Ochranné pracovní prostředky italské značky exkluzivně pro prodejce

Osobní ochranné pracovní prostředky patří mezi základní výbavu každé manuálně pracující osoby. To je také důvod, proč je stále výraznější apel na kvalitu, pohodlí, ale i vzhled pracovní obuvi a pracovního oděvu. Firma Industrial Starter Czech s.r.o. přináší exkluzivní nabídku pro prodejce, kteří chtějí svůj sortiment obohatit o kvalitní ochranné pracovní pomůcky pocházející z dílen italských návrhářů.

Pracovní obuv, Industrial Starter Czech s.r.o., Ostrava

Ochranné pracovní prostředky v italském duchu

Společnost Industrial Starter Czech s.r.o. přináší na český trh kvalitní osobní ochranné pracovní prostředky pro různé oblasti práce. V nabídce firmy tak najdete pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, ponožky, termo prádlo, ale také např. pomůcky pro práci ve výškách a pestrý výběr ochranných pracovních pomůcek pro ochranu zraku, sluchu, hlavy, dýchacích cest ad.

Hlavní myšlenkou společnosti je poskytnout takové prostředky, které vynikají svou kvalitou ve všech směrech. Z toho důvodu naleznete v nabídce především výrobky registrovaných značek Industrial Starteru – ISSA LINE, AKROBAT či INDUSTIAL STARTER , ale i celosvětově uznávaných značek jako jsou Ansell, Centurion, Dupont či Moldex.

Nabídka ochranných pracovních prostředků z dílen italských návrhářů


Industrial Starter Czech s.r.o. exkluzivně pro prodejce

Společnost Industrial Starter Czech s.r.o. patří do skupiny lndustrial Starter Espaňa S.L, lndustrial Starter SpA a lndustrial Starter Polska Sp zo.o. Jde přitom o nejmenší společnost ze skupiny, avšak vzhledem k vysoké poptávce produktů ze strany prodejců firma očekává větší expanzi. Historie Industrial Starter sahá až do počátku 70. let, kdy firma vznikla jako výrobce voděodolných pláštěnek. Během působení na trhu jasně udala svůj směr a sjednotila svou filozofii.

Součástí filozofie společnosti je nabídnout ochranné pracovní prostředky exkluzivně prodejcům, ti se pak sami postarají o prodej koncovým zákazníkům. Zboží přitom firma prodává jen těm obchodníkům, kteří očekávají kromě kvalitních produktů i součinnost při řešení požadavků samotných zákazníků a také perfektní servis.


Pestrý výběr ochranných pracovních prostředků

Společnost disponuje skladovou plochou o rozloze 800 m2, díky čemuž může zajistit okamžitý odběr požadovaného zboží. To je přitom doplňováno každý týden. Samotní prodejci si mohou pracovní oděv, pracovní obuv a další ochranné pracovní pomůcky vybírat pohodlně z nabídky katalogů a internetových stránek, samozřejmostí je také možnost výběru přímo z prezentací zboží obchodními zástupci firmy Industrial Starter.

Pestrý výběr pracovního oděvu i pracovní obuvi na internetu i v katalozích


Apel na spokojenost koncových zákazníků

Ačkoliv společnost nabízí ochranné pracovní prostředky exkluzivně pro prodejce, prioritou je kromě spokojenosti obchodních partnerů i spokojenost samotných koncových zákazníků. S tím je spojen také celkový pozitivní přístup, zájem a snaha o zjištění zpětné vazby a reakce na ni. Právě proto patří společnost Industrial Starter Czech s.r.o. dlouhodobě mezi vyhledávané a oblíbené dodavatele kvalitních ochranných pomůcek.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.industrialstarter.com/cs

Vydáno 13.11.2015
277 Zhlédnutí
Topováno 20.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků
Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial ...

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas

Novinky léto: Pracovní oděvy a obuv i pro volný čas
Když se řekne pracovní oblečení, tak si asi každý hned představí uniformu, která nepřidá na náladě. Proto je správná chvíle takové dojmy odbourat a získat pro společnost i pro svoje soukromé účely takové oděvy a obuv, které dodržují určité normy a bezpečnost, ale také moderní design.
PODSTRÁNKY

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy
Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Pracovní obuv

Pracovní obuv
Pohodlná pracovní obuv značky ISSA pro náročné uživatele

Ochranné prostředky pro práce ve výškách

Ochranné prostředky pro práce ve výškách
Ochrana proti pádu při práci ve výškách – lana, pásy, postroje, karabiny, helmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Industrial Starter Czech s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Industrial Starter Czech s.r.o.
www.industrialstarter.com
Adresa

Adresa

Ludvíkova 1351/16
Ostrava - Radvanice 716 00

infocz@ind-starter.com
+420 596 628 707


Najdete nás také zde:

Facebookwww.industrial-starter.czwww.issa-covid.czARES
captcha