Canis Prosper s.r.o.
Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby

Vydáno 03.01.2013
2274 Zhlédnutí
Topováno 19.08.2016

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis prosper s.r.o. je hlavním dovozcem značek Josera, Best Choice, Dr. Clauder a dalších renomovaných výrobců chovatelských potřeb. Velkoobchod krmiv pro psy a kočky, krmiv pro ptáky, hlodavce a další malá zvířata nabízí pestrou škálu produktů pro vaše mazlíčky.


Historie společnosti Canis prosper s.r.o. sahá až do roku 1989. Za dobu svého působení na českém trhu se rozrostla z malé firmičky na podnik o 30ti zaměstnancích a v současné době má k dispozici více než 2000 m2 skladovacích ploch, přes 7000 produktů a zajištěnou distribuci zboží do 650 prodejen 150 chovatelských stanic.

Firma Canis prosper s.r.o. se může pyšnit titulem hlavního dovozce renomovaných firem JOSERA, BEST CHOICE, DR. CLAUDER, PRIMAFOOD, LITINA a HAKITO. Mimo velkoobchod krmiv pro psy a kočky se společnost zabývá i dovozem akvárií, dodává klece a krmivo pro ptáky a hlodavce, pelechy pro domácí mazlíčky, hračky pro zvířata a spoustu dalších druhů chovatelského příslušenství, které je na základě poptávky neustále rozšiřováno.

Krmivo Josera pro správný vývoj vašeho mazlíčka

Běžné pamlsky a konzervy pro psy a kočky v mnoha případech nesplňují ani základní požadavky na poměr výživových látek potřebný pro správný vývoj mláděte. Kvalitní krmivo Josera pro psy hraje důležitou roli nejen v samotném vývoji štěněte, ale i ve správné výživě fenek během březosti a při kojení. Speciálně sestavené krmivo je doporučováno v různých stádiích vývoje takto:

 

Fenky v 1. polovině březosti

 • krmivo Josera Festival, Optiness nebo SensiPlus podávat se zvýšenou opatrností na hygienu při krmení kvůli riziku poškození embrya mykotoxiny vyskytujícími se v plesnivém nebo špatně skladovaném krmivu

Fenky od 6. týdne březosti

 • krmivo Josera Family podávat ve více porcích denně

Fenky po porodu

 • krmivo Josera Family v případě nechutenství namáčet do teplého masového vývaru

Fenky v 7. – 8. týdnu po porodu

 • po odstavení štěňat fenku převést zpět na krmivo Josera Festival, Optiness nebo SensiPlus

Štěňata od 4. týdne

 • nabídnout krmivo Josera Family zpočátku změkčené teplou vodou

Štěňata od 8. týdne

 • postupně přecházet na krmivo Josera Kids, ze začátku střídat s Family

 

Čím je krmivo Josera prospěšné?

 • Fence poskytuje dostatek esenciálních aminokyselin, stopových prvků, vitamínů a energie. Tyto látky jsou nezbytné jak pro samotnou fenku, tak i pro nenarozené plody. 
 • Díky vyváženému poměru vápníku a fosforu podporuje tvorbu mléka a zajišťuje optimální laktaci.
 • Je základem pro silná a zdravá štěňata.
 • Fenka zůstává v kondici po celou dobu březosti i po porodu. 
 • Štěňatům zajišťuje kompletní výživu pro jejich zdravý vývoj.

 

Více informací o velkoobchodu krmiv pro psy a kočky Canis prosper s.r.o. najdete na webových stránkách www.canis-prosper.cz.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.canis-prosper.cz