Ramenový nosič kontejnerů zjednoduší práci v terénu

K čemu přesně slouží ramenové nosiče kontejnerů? Dennodenně produkujeme velké množství odpadu. Již nepotřebné věci vyhazujeme do košů, které následně vynášíme do popelnic a kontejnerů. Tam většinou vše ztrácíme z dohledu a o osud odpadků se dále nestaráme. Tuto povinnost přenecháváme povolaným společnostem, které mají k převozu zajištěnou potřebnou techniku. Mezi jejich základní vybavení patří i ramenový nosič kontejnerů, který manipulaci a také samotnou přepravu usnadní.

Ramenový nosič kontejnerů

Naše nosiče kontejnerů jsou moderní stroje s osvědčenou konstrukcí

Pokud vaše společnost shání ověřeného výrobce nosiče kontejnerů, vyzkoušejte Fornal. Vlastní výrobě se věnujeme již devatenáct let – během této doby se nám podařilo na trhu představit již tři generace nosičů kontejnerů. Nemusíte se bát žádných velkých experimentů, jelikož naše výrobky vycházejí vždy z ověřeného základu konstrukčního provedení. Novinkou jsou vždy technické a designové prvky.


Nosič kontejnerů umožňující manipulaci při natáčení

Nosiče kontejnerů poslední generace mají esovitě zahnutá ramena, což zvyšuje schopnost manipulovat s kontejnerem při jeho natáčení. Rozhodně usnadní práci vašim zaměstnancům, kteří díky tomu budou moci pracovat přesněji a efektivněji. Mezi jeho další skvělé vlastnosti se řadí také tuhost ramen a moderní vzhled. Přineste výhody našeho nosiče kontejnerů do vaší firmy i vy.


Náš ramenový nosič kontejnerů zvládá nejrůznější váhy

Vyrábíme jej pro tyto nakládací kapacity:

• Dvouosá vozidla 6,5 tuny, 8 tun, 10 tun, 13, tun, 14 tun
• Tříosá vozidla 15 tun, 18 tun
• Čtyřosá vozidla 30 tun

Doplňte i vy stav firmy o kvalitní nosič kontejnerů. Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete, stroje se totiž pyšní vysokou vybaveností. Pokud by se vám základní parametry zdály nedostatečné, je možné se domluvit i na dalším doplňkovém sortimentu.

Vsadili jsme na vlastní vývoj a konstrukci strojů


Pneumaticky ovládané háky i přestavitelné dorazy

Ramenový nosič vám mnohonásobně zjednoduší manipulaci s kontejnery. Nosiče kontejnerů od firmy Fornal jsou moderní zařízení, díky kterým půjde nakládání samo, a to také díky široké základní výbavě. Můžete se těšit na velkou spoustu vychytávek:

• Plnohodnotné venkovní ovládání pákami rozvaděče
• Ovládací prvky na levé straně vozidla
• CENTRALSTOP na ovládacím panelu
• Rychloposuv
• Vysokotlaká filtr oleje
• Olejová nádrž se stavoznakem a teploměrem
• Pneumaticky ovládané háky
• Přední přestavitelné dorazy

Rychloposuv každému skvěle poslouží v případě nutnosti zkrátit čas pohybu ramen – vyplatí se pokud cestujete bez kontejneru nebo s prázdným kontejnerem. Přední přestavitelné dorazy naopak umožňují přesně nastavit polohu kontejneru na nosiči, a to v rozpětí 1500 až 2900 mm.

Bohatá základní výbava nosiče kontejnerů vás překvapí


Více informací naleznete na našich stránkách  https://fornal.cz/

Vydáno 16.11.2015
291 Zhlédnutí
Topováno 02.05.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz
Všestranné a maximálně hospodárné využití nákladního vozidla – to je ve stručnosti důvod pro nosiče výměnných nástaveb od FORNAL TRADING. Použití tohoto technického řešení je přitom velmi snadné – obsluhu nosiče zvládne bez problémů pouze jeden jediný člověk (řidič). Samotný nosič nástaveb je navíc ...

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel
Vývoj a výroba kontejnerových nosičů a sklápěčů, to je specialita společnosti FORNAL TRADING již od roku 1995. Dnes vám tak nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí, a to v té nejvyšší kvalitě a přesně dle předepsaných norem. Sháníte spolehlivý hákový nosič kontejnerů, sklápěč ...

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče
Když společnost Fornal v roce 1990 vznikla, zabývala se jen prodejem, montážemi a servisem nástaveb nákladních vozidel. V roce 1995 však udělala významný krok a z prodejce se stal výrobce. Téměř od samého počátku firmy se tak vsadilo na vlastní vývoj a konstrukci strojů. V současnosti patří firma ...

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody

Traktorové nosiče kontejnerů a jejich výhody
V roce 2006 vyrobila firma Fornal trading s.r.o. první model traktorového nosiče kontejnerů. Od té doby uplynulo několik let, dnes jsou tyto nosiče hojně využívané a oblíbené. Vůbec první ucelenou řadu výrobků uvedla firma v roce 2010.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FORNAL trading s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FORNAL trading s.r.o.
www.fornal.cz
Adresa

Adresa

Měrůtky 80
Lutopecny 767 01

obchod@fornal.cz
+420 573 514 019


Najdete nás také zde:

ARES
captcha