KASALI, s.r.o.
Ocelové rošty přináší široké spektrum využití v různých průmyslových odvětvích

Ocelové rošty se již řadu let využívají v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se buď jako regálové rošty, kde jsou vynikajícím řešením skladovacích prostor, nebo jako podlahové rošty, které jsou pro svou velkou nosnost a variabilitu pro toto použití ideální. Dodávkou ocelových roštů a s tím souvisejícím poradenstvím se již od roku 1996 zabývá znojemská společnost KASALI s.r.o.

Lisovaný hladký ocelový rošt, KASALI s.r.o.

Rozsah použití

O dodávku regálových nebo podlahových ocelových roštů je zájem ze strany mnoha firem z různých odvětví. Hojně se využívají v průmyslu chemickém, automobilovém, potravinářském, dále pak v teplárnách a elektrárnách. Zapomenout nesmíme ani na časté použití ocelových roštů při stavbě parkovacích budov nebo lodí, své uplatnění nachází dokonce i na vrtných plošinách a v dalších oblastech.

Rozsah použití ocelových roštů je tak opravdu pestrý. Je tomu tak z důvodu, že regálové a podlahové ocelové rošty vynikají velmi vysokou nosností, odolností proti deformacím a současně nízkou hmotností, dlouhou životností a jednoduchou montáží.

Ocelové rošty využijete takřka ve všech průmyslových odvětvích.


Ocelové rošty podle potřeb klienta

Vyberte si z obsáhlého katalogu ocelových roštů od společnosti KASALI s.r.o., v případě specifických požadavků však budou konkrétní rošty vyrobeny na míru. Pokud přesně nevíte, jakými parametry by měly rošty, které potřebujete, disponovat, využijte technického poradenství, kde Vám provedou kalkulaci a v případě potřeby navrhnou i alternativní řešení. Firma staví na první místo spokojenost svých klientů, proto všem vychází vstříc, nabízí individuální přístup s možností zakázkové výroby, to vše za nízké ceny a s dodáním materiálů až na místo realizace.


Ocelové podlahové rošty

Podlahové rošty, nabízené společností KASALI s.r.o., jsou tvořeny podélnými a příčnými spojovacími pruty. Firma přitom nabízí dva typy ocelových podlahových roštů, které se liší způsobem připevnění nosných a spojovacích prutů. Prvním typem jsou svařované podlahové ocelové rošty, u kterých jsou příčné spojovací pruty k těm podélným přivařeny. Druhým typem jsou pak rošty lisované, kde jsou příčné pruty k podélným nosným nalisovány.

Ocelové podlahové rošty jsou variabilní, nedeformují se a mají velkou nosnost.


Regálové rošty

Kromě podlahových ocelových roštů dodává společnost také rošty regálové. Ty nachází své uplatnění ve všech skladovacích prostorách, v potravinářství ad. Regálové ocelové rošty vynikají především svou variabilitou, používají se do skladovacích prostor libovolné náročnosti. Sami si zvolte rozměry profilů, oka, způsob kotvení i povrchovou úpravu a vytvořte si regálový systém podle vašich požadavků. Svou konstrukcí jsou vhodné jak pro bodové, tak plošné zatížení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-173633-kasali-znojmo

FIREMNÍ ČLÁNKY


Skladové zásoby regálových roštů s termínem dodání ihned

Skladové zásoby regálových roštů s termínem dodání ihned

Rošty pro regály a logistická centra přinášejí kvalitní řešení, které se přizpůsobí konkrétnímu prostředí a požadavkům zákazníka. Můžete vybírat nejen ze skladových zásob, ale využít také možnosti výroby přímo na míru díky společnosti KASALI, s.r.o.

Vydáno 28.05.2018
Výroba a dodávka ocelových roštů

Výroba a dodávka ocelových roštů

Pracujete v oblasti průmyslu a kvalitní a bezpečné zázemí je pro vás priorita? Díky mnohostrannému využití ocelových roštů, schodišťových stupňů a systémových dílů můžete zařídit výrobní a jiné prostory v oblasti potravinářství, chemického i automobilového průmyslu a také v elektrárnách, teplárnách, vrtných plošinách, atd. Jak to všechno zvládnete? Jednoduše a profesionálně s firmou KASALI, s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Vydáno 20.12.2017
Ocelové regálové i podlahové rošty a schodišťové stupně – kompletní servis a dodávka

Ocelové regálové i podlahové rošty a schodišťové stupně – kompletní servis a dodávka

Hledáte firmu, která Vám zajistí kompletní servis a dodávku ocelových roštů či schodišťových stupňů? Těmto požadavkům plně odpovídá společnost KASALI s.r.o., která ocelové podlahové rošty a schodišťové stupně dodává již od roku 1996. Tyto díly mají široké využití v mnoha oblastech průmyslu. Na první místo staví firma spokojenost svých zákazníků, proto se zaměřuje na krátkou dodávku zboží za nízké ceny.

Vydáno 05.11.2015
Schodišťové stupně pro stavbu pevných ocelových schodišť

Schodišťové stupně pro stavbu pevných ocelových schodišť

Společnost KASALI s.r.o. se zabývá nejen dodávkou a realizací ocelových roštů, specializuje se také na dodávku lisovaných schodišťových stupňů, které mají využití nejen v průmyslových odvětvích. Použití schodišťových stupňů umožňuje snadnou konstrukci ocelového schodiště prakticky kdekoliv, a to rychle, levně a s vynikajícími vlastnostmi.

Vydáno 25.11.2015Vydáno 16.11.2015
199 Zhlédnutí
Topováno 15.11.2016

Regálové rošty

Regálové rošty

Ocelové regálové rošty, spolehlivé řešení pro plošnou i bodovou zátěž, ideální úložný prostor do každého skladu

Podlahové rošty

Podlahové rošty

Svařované a listované podlahové rošty, které zajistí pevný pochozí povrch s rovnoměrným rozložením zátěže

Schodišťové stupně

Schodišťové stupně

Lisované schodišťové stupně, odolná konstrukce s vysokou nosností, pevností a stabilitou