Řezání plazmou či vodním paprskem zajistí přesné a kvalitní výpalky

Řezání plazmou či řezání vodním paprskem jsou moderní a spolehlivé technologie, pomocí nichž se vyrábí přesné a kvalitní výpalky. Společnost ELZA nabízí komplexní zámečnické práce, mezi nimiž naleznete právě řezání plazmou i řezání vodním paprskem. Firma zhotovuje všelijaké výpalky, vyrábí potrubní díly, tvarovky, ohyby, příruby, redukce, T-kusy, nerezové nádoby i nádrže a podobně.

Řezání plazmou i vodním paprskem

Zámečnické práce i výpalky pro každého

Potřebujete výpalky netradičních tvarů nebo různých materiálů? Neváhejte se obrátit na společnost ELZA, která ve svém oboru patří mezi špičky. Tato firma zhotovuje svým zákazníkům výpalky přesně podle jejich potřeb a přání. Výpalky se zde vyrábí prostřednictvím řezání vodním paprskem nebo pomocí řezání plazmou. Obě tyto metody jsou nejen velmi přesné, ale i aplikovatelné na více materiálů. Společnost disponuje skvěle vybavenou dílnou a také rozsáhlým skladem, díky němuž má stále k dispozici dostatek materiálů a komponentů, aby mohla okamžitě a bez problémů plnit i náročná přání svých klientů.

Kvalitní výpalky od společnosti ELZA


Řezání vodním paprskem má řadu výhod

Pokud potřebujete nařezat výpalky i z jiných, než jen nerezových a ocelových materiálů, například z žuly, plastu, korku, pryže, lamina nebo umělého kamene, je řezání vodním paprskem skvělou volbou. Touto ekonomicky výhodnou metodou vznikají velmi přesné výpalky a v průběhu jejich vzniku nedochází k mikrotrhlinám či silovému pnutí. Díky tomu jsou výpalky lépe připraveny pro další zpracování. Řezání vodním paprskem je navíc ekologické, jelikož v jeho průběhu nevzniká mnoho odpadu ani škodlivé plyny.

Výhody řezání vodním paprskem


Řezání plazmou zajistí výpalky z mnoha materiálů

Výpalky z nerezu, ocele, mědi a dalších kovových slitin vám společnost ELZA také zhotoví spolehlivě. Na výrobu výpalků z těchto materiálů je nejlepší volbou řezání plazmou. Díky této technologii vznikají naprosto přesné hliníkové i ocelové výpalky středních a větších tlouštěk.

Řezání plazmou je vhodné pro ocel nebo nerez


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elza-hk.cz/rezani-vodou-plazmou.htm

Vydáno 18.11.2015
210 Zhlédnutí
Topováno 18.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba potrubních dílů

Výroba potrubních dílů
Kvalita potrubních dílů spočívá nejen v použitých materiálech, ale také v použité technologii, zkušenostech zaměstnanců a profesionálním přístupu firmy k požadavkům zákazníků. Vaše požadavky splní a kvalitně odvedenou práci poskytne firma ELZA Předměřice, s.r.o.

Výpalky Hradec Králové, pálení plazmou

Výpalky Hradec Králové, pálení plazmou
Firma Elza Předměřice se specializuje na výpalky, řezání plazmou, řezání vodním paprskem, výrobu potrubních dílů ale také zámečnickými pracemi včetně svařování nerezu. Mají mnoho běžných klientů, ale mezi jejich zákazníky mohou patřit i odběratelé s vysokými a specifickými požadavky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELZA Předměřice, s.r.o. Veselý Pavel kovovýroba Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
ELZA Předměřice, s.r.o.
www.elza-hk.cz
Adresa

Adresa

Obránců míru 391
Předměřice nad Labem 503 02

pavel.vesely@elza-hk.cz
+420 777 945 630


Najdete nás také zde:

ARES
captcha