Fotodárky denně připomenou vašim blízkým krásné chvíle jejich života

Chcete někoho potěšit dárkem, který mu bude dlouhou dobu připomínat krásné okamžiky jeho života? Vsaďte na fotodárky. I obyčejná vytištěná digitální fotografie uložená v pěkném rámečku udělá jistě větší radost, než například drahá, ale neosobní bonboniéra. Skvělým dárkem mohou být také fotokalendáře, foto-keramika či fotoobrazy. To vše a další produkty z oblasti fotografických a tiskových služeb nabízí naše firma FotoPixel.

Fotoobrazy, FOTOPIXEL

Tisk digitální fotografie ve skvělé kvalitě

Pěkné chvíle si rád zdokumentuje každý. V dnešní době je to na velmi jednoduché, člověk může fotit v podstatě neomezeně. Fotky pak ale často končí pouze v počítači a kouzlo klasických fotoalb se vytrácí. Pokud však máte rádi hmatatelné fotky, neváhejte a nechte si u nás rychle a výhodně vytisknout digitální fotografie. Je to opravdu snadné a tradiční alba plná pěkných fotek se nemusí stát minulostí.

Nechte si zhotovit i digitální fotografie klasicky na papír.


Foto-keramika, fotoobrazy a další fotodárky

Kromě tisku digitálních fotografií nabízíme také zhotovení skvělých dárků, které jsou nápadité, osobní a obdarovanému udělají skutečnou radost. Málo věci totiž člověka potěší tolik, jako když si připomene nejhezčí chvíle se svými blízkými. Promítněte je proto například na předměty, které má člověk stále na očích a zajistěte tak, že se budou krásné vzpomínky a pocity obdarovanému vracet denně. Prakticky založené osoby potěšíte spíše kalendářem, tričkem, polštářem, hodinami či podložkou pod myš s pěknou fotografií, umělecky založeného člověka nadchnou zase fotoobrazy či foto-keramika.


Fotodárky i další služby z oblasti tisku fotografií

Společnost FotoPixel zaměstnává pouze schopné a zkušené pracovníky, aby každá objednávka byla zpracována perfektně. Využíváme špičkové technologie i materiály, díky čemuž můžeme nabídnout kvalitní a spolehlivé služby:
- tisk digitální fotografie (klasické, profi i fotografie velkých rozměrů)
- vyvolání všech druhů filmů
- výroba nástěnných i stolních kalendářů s vlastními fotkami
- fotoobrazy – na plátno, s rámem
- tisk fotografií na porcelán
- fotodárky – hrnky, trička, puzzle, polštáře, tašky, bryndáky, pexeso, podložky pod myš, fotoklíčenky, fotohodiny
- prodej rámečků a alb na fotografie
- prodej filmů, fotoaparátů


Rychle, snadno a bez zbytečných výdajů

Vše si navíc můžete objednat pohodlně a rychle na jednom místě a my vám vaši objednávku doručíme v co nejkratším termínu na požadovanou adresu. V případě zájmu si ji můžete i osobně vyzvednout na některé z poboček či sběren. Nabízíme také možnost doručení zásilky zcela zdarma, a to v případě platby předem. Naši klienti mohou také často využívat různých akcí a výhod.


Věrnostní program a slevy

Pro registrované zákazníky nabízíme i věrnostní program v podobě 10% slevy na veškeré zboží i fotoslužby. Za objednávku přesahující 5000 Kč pak mohou registrovaní zákazníci uplatňovat slevu na další nákup dokonce ve výši 20%. Zpracování digitální fotografie se u nás vyplatí.


Jak získat slevy a výhodně objednat fotodárky?

Výhody u nás získáte zdarma a velmi rychle tím, že během svého nákupu zaškrtnete políčko vytvořit registraci. Každý registrovaný zákazník pak čerpá výhody a využívá věrnostního programu. Objednávání je také jednoduché, fungujeme jako klasický e-shop. Rozdíl je jen ten, že si u některých výrobků volíte více parametrů podle svého uvážení. Vlastní fotografie, které chcete jakkoli zpracovat, nahráváte snadno a rychle přímo z počítače. Za pár minut tak můžete odeslat hotovou objednávku. Pak už se jen těšíte na hotové digitální fotografie, fotoobrazy či jiné fotodárky, kterými jistě uděláte velkou radost nejen sobě, ale i svým blízkým.

Digitální fotografie, fotoobrazy, fotodárky,…


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.fotopixel.cz

Vydáno 16.11.2015
75 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FOTOPIXEL Lukáš Fic
WEBOVÁ STRÁNKA
FOTOPIXEL
www.fotopixel.cz
Adresa

Adresa

K. H. Máchy 84
Otrokovice 765 02

info@fotopixel.cz
+420 577 922 102


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha