Výroba, oprava, repase oken a dveří historických budov Praha

DALEX TRADE s.r.o. Restaurování oken a dveří Praha

Výroba, oprava, repase oken a dveří historických budov Praha

Šetrná repase oken a dveří – způsob, jak zachovat původní okna a dveře, která již dosloužila

Repase oken a dveří je v mnoha případech lepším řešením, než pořízení nových. Nejen, že je repase levnější než nákup nových otvorových výplní, ale také jde o způsob, jak zachovat okna či dveře, která mají svou hodnotu, avšak už neslouží a nevypadají tak dobře, jako dřív.

Repase oken pro historické budovy

Repase oken od DALEX TRADE

Repase oken či repase dveří je vhodný způsob jejich zachování, ať už jde o stará okna která k dané stavbě neodmyslitelně patří a s novými okny by celá budova ztratila své kouzlo, a nebo okna či dveře v historických budovách a na zámcích, kde je zachování co nejvěrnější podoby obzvlášť důležité.

Repase oken a dveří Praha 10


Nová okna a dveře, které jsou k nerozeznání od originálu

V případě, není repase oken nebo repase dveří možná kvůli velmi špatnému stavu, v naší společnosti DALEX TRADE vám rádi zhotovíme nové, podle původní předlohy. Naše díla od originálu nerozeznáte.


Špaletová okna a jejich repase nebo zhotovení replik

Zaměřujeme se také na špaletová okna, vstupní dveře a vrata. Obzvlášť u historických budov jsou špaletová okna klíčová a je důležité, aby byla zachována v původní podobě, která přesně odpovídá dobové architektuře. Aby byl výsledek co nejvěrnější, spolupracujeme s odborníky z památkových ústavů, kteří dohlížejí na to, aby byl vzhled historických budov zachován.

Špaletová okna, vstupní dveře a vrata


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dalex.cz/

Vydáno 10.11.2015
462 Zhlédnutí
Topováno 05.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zakázkové truhlářství Praha

Zakázkové truhlářství Praha
Výroba nábytku je v posledních letech neustále trendy. Moderní je nechat si nábytek vyrobit přímo na míru tedy na zakázku. Díky tomu můžete mít svůj dům, byt, pracovnu i kancelář vybavený krásným a elegantním nábytkem, který bude nejenom vkusný, ale díky svému designu bude skvěle ladit s daným ...

DALEX TRADE: Restaurování oken a dveří Praha

DALEX TRADE: Restaurování oken a dveří Praha
Opravu a restaurování oken nebo dveří nelze svěřit jen tak ledajaké firmě, zejména pokud jde o památkově chráněnou stavbu. Právě na ně se ale specializuje společnost DALEX TRADE s.r.o. Praha, která restauruje oka, dveře a schodiště po celé České republice a zabývá se prováděním replik oken a dveří ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DALEX TRADE s.r.o. Restaurování oken a dveří Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
DALEX TRADE s.r.o.
www.dalex.cz
Adresa

Adresa

Na Padesátém 825/3
Praha 10 110 00

dalex@dalex.cz
+420 603 542 422


Najdete nás také zde:

ARES
captcha