ERP systémy na míru, mobilní i webové aplikace, které vám budou vyhovovat

Vývoj mobilních aplikací, ERP systémy i tvorba webových aplikací jsou oblastí, ve které se na naši společnost SPC můžete stoprocentně spolehnout. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem, programování na zakázku je klíčovou aktivitou naší firmy a uděláme maximum, abychom dosáhli požadovaného výsledku.

ERP systémy, mobilní i webové aplikace

Informační technologie jsou to, čemu rozumíme

ERP systémy a mobilní i webové aplikace mohou výrazně zjednodušit chod vaší firmy. Ve společnosti SPC se informačním technologiím věnujeme již dvacet let. Nabízíme komplexní řešení projektů od úvodních konzultací přes analýzu, vývoj a implementaci až po údržbu. Vždy se snažíme nabídnout zákazníkovi to nejlepší řešení a osobní přístup je pro nás obzvlášť důležitý.


ERP systém proALPHA

ERP sytémy proALPHA umožňují řešit prakticky veškeré úlohy vašeho výrobního či obchodního podniku. Jde o komplexní, standardní, a široce parametrizované řešení, které vám ušetří spoustu práce - od logistiky až po finanční a účetní agendu či správu dokumentů. Jsme exkluzivním implementačním partnerem systému proALPHA pro Českou a Slovenskou republiku a máme více než 20 let zkušeností s nasazením systému nejen v Čechách, na Slovensku, ale také v německy mluvících zemích po celé Evropě.


Webové aplikace

Tvorba webových aplikací je oblast, ve které náš tým zkušených odborníků vyniká. Naše webové aplikace jsou vždy upraveny na míru, jde o individuální řešení podporující vnitřní procesy ve firmách. Tvorba webových aplikací je vždy řešena tak, aby splňovala veškeré požadavky našich zákazníků. Záleží na vašich preferencích - webové aplikace vám rádi zajistíme jak v podobě webového informačního systému, tak i v podobě komplexní webové prezentace.

Webové aplikace na míru


Mobilní aplikace

Vývoj mobilních aplikací pro nás není žádný problém - provádíme celý vývojový cyklus od zpracování zákaznických požadavků přes grafický návrh, až po kódování, QA, instalaci a údržbu. Rádi vám zajistíme komplexní mobilní aplikace, které zvládají pracovat s velkými objemy dat z ERP systémů či CRM.

Máme dlouholeté zkušenosti s vývojem mobilních aplikací jak pro iOS, Android i Windows Mobile, a nabízíme také možnost realizace v podobě úprav ERP systému proALPHA pro hlášení výrobních a logistických dat z průmyslových mobilních zařízení.

Mobilní aplikace - iOS, Android i Windows Mobile


Individuální řešení

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi a vždy se snažíme o to, aby naše služby měly přidanou hodnotu. V případě, že vám standardní aplikace nebudou stačit, jsme schopni je upravit či případně vytvořit rozšiřující moduly na zakázku.

S řešením specifických požadavků máme dlouholeté zkušenosti a důkazem naší práce je mnoho spokojených zákazníků z celé řady evropských zemí, a to včetně významných firem.Vydáno 03.11.2015
61 Zhlédnutí
Topováno 01.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPC solutions, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SPC solutions, spol. s r.o.
www.spc.cz
Adresa

Adresa

Budovatelská 4821
Zlín 760 05

spc@spc.cz
+420 577 002 811


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha