Aranžování květin pro nejrůznější příležitosti – od interiérů až po svatební kytice

Květiny mají velkou moc – květinová výzdoba dokáže zcela změnit vzhled celého interiéru a dodat mu slavnostní atmosféru. Proto se v Květinářství Kamélie věnujeme aranžování interiérů. Květinovou výzdobu zařídíme přesně podle vašich představ i konkrétní události, ať už jde o svatební hostinu či ples, nebo tématické vyzdobení restaurace či kanceláře. Rádi vám splníme veškerá přání, od typu květin až po barvy, do kterých budete chtít ladit celý interiér. Samozřejmostí jsou také smuteční dekorace květiny pro další události, které vyžadují speciální květinovou výzdobu.

aranžování květin pro každou příležitost

Aranžování květin – Květinářství Kamélie Holešov

V našem sortimentu najdete květiny pro nejrůznější příležitosti. Od kytic pro radost až po svatební kytice i smuteční výzdobu. Květiny máme v nabídce jak živé, tak i suché a umělé a rádi vám zajistíme květinovou výzdobu libovolného prostoru. Zařídíme aranžování květin do interiéru, výzdobu obřadní síně, svatební nebo smuteční výzdobu a postaráme se i o květinovou dekoraci na plesy či do restaurací. Aranžování květin děláme na míru, a rádi vám splníme všechna vaše přání tak, aby byly kytice přesně podle vašich přestav.

Aranžování květin od květinářství Kamélie


Svatební kytice – výjimečné květiny pro výjimečný den

Svatební den je jeden z nejvýznamnějších dnů v životě, a proto by mělo být všechno perfektní. Děláme tedy v našem květinářství maximum, aby měla každá nevěsta svatební kytice i celou svatební výzdobu přesně podle svých představ. Nabízíme nejen svatební kytice přímo pro nevěsty, ale samozřejmostí je i klopa pro ženicha, která je v ceně. Rádi vám zajistíme krásné kytky pro matky i svědky, kytičky a košíčky pro družičky, vazby na auta nebo výzdobu kočárů. Do posledního puntíku také splníme vaše představy o perfektní výzdobě svatebních stolů, od květinových misek až po výzdobu svatebního dortu živými květinami.

Svatební kytice pro nevěsty - a klopa pro ženicha v ceně


Květinářství Kamélie Holešov

Až budete chtít potěšit přítelkyni, manželku, kamarádku, sestru nebo třeba babičku či kolegyni v práci, nebo se dohodnout na aranžování květin či svatební kytici, navštivte naše květinářství a s prázdnou rozhodně neodejdete.Vydáno 24.11.2015
592 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rozvoz květin za bezkonkurenční ceny? Květinářství Kamélie Holešov

Rozvoz květin za bezkonkurenční ceny? Květinářství Kamélie Holešov
Květiny povznesou vzhled každého interiéru při nejrůznějších oslavách. Nádherné kytice také udělají radost každé ženě. Sháníte květinářství, kde pořídíte nádherné květiny, které následně doručí na místo určení? Obraťte se na Květinářství Kamélie v obci Holešov. Vytváříme květinové vazby pro všechny ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Květiny Kamélie s.r.o. Květinářství Kamélie Holešov
WEBOVÁ STRÁNKA
Květiny Kamélie s.r.o.
kamelie.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Ostatní vazba
Adresa

Adresa

Nám. Dr. E. Beneše 61/20
Holešov 769 01

kamelie@kamelie.cz
+420 603 269 918


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha