Ocelové plechy, trubky a další hutní materiál od firmy OCELSERVIS CZ

Potřebujete tenké či tlusté ocelové plechy nebo jiný hutní materiál? V tom případě navštivte východočeské Pardubice a seznamte se s širokou nabídkou, kterou najdete ve skladech firmy OCELSERVIS CZ. Na výběr zde toho budete mít opravdu hodně – ocelové plechy válcované za studena i za tepla, svařované i bezešvé ocelové trubky i další hutní materiály. Předností firmy OCELSERVIS CZ je rychlé a spolehlivé dodání zboží a nabídka kvalitního certifikovaného materiálu.

Ocelové plechy

Cílem firmy je spokojený zákazník

Hutní materiály mají široké spektrum využití. Uplatňují se zejména ve stavebnictví, strojírenství či energetickém a chemickém průmyslu, ale i v mnoha dalších odvětvích. A firma OCELSERVIS CZ je na tuto velkou poptávku náležitě připravena i díky tomu, že si během svého působení na trhu dokázala vytvořit rozsáhlou síť kontaktů s významnými výrobci a distributory. Navíc se v roce 2012 stala firma součástí skupiny STEELCOM . A jaké z toho vyplývají výhody pro zákazníky? Firma OCELSERVIS CZ se lépe dokáže přizpůsobit individuálním požadavkům svých klientů a nabízí rychlé dodání po České republice, ale i v dalších státech Evropské unie. Důležitým měřítkem úspěchu firmy je spokojenost jejích zákazníků.


V nabídce najdete tenké i tlusté ocelové plechy

A jaké hutní materiály firma OCELSERVIS CZ nabízí? Například ocelové plechy ze svitků – tenké ocelové plechy válcované za studena v jakosti DC 01, ocelové plechy válcované za tepla do 350 mm v jakostech S235JR+N, S355J2+N, S355NL, P355NL, P355NH, S690QL,42CrMo4,C45 , ale také pozinkované plechy či ocelové plechy s oválnými výstupky. Dále nabízí také ocelové trubky svařované i bezešvé, ale i další hutní materiál jako například plochou, kruhovou či čtvercovou ocel, profily či jekly. Všechny zmíněné hutní materiály navíc firma OCELSERVIS CZ nabízí k odběru ze skladů v Pardubicích a Ostravě. O kvalitě nabízených materiálů svědčí mimo jiné fakt, že splňují přísné nároky a jsou opatřeny certifikátem kvality dle EN 10204-3.1 nebo 2.2.

Kompletní nabídku hutního materiálu najdete zde


Nadměrný náklad firma doveze po celé EU

Kromě široké nabídky hutního materiálu a rychlého dodání je součástí služeb firmy OCELSERVIS CZ také plnohodnotný zákaznický servis a technické poradenství. Firma zajišťuje mimo jiné dopravu materiálu na místo určení po celé Evropské unii, a to včetně nadměrných nákladů a také zkoušky ultrazvukem dle EN 10160, zkoušky návarové ohybové SEP 1390-96 a lamelární praskavosti. Mezi další služby, které firma OCELSERVIS CZ zajišťuje, patří dělení materiálu, nezávislé přejímky, tryskání plechů a profilů či výroba tvarových výpalků.


Vyberte si hutní materiál ve firemních skladech

Sídlo firmy OCELSERVIS CZ se nachází v Pardubicích, rozsáhlé sklady s celkovou kapacitou 15000 tun v Pardubicích a Ostravě, kde se můžete na vlastní oči přesvědčit o kvalitě nabízeného zboží. Pardubice jsou proslulé perníkem nebo dostihy – firma OCELSERVIS se však stará o to, aby Pardubice byly známé také díky kvalitním službám v oblasti hutního materiálu. Zavolejte, napište nebo nás navštivte a přesvědčte se sami, těšíme se na Vás.

Kontakty na OCELSERVIS CZ


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ocelservis.cz

Vydáno 10.11.2015
418 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hutní materiál Pardubice – velkoobchod

Hutní materiál Pardubice – velkoobchod
Hutní materiál se používá v mnohých odvětvích výroby, například ve strojírenství, stavebnictví i dalším průmyslu. Pokud hledáte společnost, od které můžete hutní materiál odebírat, pak se obraťte na naší firmu Ocelservis.

Hutní materiál Pardubice – rozšíření sortimentu jen pro vás

Hutní materiál Pardubice – rozšíření sortimentu jen pro vás
Firma OCELSERVIS CZ, dodavatel hutních materiálů, flexibilně reaguje na potřeby svých klientů. Proto své portfolio hutního materiálu v Pardubicích neustále rozšiřuje o nové produkty. Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti nákupu, prodeje, skladování a úpravy hutního materiálu, přičemž ...

Spojení společností OCELSERVIS CZ A STEELCOM CZ zaručuje mnohá vylepšení

Spojení společností OCELSERVIS CZ A STEELCOM  CZ zaručuje mnohá vylepšení
Hutní materiál pro využití v mnoha odvětvích průmyslu nyní nakoupíte za ještě výhodnějších podmínek díky spojení dvou významných společností na českém trhu s ocelovými komponenty. Spolehněte se na kvalitu produktů i pestré nabídky služeb pro vaše pohodlí a spokojenost.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OCELSERVIS CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
OCELSERVIS CZ, s.r.o.
www.ocelservis.cz
Adresa

Adresa

Průmyslová 42
Chrudim 537 01

ocelservis@ocelservis.cz
+420 777 180 288


Najdete nás také zde:

ARES
captcha