Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Chystáte se stavět? Bez stavebního materiálu se neobejdete. Při nákupu se přitom zaměřte na kvalitu stavebního materiálu a betonu a také na cenu. Firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově je na trhu v oblasti stavebnictví již přes 20 let a garantuje dodání materiálů za nejnižší ceny. Současně patří mezi nejerudovanější. Disponuje vlastní betonárnou a vlastním velkoobchodem stavebnin a díky nadstandardním poskytovaným službám vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

Betonárna, OSP spol. s r.o.

Stavebniny – vše na jednom místě

Potřebujete kvalitní stavební materiál? Stavebniny v Moravském Krumlově nabízí komplexní sortiment materiálů za bezkonkurenční ceny. Veškeré materiály jsou přitom dostupné na jednom místě, naprostá většina prodávaného sortimentu pochází od českých výrobců. Bude vám vyhověno také v případě, potřebujete-li například materiály, dostupné mimo běžný sortiment. Naším know-how je odborné poradenství a nadstandartní služby, děláme vše pro to, abychom vyhověli všem požadavkům našich zákazníků. Dokážeme Vám například poradit vhodný materiál dle vašich cenových možností a potřeb, nebo jsme Vám schopni dovést beton i v neděli.

Stavebniny v Moravském Krumlově vynikají širokou nabídkou i nízkou cenou


Omítka, jakou si vyberete

Navštívíte-li stavebniny v Moravském Krumlově, vyberte si z široké škály kvalitních omítek Weber Terranova, Profi a Teluria. Ve stavebninách vám požadovaný typ omítky namíchají a poradí jak s materiálem jednoduše pracovat. Vyberte si z široké škály barevných odstínů omítek v provedení silikátovém, akrylovém i silikonovém.

Potřebujete-li namíchat konkrétní specifický odstín, stačí přijít s požadavkem, ve stavebninách vám omítku namíchají ve vlastní míchárně barev i s odstupem času. Omítky Weber Terranova, Profi, nebo Teluria jsou proslulé svou vysokou kvalitou za příznivou cenu, lepší materiál za nabízenou cenu nenajdete.


Betonárna Moravský Krumlov

Společnost OSP spol. s r.o. disponuje betonárnou s nejnovější technologií na trhu a dodává certifikované betonové směsi. Požadovaný typ betonu bude v případě potřeby dodán až na místo stavby. Firma vyrábí betony typu C dle ČSN EN 206-1 i typu B dle TN SVB ČR 01-2004 (dříve ČSN 732400). Kromě standardních betonových směsí nabízí betonárna i dodávku vodostavebních betonů, betonů odolných vůči agresivnímu prostředí, dále dodává speciální betony, cementové stabilizace, kamenivo zpevněné betonem či potěry se zaručenou pevností. Betonárna disponuje vlastními domíchávači o objemu 9M3 a rovněž dopravníkem betonu o dosahu 28m.

Certifikované betonové směsi k dispozici v betonárně Moravský Krumlov


Odborné poradenství

Stavebniny v Moravském Krumlově jsou kvalitní a uznávané především pro znalosti, odbornost a profesionální přístup prodejců. Pokud stavebniny navštívíte, bude vám odpovězeno na veškeré dotazy, které k nabízenému stavebnímu materiálu máte. Personál vám také pomůže při výběru konkrétního stavebního materiálu, který bude vašim potřebám nejvíce odpovídat.

Zdarma vám bude také provedena kalkulace stavebního materiálu. Společnost se pyšní garancí nejnižší ceny a podílí se na ekonomické výhodnosti pro vaši stavbu. Budou vám doporučeny ideální a dostatečné materiály tak, aby se vaše stavba zbytečně neprodražovala.

Zkušenost firmy je taková, že přijde zákazník, že by potřeboval dodat beton do základů rodinného domu a my mu nabídneme vše ostatní, co pro svoji stavbu potřebuje, včetně odborného poradenství a nadstandardních služeb. V drtivé většině případů zákazník odchází maximálně spokojený a dále nás doporučuje ve svém okolí – toto je ten nejlepší marketing a přitom nás nic nestojí.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://osp-mk.cz

Vydáno 20.11.2015
121 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci
Plánujete stavbu či opravy jakéhokoli objektu, ale žádná stavební firma vám nenabízí férové podmínky? Setkáváte se s tím, že po vás chtějí projekční kanceláře nebo stavební firmy dopředu zálohy za něco, co jste ještě ani neviděli? Na takové podmínky nemusíte přistupovat. Obraťte se na firmu OSP ...

Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov
Stavební firma OSP spol. s r.o. sídlí v Moravském Krumlově. Jako stavební společnost se zaměřují samozřejmě na stavební činnost. Působí na jižní Moravě, Vysočině a na mnohých dalších místech naší republiky. Mezi jejich další hlavní činnosti patří i výstavba střech. Zajistí vazníky, jejich dodávku i ...

Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků
Ať už se chystáte provést rekonstrukci staré střechy nebo postavit střechu novou, stojí před vámi důležitý úkol – vybrat firmu, která realizaci střechy zajistí. Pokud je pro vás při výběru důležitá historie a zkušenosti dané firmy, spokojenost klientů i nízká cena, firma OSP spol. s r.o., sídlící v ...

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov
Stavební firma OSP spol. s r.o. má za sebou úspěšnou historii plnou převratů a zvratů. Do nynější podoby se vypracovala velkou snahou a vysokou pílí a díky tomu může v letošním roce oslavit výročí 25 let od svého vzniku.

Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu
Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout nejmodernější technologie, stále sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví. Novinkou mezi našimi produkty jsou samonivelační cementové lité potěry. Tento nově vyvinutý materiál na bázi cementového pojiva, vyrábíme ve své vlastní plně automatizované ...

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny
Návrh a realizace nové koupelny jsou opravdovou alchymií. Vyžadují na mnohdy malém prostoru jednotlivé prvky přizpůsobit tak, aby působily dobrým estetickým dojmem a současně byly funkční po stránce praktické. Firma OSP spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stavebnictví a disponuje také ...

Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP
Chcete jen provést zateplení vašeho domu, či opravu fasády? Nebo byste si rádi nechali postavit na klíč celý dům? Stavební firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá realizací staveb širokého spektra. Ať už potřebujete provést rekonstrukci nebo výstavbu domu, sportovní či ...
PODSTRÁNKY

Stavební firma

Stavební firma
Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio
Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna
Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavební firma OSP spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavební firma OSP spol. s r.o.
osp-mk.cz
Adresa

Adresa

Okružní 394
Moravský Krumlov 672 01

info@osp-mk.cz
+420 515 322 341


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha