvatel pracovny se v ní musí cítit pohodlně a mít volné ruce k tvoření. Ať už budete zařizovat pracovnu ve firmě nebo pořizovat nábytek do domácí pracovny, vždy byste měli myslet na individualitu, kvalitu, pohodlí a výsledný efekt. S ...

Nábytek Ron: Kuchyňské linky a další nábytek do kuchyně za skvělé ceny

Nábytek Ron: Kuchyňské linky a další nábytek do kuchyně za skvělé ceny
Vybíráte nábytek do kuchyně, ale přejete si, aby byl originální? Nebaví vás stále ty stejné kuchyňské linky, jídelní stoly a kuchyňské skříňky, které se nabízí pořád dokola ve velkých obchodních řetězcích? Na druhou stranu si ale nemůžete nebo nechcete dovolit nábytek do kuchyně za spousty peněz? ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ctirad Podešť
WEBOVÁ STRÁNKA
Ctirad Podešť
nabytek-ron.cz
Adresa

Adresa

Široká 1587/3
Ivančice 664 91

podestctirad@seznam.cz
+420 608 809 910


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha