Personální agentura jako profesní partner

Partnerství mezi firmami je vždy prezentováno lidským faktorem na obou stranách, vybudovanou důvěrou, kde jsou sliby potvrzeny skutky. Za téměř 10 let, kdy HR Direct působí jako česká personálně poradenská společnost se sídlem v Mladé Boleslavi, může potvrdit, že ať už se jedná o mezinárodní společnosti napříč výrobou, logistikou, vývojem, službami nebo českými firmami, je profesně-lidské partnerství klíčové.

Personální agentura, Mladá Boleslav

Firma jako profesní partner

POCHOPENÍ POTŘEB FIRMY
Silnou stránkou je proniknutí do podstaty potřeb firmy, koho hledají. Často ani tak nejde o výměnu konkrétního čtverečku ve firemní mozaice, jako spíše pochopení všech souvislostí a situace tak, aby daný článek v mozaice nejen splnil očekávání, a aby nevypadl, ale aby ideálně byl stmelovacím prvkem, který celou mozaiku vyšperkuje. Čím více informací firma poskytne, tím větší je předpoklad přímé trefy do černého.

JAK VYBRAT TOHO PRAVÉHO KANDIDÁTA
Je to alchymie znalostí firmy, trhu, kandidátů, jejich potenciálů a vývoje, kam se profesně všechno ubírá. Jde o souhrn rezonancí mnohem více, než jen o vzdělání, praxi a výši platu. Více než tisíc umístěných kandidátů je toho důkazem.

RECRUITMENT
Nábor kandidátů do firem je řešený kombinací hledání inzerce, databáze, náborových serverů, networkingu. Jde vždy o trvalý pracovní poměr mezi kandidátem a firmou klienta. Hledáme jak pro ČR, tak pro pobočky firem klientů do zahraničí.

DIRECT SEARCH, EXECUTIVE SEARCH
Už název HR Direct napovídá, že zejména tato oblast je hlavní doménou. Přímé oslovení a celý tento proces je druhem umění. Extrémně vysoká úspěšnost je důvodem, proč stále poptávka převyšuje kapacitu zkušených konzultantů HR Direct. 85% oslovených kandidátů vstoupí do procesu.

OUTSOURCING – zajistíme ucelenou část vašich aktivit v oblasti lidských zdrojů, abyste se mohli věnovat důležitějším věcem vašeho podnikání.

HEADHUNTING
Oproti přímému hledání – executive search, zde nejde o plošné oslovení případných adeptů. Tady jde o diplomacii, přesvědčivost a umění argumentace pro zcela konkrétního vybraného kandidáta. Zde je HR Direct vyslancem klienta na půdě kandidáta s misí získání jeho schopností pro vlajkovou loď klienta.

PERSONÁLNÍ AUDIT
Nejvíce zakázek přichází z oblasti státní správy, nebo vysoce sofistikovaných mezinárodních firem, které hledají posun ve personální práci a kvalitě HR zdrojů v rámci ročních hodnocení, kde je vidět zda nastavené personální nástroje byly efektivní.

OUTPLACEMENT
Individuální i skupinové poradenství pro zaměstnance, kteří končí obvykle dlouhodobý pracovní vztah ve firmě. Během 6 týdnů dojde k nalezení jiného zaměstnání. Úspěšnost 75%.

KARIÉRNÍ PORADENSTVÍ PRO KANDIDÁTY
HR Direct nabízí službu v oblasti profesního růstu. V individuální konzultaci nabízíme kandidátovi pohled profesionálů a konkrétní doporučení při hledání místa včetně úprav životopisu.

Personální audit


Kandidát jako profesní partner

Filozofií HR Direct je vidět jak lidskou, tak profesní rovinu. Vážíme si každého kandidáta a děkujeme za jejich důvěru. Jsme přesvědčeni, že kandidát má právo na upřímný feedback z výběrových řízení.


Koho hledáme

Naši silnou parketou vlivu jsou pozice středního a vyššího managementu, pozice ředitelů firem, ale i specializovaní odborníci se znalostí cizích jazyků, a to pro ČR a Evropu.

3Win je cílem HR Directu, tedy maximální spokojenost firmy, kandidáta i nás jako personální agentury. Vysoká profesionalita, 8 letá praxe konzultantů v pozicích Senior konzultantů, znalost pracovního trhu, doporučení spokojených klientů stejně jako referenční aktivity kandidátů jsou faktory, kterým vděčíme za náš úspěch. Děkujeme, že právě nám umožňují participovat na jejich úspěchu.

Firemní filozofie


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hrdirect.cz

Vydáno 17.11.2015
116 Zhlédnutí
Topováno 08.01.2017
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HR Direct s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HR Direct s.r.o.
www.hrdirect.cz
Adresa

Adresa

Čechova 407
Bakov nad Jizerou 294 01

huskova@hrdirect.cz
+420 723 673 339


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha