Pneuservis Rokycany – prodej pneu Continental, Good Year i Michelin

Kvalitní obutí je pro bezpečnou a pohodlnou jízdu zásadní. Ať už jezdíte v osobním voze, SUV, náklaďáku nebo traktoru, v létě i v zimě budete potřebovat kvalitní pneumatiky. Kde je sehnat? Navštivte Pneuservis Miroslav Kolář ve městě Rokycany. Nabízíme prodej pneu osvědčených značek, ale i jejich montáž a opravy.

Pneuservis Rokycany

Prodej pneu BARUM i dalších výrobců

Prodejců, kteří nabízí prodej pneu, je nespočet. My vám ale chceme zaručit stoprocentní spolehlivost a kvalitu každé prodané pneumatiky. Nenabízíme proto zboží neověřených výrobců, naopak - spoléháme na osvědčené značky. Jsme například autorizovaným dealerem pneumatik značky BARUM. Náš pneuservis vám ale nabízí zboží i těchto oblíbených výrobců:
- Continental
- Uniroyal
- Semperit
- Michelin
- Good Year
- Kleber
- Firestone

Prodej pneu od uznávaných výrobců


Pneuservis Miroslav Kolář vyhoví každému řidiči

Obutí na jakékoli roční období u nás sežene skutečně každý. Neomezujeme se totiž pouze na prodej pneu pro osobní vozy, ale nabízíme také pneumatiky pro vozy s pohonem 4x4, SUV, dodávky, náklaďáky i zemědělskou techniku.


Alu disky na kola a další autopříslušenství

Navíc u nás seženete i potřebné příslušenství v podobě alu a ocelových disků. Stačí tak navštívit náš pneuservis a my se o vše postaráme. Doporučíme vám ideální pneu pro váš vůz a zajistíme i jejich přezutí a vyvážení. V případě potřeby poškozené pneumatiky také opravíme. To vše rychle, kvalitně a přesně dle vašich potřeb.Vydáno 27.11.2015
67 Zhlédnutí
Topováno 29.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pneuservis Miroslava Koláře sídlí v Rokycanech

Pneuservis Miroslava Koláře sídlí v Rokycanech
Firma poskytuje osobní přístup a disponuje pneumatikami různého typu. Pneuservis je autorizovaným dealerem značky Barum. Zabývá se prodejem, montáží a opravou pneumatik u osobních automobilů, nákladních a také zemědělských strojů. Zaručuje vždy kvalitní přezutí a poskytuje všechny značky pneumatik.

Prodej pneumatik, oprava pneumatik a ještě mnohem víc, to je pneuservis Rokycany

Prodej pneumatik, oprava pneumatik a ještě mnohem víc, to je pneuservis Rokycany
Co je podle vás známkou dobrého auta? Výkonný motor nebo snad luxusní interiér? Jistě. To vše vám ale nebude nic platné, pokud budete mít nekvalitní pneumatiky. Právě pneumatiky vám totiž zajistí perfektní požitek z jízdy, ale zároveň bezpečí i při cestě náročným terénem. Pokud i vy sháníte nové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Miroslav Kolář-PNEUSERVIS ROKYCANY
WEBOVÁ STRÁNKA
Miroslav Kolář-PNEUSERVIS ROKYCANY
www.pneu-kolar.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

TPMSKlimatizace
Adresa

Adresa

Pivovarská 557
Rokycany 337 01

kolar.pneu@seznam.cz
+420 371 722 628


Najdete nás také zde:

ARES
captcha