Stavební firma OSP spol. s r.o.
Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Plánujete stavbu či opravy jakéhokoli objektu, ale žádná stavební firma vám nenabízí férové podmínky? Setkáváte se s tím, že po vás chtějí projekční kanceláře nebo stavební firmy dopředu zálohy za něco, co jste ještě ani neviděli? Na takové podmínky nemusíte přistupovat. Obraťte se na firmu OSP spol. s r.o. a plaťte pouze za to, co reálně dostanete.

Stavební firma OSP

Stavební firma, která hraje férově

Když jdete nakoupit do supermarketu, taky po vás nechtějí peníze jen za vstup do obchodu a radu, kde najdete mléko. Zaplatíte zkrátka až nákup, který si odvezete domů. Proč by se stavební firma měla chovat jinak? Pokud si vyberete tu správnou, nebude od vás chtít zaplatit něco, co ještě není vaše. Kvalitní stavební firma i projekční kancelář si je svou prací jistá. Nemusí mít tudíž strach, že se vám výsledek práce nebude líbit a nezaplatíte. I stavební firma OSP spol. s r.o. může díky svým letitým zkušenostem a špičkovému týmu nabízet zákazníkům férové jednání a kvalitně odvedenou práci, kterou zaplatíte, až je hotová.


Projekční kancelář, stavební materiál i realizace stavby - vše pod jednou střechou

Společnost OSP nabízí kompletní práce v oblasti stavebnictví. Můžete využít následující služby:

- přípravy projektu
- design interiéru i exteriéru
- dodávky stavebního materiálu
- vlastní stavba objektu
- revize, rekonstrukce, opravy interiérů i exteriérů
- řemeslné práce
- vybavení koupelen, kuchyní
- vyřízení stavebních povolení, dokumentace, kolaudace
- rodinné domy na klíč

Stavební firma OSP – od projektu po realizaci


Stavební firma a projekční kancelář pro každou nemovitost

Díky tomu, že společnost OSP je nejen stavební firma, ale zároveň i projekční kancelář, zajistí stavbu od A do Z včetně úředních záležitostí. Firma zaměstnává zkušený a sehraný tým stavebníků, řemeslníků i manažerů, kteří jsou schopni rychle a kvalitně zhotovit nejen rodinné či bytové domy, ale také školy, průmyslové objekty, administrativní objekty, haly, inženýrské sítě, pozemní komunikace a tak dále. Společnost disponuje moderními materiály i technikou a při práci aplikuje pokročilé a nadstandardní procesy. Své spolehlivé, kvalitní a férové služby navíc poskytuje za rozumné ceny.


Spokojenost zákazníků stavební firmy OSP mluví za vše

Stavební firma a projekční kancelář OSP spol. s r.o. zaručuje dobré ceny, kvalitní a důvěryhodnou práci i vstřícné, ochotné, individuální a spolehlivé jednání. Právě to je dle slov samotných klientů tím, co ji činí jedinečnou. Zákazníci si pochvalují i rychlost práce a dodržování termínů a domluvených cen. Dobrá pověst firmy je doložena také řadou úspěšně dokončených zakázek.

Reference naší stavební firmy a projekční kanceláře
FIREMNÍ ČLÁNKY


Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Stavební firma OSP spol. s r.o. sídlí v Moravském Krumlově. Jako stavební společnost se zaměřují samozřejmě na stavební činnost. Působí na jižní Moravě, Vysočině a na mnohých dalších místech naší republiky. Mezi jejich další hlavní činnosti patří i výstavba střech. Zajistí vazníky, jejich dodávku i realizaci nebo další stropní konstrukce. Působí zejména v oblasti Znojma, Mikulova nebo také v Brně-venkově.

Vydáno 03.04.2018
Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Ať už se chystáte provést rekonstrukci staré střechy nebo postavit střechu novou, stojí před vámi důležitý úkol – vybrat firmu, která realizaci střechy zajistí. Pokud je pro vás při výběru důležitá historie a zkušenosti dané firmy, spokojenost klientů i nízká cena, firma OSP spol. s r.o., sídlící v Moravském Krumlově, je jasnou volbou. Působí na trhu více než 20 let, má za sebou několik stovek staveb a současně i spokojených klientů.

Vydáno 25.11.2015
Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Stavební firma OSP spol. s r.o. má za sebou úspěšnou historii plnou převratů a zvratů. Do nynější podoby se vypracovala velkou snahou a vysokou pílí a díky tomu může v letošním roce oslavit výročí 25 let od svého vzniku.

Vydáno 09.03.2018
Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout nejmodernější technologie, stále sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví. Novinkou mezi našimi produkty jsou samonivelační cementové lité potěry. Tento nově vyvinutý materiál na bázi cementového pojiva, vyrábíme ve své vlastní plně automatizované betonárně. Naše firma, Stavební firma OSP spol. s.r.o., sídlí v Moravském Krumlově. Samonivelační cementové lité potěry samozřejmě nejsou jediným námi nabízeným produktem. Velmi žádané jsou také dřevěné příhradové vazníky. Vyznačují se velkou variabilitou, takže jistě budou vyhovovat i půdorysu vaší střechy.

Vydáno 04.05.2017
Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Návrh a realizace nové koupelny jsou opravdovou alchymií. Vyžadují na mnohdy malém prostoru jednotlivé prvky přizpůsobit tak, aby působily dobrým estetickým dojmem a současně byly funkční po stránce praktické. Firma OSP spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stavebnictví a disponuje také koupelnovým studiem. Pod vedením profesionálních designerů i řemeslníků bude koupelna skvostem vašeho stavení.

Vydáno 01.12.2015
Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Chcete jen provést zateplení vašeho domu, či opravu fasády? Nebo byste si rádi nechali postavit na klíč celý dům? Stavební firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá realizací staveb širokého spektra. Ať už potřebujete provést rekonstrukci nebo výstavbu domu, sportovní či průmyslové haly případně stavbu občanské vybavenosti, firma OSP splní všechna vaše očekávání.

Vydáno 06.12.2015
Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Chystáte se stavět? Bez stavebního materiálu se neobejdete. Při nákupu se přitom zaměřte na kvalitu stavebního materiálu a betonu a také na cenu. Firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově je na trhu v oblasti stavebnictví již přes 20 let a garantuje dodání materiálů za nejnižší ceny. Současně patří mezi nejerudovanější. Disponuje vlastní betonárnou a vlastním velkoobchodem stavebnin a díky nadstandardním poskytovaným službám vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 23.11.2015
274 Zhlédnutí
Topováno 05.10.2018

Stavební firma

Stavební firma

Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio

Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna

Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství