Jízdní kola Cannondale, Giant, GT a Kellys Tábor

BIKESPACE Jízdní kola Tábor - prodej, servis

Jízdní kola Cannondale, Giant, GT a Kellys Tábor

Jízdní kola do města i do terénu, to je BIKESPACE

Máte rádi cyklistiku, ale vaše kolo už pomalu dosluhuje? Navštivte prodejnu jízdních kol BIKESPACE a vyberte si nový model přesně podle vašich představ. Nabízíme kola horská i silniční nejrůznějších značek, to pravé jízdní kolo si u nás vybere sváteční jezdec i milovník náročných terénů.

Horské kolo, prodej horských kol

Horská kola i elektrokola na jednom místě

Ať už potřebujete kolo pouze na příležitostné cesty na nákup a nechcete do něj příliš investovat, nebo jsou kola vaši vášní a chcete mít ten nejnovější model, BIKESPACE je tady pro vás. Nabízíme jízdní kola i příslušenství do všech terénů v té nejvyšší kvalitě. Spolupracujeme zejména s osvědčenými značkami CANNONDALE, FELT, GT a KELLYS. Jaké druhy jízdních kol tedy v naší nabídce najdete?

• horská kola pevná
• horská kola celoodpružená
• trekingová / krosová kola
• silniční kola
• cyklokrosová kola
• městská kola
• BMX
• dětská kola

Pro ty, kteří si chtějí užívat cyklistiky bez námahy, máme také spolehlivá elektrokola značky Apache. Díky našim elektrokolům si tak zážitek z jízdy může užít skutečně každý bez ohledu na výkonnost nebo zdravotní stav.


BIKESPACE: nejen prodej, ale i profi cykloservis

O každé jízdní kolo je třeba kvalitně pečovat. Proto vám poskytujeme také odborný cykloservis, který dokonce u našich jízdních kol poskytujeme v záruční době zdarma. U všech druhů kol pak provádíme běžný i garanční servis za použití nejkvalitnějších nástrojů a osvědčených postupů. Poradíme si také s vysokými nároky speciálních horských kol. Jako výhradní prodejce kol Cannondale totiž děláme specializovaný servis odpružených vidlic Cannondale Lefty a Headshok.

Servis jízdních kol jako základ dobře fungující cyklistické prodejny


Vybírejte jízdní kola osobně nebo na internetu

Potřebujete při výběru kola poradit? Navštivte naši kamennou prodejnu v Sezimově Ústí. Rádi vám poradíme, které kolo je pro vás nejvhodnější a samozřejmě vás jej necháme vyzkoušet. V naší prodejně si také můžete vybrat z řady cyklistických doplňků, které jsou k bezpečné jízdě potřeba. Nabízíme kvalitní cyklistické oblečení, obuv, ale i helmy, brýle a další vybavení. Pokud upřednostňujete nákupy přes internet, je tu pro vás náš e – shop. Při objednání vám garantujeme, že je zboží na skladě a na jeho dodání tak nemusíte dlouho čekat.
Naše firma působí na trhu již od roku 1992. Nejsme ale jen podnikatelé, jsme především vášniví a aktivní cyklisté. Za kvalitu jízdních kol i ostatního příslušenství, které v BIKESPACE nabízíme, proto osobně ručíme. Množství zboží totiž sami testujeme a používáme.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bikespace.cz

Vydáno 10.11.2015
558 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

BIKESPACE Tábor: Stavba kol na zakázku podle vašich přání a potřeb

BIKESPACE Tábor: Stavba kol na zakázku podle vašich přání a potřeb
Nemůžete najít kolo, které by splňovalo všechny vaše představy a odpovídalo vašim potřebám? Nechte si své vysněné kolo sestavit na míru! Stačí se obrátit na společnosti BIKESPACE ve městě Tábor, která se zabývá stavbou kol. Vyrábíme kola na zakázku a upravujeme vaše stávající kola přesně podle ...

Stavba jízdních kol podle představ zákazníka

Stavba jízdních kol podle představ zákazníka
Chcete vlastní originální kolo nebo překvapit někoho jiného? Potom vás bude zajímat skvělá možnost nákupu kola přímo na míru vašim představám a požadavkům. Můžete si nechat zdokonalit to svoje stávající nebo vymyslet zcela nové, jaké jinde nenajdete. A o to se s radostí postará cyklo obchod ...

Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo
Cyklistika je ideální sport pro každého, bez ohledu na věk, váhu či fyzickou kondici. Jízdní kola umožňují pohyb, který nezatěžuje klouby, lze si zvolit zátěž, délku trasy i tempo, a proto si může pohyb venku na čerstvém vzduchu užívat každý. Od malých dětí přes seniory, kteří chtějí zůstat ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BIKESPACE Jízdní kola Tábor - prodej, servis
WEBOVÁ STRÁNKA
BIKESPACE
www.bikespace.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Chýnovská 533
Tábor 390 02

obchod@bikespace.cz
+420 723 413 501


Najdete nás také zde:

ARES
captcha