Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr

Nedovolte zhoršenému vidění, aby Vás omezovalo v běžných radostech života. Navštivte oční optiku na Praze 9, nechte si zkontrolovat zrak přímo na prodejně a odneste si odtamtud kvalitní brýle padnoucí Vašim potřebám. Optika Cvikr zaměstnává jen odborníky, kteří se v problematice optiky orientují a dokážou Vám poradit s výběrem brýlí a čoček.

Oční optika Cvikr - měření zraku

Správné dioptrické brýle padnou dospělým i dětem

Brýlové obroučky jsou důležitým doplňkem nejen módním, ale i praktickým. Pro dámy, pány i děti má oční optika obroučky z kovu a plastu, vázané, vrtané i s titanovými obrubami. Všechny pocházejí od kvalitních dodavatelů Jaguar, Koali, Stepper, Reserve, Pepe Jeans, Tom Taylor, H.I.S, Moxxi a od mnohých dalších. I děti si zde vyberou slušivé brýle, které sednou jejich obličeji a budou pohodlné na nose i za ušima. Přijímají také poukazy na brýle od pojišťoven bez doplatku.

Brýlové obruby pro děti i dospělé


Sluneční brýle nemusí být jen módním doplňkem

Sluneční brýle nemusí mít jen estetickou funkci. Jejich prvotním úkolem je ochrana očí proti škodlivému UV záření. Důležité je také vědět, pro jaké účely si brýle pořizujete. Odborníci z Oční optiky Cvikr Vám pomohou vybrat dokonale padnoucí a efektivní sluneční brýle. Vkusné a užitečné jsou i zabarvené dioptrické čočky, které jsou k nerozeznání od slunečních. Sklo si můžete vybrat žluté na sport, hnědé do přímého slunečního světla, nebo módní gradientní s barevným přechodem.

Sluneční brýle s UV ochranou


Nechte si zkontrolovat zrak optometrickým přístrojem přímo na prodejně

Nemusíte chodit k očnímu lékaři a čekat dlouhé fronty. Odbornice a zkušená optometrička Bc. Lucie Durajová vyšetří Váš zrak přímo v prodejně Oční optiky Cvikr na Praze 9. Moderní přístroje Carl Zeiss a Topcon určí referenční vady Vašich očí a optometrička poté doporučí ideální čočky či brýle. Optometrik neléčí oční nemoci, pouze Vám pomůže na základě vyšetření a rozhovoru, jakou optiku budete potřebovat a nejvíce využívat ve Vašem životě. Samotné vyšetření trvá maximálně půl hodiny a Vy odejdete z Oční optiky Cvikr spokojení a s dokonalým viděním.

Měření zraku optometričkou v oční optice


Rozbité brýle nepatří okamžitě do koše

Ať se stalo s Vašimi brýlemi cokoliv, opraváři v optice na Praze 9 je opraví a vrátí jim jejich původní funkci. Vyrobí nová dioptrická skla podle optometrické kontroly Vašeho zraku. Nožičky a obroučky srovnají a spojí opět dohromady. Všechny nevratně poškozené části brýlí vymění. Spraví kovové i plastové brýle, dioptrické i sluneční. Nevyhazujte poničené brýle a zaneste je do Oční optiky Cvikr a odneste si je jako nové.

Chcete i vy vidět neustále dokonale a ostře, aniž byste museli zbytečně namáhat zrak? V Oční optice Cvikr na Praze 9 naleznete nejen ochotné odborníky a zkušené optometriky, ale také kvalitní značkový sortiment brýlí, čoček a doplňkového sortimentu.

Opravy všech druhů brýlí


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cvikr.cz

Vydáno 06.11.2015
252 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží
Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.

Měření zraku i brýlové obruby – o váš zrak se postará Oční Optika Cvikr

Měření zraku i brýlové obruby – o váš zrak se postará Oční Optika Cvikr
Trápí vás problémy se zrakem? V Oční Optice Cvikr Praha 9 vám odborně vyšetříme zrak, změříme dioptrie, a na základě toho vám poté poradíme s výběrem vhodných brýlí. Najdete u nás různé brýlové obruby, brýlové čočky, sluneční brýle i doplňky - tedy zkrátka všechno pro vaše oči.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr
WEBOVÁ STRÁNKA
Oční Optika Praha 9
www.cvikr.cz
Adresa

Adresa

Jablonecká 423
Praha 9 - Střížkov 190 00

cvikr@cvikr.cz
+420 286 891 295


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha