Již v červnu můžete mít vysoce kvalitní rané brambory vynikající chuti ze Znojemska

Chcete-li kvalitní rané brambory s minimem použitých chemických prostředků, obraťte se na společnost JURIGA, která dodává to nejlepší, co můžete podávat na svém jídelním stole. Tím jsou rané brambory odrůd Adéla, Impala, Adora a Riviera, pěstované za použití organických hnojiv v úrodných půdách na Znojemsku a Brněnsku.


Specialisté na pěstování produktů prvotřídní jakosti

Pěstováním kvalitních brambor se zabýváme už více než 20 let a není to jediná potravina, kterou se JURIGA s.r.o. může pochlubit. V sortimentu najdete také typickou znojemskou pochoutku – okurky nakladačky, a také pšenici a kukuřici na zrno. Svým zákazníkům dodáváme i prvotřídní odrůdy jablek a cibule od prověřených pěstitelů z Jihomoravského kraje.

Kvalitní pokrm dělají kvalitní suroviny

O tom, že kvalita některých potravin ze supermarketu nedosahuje zdaleka ani standardu, není pochyb. Proto by se lidé měli více zajímat nejen o původ potravin, ale také o způsob pěstování a ošetření. V neposlední řadě je důležitá výživová hodnota, která je zachována jen tehdy, jsou-li dodržena pravidla optimální péče od semínka až na váš stůl. Vyberte si tedy pěstitele, který vám za kvalitu a správnou péči o potraviny ručí. Tím je i JURIGA s.r.o. z Troskotovic.

Rané brambory a další produkty vám přivezeme až domů

Společnost JURIGA sídlí v Troskotovicích na Znojemsku, ale i pokud jste z dalekého kraje, nemusíte být o kvalitní rané brambory, nakladačky a další potraviny ochuzeni. Naše produkty dodáváme přímo zákazníkům do měst a obcí v celé ČR. Termíny rozvozů vám budou včas sděleny prostřednictvím letáčku s vyznačeným místem a časem dodávky. 

                                                         

Rané brambory můžete objednávat už od začátku června, k dispozici máme tyto odrůdy:

  • Adéla – raná odrůda brambor, varný typ B
  • Impala – velmi raná odrůda brambor, varný typ B
  • Adora – velmi raná odrůda brambor, varný typ B – BC
  • Riviera – velmi raná odrůda brambor, varný typ B

 

Spolehněte se na českého pěstitele brambor, okurek nakladaček a obilí, pro kterého je špičková kvalita produktů běžným standardem. Více informací o společnosti JURIGA, specialistovi na rostlinnou výrobu, naleznete na webových stránkách.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jurigasro.cz

Vydáno 27.05.2014
5112 Zhlédnutí
Topováno 02.12.2014
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA JURIGA, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
JURIGA, s.r.o.
www.jurigasro.cz
Adresa

Adresa

č. 280
Troskotovice 671 78

juriga.sro@tiscali.cz
+420 515 331 587


Najdete nás také zde:

ARES
captcha