Zakázková výroba kartonových obalů, krabic a stojanů pro firmy

Kartonové stojany, obaly, krabice, barkety, boardy či toppery. To vše patří mezi na první pohled jednoduchý nenápadný sortiment, bez kterého se však prakticky žádná firma neobejde. Společnost TIMM s.r.o. se výrobou, zpracováním a tiskem kartonových výrobků pro firmy zabývá a nabízí individuální služby podle potřeb a přání zákazníků. Řešíme podle přání zákazníka konstrukci, řežeme vzorky a pomáháme s grafikou. Ofsetové tisky jsme schopni zajistit do formátu 130 x 180 cm.

Kartonové krabice, výroba krabic a obalů

Kartonové obaly a krabice

Pokud jde o oblast kartonážní výroby, mezi nejvyhledávanější produkty patří bezpochyby kartonové obaly a kartonové krabice. Právě ty totiž dokáží konkrétní produkt prodat. Kartonové obaly a krabice by měly vynikat svou pevností a ochranou daného zboží, měly by však také na první pohled zaujmout, být součástí propagace.
Firma TIMM s.r.o. má s výrobou kartonových krabic a obalů dlouhodobé zkušenosti a dokáže vyrobit produkt různých rozměrů a tvaru podle potřeb zákazníka. Samozřejmostí je také možnost kvalitního ofsetového tisku. Krabice a obaly vynikají svou nízkou hmotností, avšak jsou dostatečně odolné a zajistí bezpečnou přepravu a manipulaci s uvnitř uloženým materiálem před samotným rozbalením.

Kartonové krabice a kartonové obaly pomáhají při propagaci vaší firmy


Stojany a boardy zajistí zviditelnění výrobků

Pokud prodáváte nebo vyrábíte produkty menších velikostí, skvělou propagační pomůckou mohou být barkety, které zajistí zviditelnění na prodejně. Opět i barkety lze vyrobit v různých velikostech se specifickým tvarem a potiskem.
Zatímco barkety jsou primárně určeny jen pro umístění menšího počtu malých předmětů, stojany dokáží zajistit zviditelnění a umístění buď většího počtu produktů malých rozměrů, nebo také objekty svou velikostí větší. Stojany jsou navrženy tak, aby byly stabilní, díky propracované konstrukci dokáží vydržet i větší zatížení a jsou tak vhodné i pro vystavení těžších předmětů – nápojů apod.

Nechte si vyrobit propagační materiály z kartonu a zaujměte


Propagace firmy nebo obchodu pomocí kartonu

Kartonové obaly, kartonové krabice, stojany, barkety, potažmo toppery jsou určeny sice za účelem zviditelnění, mají však také funkci praktickou. To boardy a další propagační materiály z kartonu mají jen funkci poutací, takže může být veškerá snaha soustředěna jen za účelem zaujmout a přilákat klienta nejčastěji k nákupu.
Boardy a propagační kartonové výrobky mohou být vyrobeny i v nadměrných velikostech. I zde je samozřejmostí možnost kvalitního tisku podle dodaného grafického návrhu. Boardy jsou navrženy a sestaveny tak, aby bez problémů stály na zemi, unesly svou vlastní váhu a jen tak se samovolně nebo pod malým tlakem nesložily.
Společnost TIMM s.r.o. se výrobou kartonových obalů, krabic a dalších propagačních materiálů zabývá již delší dobu a zná potřeby svých klientů. Pokud si tak nejste jisti svou přesnou představou o výsledných produktech, stačí se ozvat a konzultovat své požadavky. Profesionálně školený personál vám pomůže dopracovat se k takovému výsledku, se kterým budete spokojeni vy a ve výsledku i vaši zákazníci.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.timm.cz

Vydáno 10.11.2015
328 Zhlédnutí
Topováno 01.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Timm: reklamní stojany POS a POP, které přitáhnou pozornost zákazníků

Timm: reklamní stojany POS a POP, které přitáhnou pozornost zákazníků
Upoutat zákazníkovu pozornost bývá pěkně složité. Pomoci vám však mohou reklamní stojany, poutače a další. Obraťte se proto na společnost Timm, s.r.o.. Vyrábíme kartonáž pro POS a POP, tedy pro místo prodeje a nákupu. Naše reklamní stojany s nápaditou grafikou osloví zákazníky, informují o ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Timm, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Timm, s.r.o.
www.timm.cz
Adresa

Adresa

Klírova 1913/10
Praha 4 148 00

ivana.hyklova@timm.cz
+420 602 342 314


Najdete nás také zde:

ARES
captcha