Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Agentura práce Personal fabric pomáhá zaměstnancům i zaměstnavatelům

Jako jedna z nejvýznamnějších agentur práce v České republice zprostředkovává společnost Personal fabric práci dělníkům a řemeslníkům a zároveň pomáhá najít firmám a společnostem pracovníky, kteří nejlépe vyhovují jejich požadavkům. Agentura práce Personal fabric se specializuje především na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců zejména dělnických profesí strojírenských oborů. Hledejte práci či zaměstnance efektivně. Personal fabric vám s tím pomůže. Za zprostředkování práce nic neplatíte!


Dlouholeté zkušenosti a spolehlivost – to je agentura práce Personal fabric

Společnost Personal fabric pomáhá lidem najít práci či firmám pracovníky už od roku 1996. Především s krátkodobým přidělováním pracovníků ve strojírenství má tedy skutečně bohaté dlouholeté zkušenosti. Jedná se o stabilní velkou firmu s pevným postavením na trhu a nespočtem vynikajících referencí. Když hledáte práci, zaručí vám, že nikomu nenaletíte a dostanete za veškerou odvedenou práci poctivě zaplaceno. Když hledáte pracovníky, máte jistotu, že pracovní agentura Personal fabric vám doporučí ty nejvhodnější pro dané pozice. Množství spokojených klientů a dlouholeté zkušenosti z českého trhu práce řadí agenturu práce Personal fabric na špičku personálních agentur v České republice.

Pracovní agentura Personal fabric zprostředkovává kvalifikované zaměstnance

Personal fabric zajišťuje, abyste v každém okamžiku měli dostatek pracovních sil. Doporučuje pouze prověřené pracovníky všech strojírenských profesích, a to včetně nekvalifikovaných (a tedy levných) dělníků. Zajišťuje pracovníky pro aktuální zakázky a jen na skutečně nezbytnou dobu, díky čemuž vám pomáhá maximalizovat flexibilitu vaší společnosti a zároveň minimalizovat vaše náklady.

Zprostředkování práce s jistotou výdělku a bez poplatku

V případě, že práci hledáte, pomůže vám pracovní agentura Personal fabric objevit vaše silné stránky, vylepšit životopis a najít skvělé místo, které odpovídá vaší kvalifikaci i představám. Spoluprácí s ní získáváte smlouvu na dobu neurčitou, jistotu práce i výdělku. Nabízí vám řadu výhod jako například bezplatné ubytování v místě pracoviště, cestovní náhrady, samostatný výběr práce z několika nabídek u renomovaných společností po celé České republice, zajištění práce pro páry ve stejné lokalitě i se společným ubytováním a také zvyšování kvalifikace zdarma.

Agentura práce Personal fabric nediskriminuje

Setkali jste se s diskriminací při hledání práce? Spolupracujte s pracovní agenturou Personal fabric a už nikdy se s ničím podobným nebudete muset potýkat. Řadí se mezi zaměstnavatele „Ethnic friendly“, tedy mezi ty, kteří se hlásí k zásadě rovného zacházení s etnicky různorodým obyvatelstvem a řídí se jí i ve své dlouhodobé praxi. V pracovní agentuře Personal fabric se nesetkáte s diskriminujícím jednáním. Rozhodují dovednosti, kvalifikace a zkušenosti pracovníků.

Personal fabric okamžitě řeší nedostatek pracovní síly

Navýšili jste výrobu a nestačí vám vaše pracovní síla? V takových situacích i v případě sezónních výkyvů, vyrovnání stavů nemocnosti či řešení plánu výroby v obdobích dovolených vám pracovní agentura Personal fabric nabízí pomocnou ruku. Pro jakoukoliv výrobu dokáže vmžiku zajistit kvalifikované pracovníky. Specializuje se sice na strojírenské profese, ale dokáže zajistit i pracovníky s jinou kvalifikací, například obsluhy linek, zaměstnance pro nekvalifikované práce a podobně.

Proč se vám vyplatí řešit nedostatek pracovní síly s pracovní agenturou?

Celoročně platíte jen skutečný nezbytný počet zaměstnanců, přičemž výkyvy v potřebě pracovní síly řeší Personal fabric. Riziko zaměstnavatele se tak přenáší na pracovní agenturu a roste produktivita práce. Samozřejmě si nemusíte dělat starosti s výběrem a přijímáním nových zaměstnanců. To je na agentuře. Díky službám dokážete také snadněji plánovat práce a získáte větší flexibilitu při řešení jednotlivých zakázek.

Agentura práce vám ušetří nejen spoustu starostí, ale i nákladů

Agentura práce Personal fabric disponuje velkým množstvím pracovníků, díky čemuž ve velmi krátkých lhůtách dokáže uspokojit potřeby svých klientů. Díky službám pracovní agentury také můžete zapomenout na propouštění zaměstnanců – to už nikdy nebude třeba. Velkou výhodou spolupráce jsou také jasně kalkulované personální náklady jen za skutečně odvedenou práci. Agentura práce šetří vaše nervy i peněženku – ať už hledáte práci anebo pracovníky.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.personalfabric.cz

Vydáno 25.05.2014
497 Zhlédnutí
Topováno 13.11.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní

Pracovníci pro manuální a dělnické pozice jsou žádaní
Manuální práce vás baví a chcete se v této oblasti uplatnit? Manuální a dělnické pozice jsou hodně obsazovanými a z pozice zaměstnavatele žádanými. Kvalifikované i nekvalifikované profese pro muže i ženy od operátorů až po zámečníky a obráběče, dokáže obsadit personální agentura zaměřena právě na ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Personal fabric - agentura práce, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Personal fabric - agentura práce, a.s.
www.personalfabric.cz
Adresa

Adresa

Chopinova 8
Ostrava - Přívoz 702 00

info@personalfabric.cz
+420 800 880 810


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha