Pekárna IVANKA s.r.o.
Kváskový chléb není moderní vymoženost, ale tradiční receptura pekařských mistrů

„Moderní“ trend pečení kváskového chleba zaznamenal asi každý uživatel internetu. Ne každý ale ví, že kváskový chléb zdaleka není žádnou novinkou, ale počátek sahá až do starověkého Egypta. Oblíbenost kváskového chleba tkví jak v jeho vlastnostech, působících příznivě na organismus, tak i lahodné chuti.

Kváskový chléb

Proč si zamilovat kváskový chléb?

Čím je kváskový chléb jiný oproti klasickému chlebu? Kromě vynikající chuti rozdíl spočívá ve vlastnostech, které ovlivňují naše zdraví. Kváskový chléb kyne mnohem delší dobu, než jeho klasický příbuzný, a tak je dostatek času na procesy, jejichž výsledkem je lepší stravitelnost, vyšší výživová hodnota a nižší glykemický index.
Velkou výhodou kváskového chleba je také jeho prodloužená trvanlivost. Důvodem je okyselení těsta kváskem, díky kterému bakterie a plísně nemají šanci na množení. Tato skutečnost také řeší tolik diskutovanou otázku přidávaných konzervantů. Kváskový chléb je zkrátka díky svým vlastnostem nepotřebuje.

Chcete vědět více o výrobě kváskového chleba v Moravském Krumlově?


Pekárna Ivanka střeží tradiční recepturu na vynikající kváskový chléb

Kváskový chléb z Pekárny Ivanka se vyrábí za pomoci třístupňového kvasu. Díky němu chléb nezatěžuje trávicí soustavu, podporuje obranyschopnost organismu a vydrží čerstvý mnohem déle, než klasický chléb. Tento kváskový chléb má rovněž lahodnou chuť a nezaměnitelné aroma, které si zamilujete.
Chcete i vy mít každý den na stole kváskový chléb neopakovatelné chuti? Mistři řemesla z Pekárny Ivanka každý den vyrobí kváskové chleby pro prodejny téměř po celé jižní Moravě. Najděte si na webových stránkách nejbližší prodejnu a váš sen o dokonalém chlebu na každý den se stane skutečností.

Prodejny, kam Pekárna Ivanka dodává lahodné pekařské a cukrářské výrobky


Poctivá pekárna v Moravském Krumlově

Pekárna Ivanka nemá specialisty pouze na kváskový chléb, ale zkušení pekaři a pekařky/cukráři a cukrářky připravují i další pekařské a cukrářské výrobky dle tradičních receptur z kvalitních čerstvých surovin. Poctivá práce je totiž hlavní devízou Pekárny Ivanka.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pekarnaivanka.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba pekařských a cukrářských výrobků ve Znojmě

Výroba pekařských a cukrářských výrobků ve Znojmě

Nacházíte se ve Znojmě? Nebo ještě lépe v Moravském Krumlově? Cítíte tu úžasnou vůni, která se line ulicemi a uličkami přes město až k vašemu nosánku? To asi v Pekárně Ivance pečou zase něco dobrého. Přijďte ochutnat poctivé, české, pekařské nebo cukrářské výrobky. Rádi uspokojíme všechny mlsné jazýčky. Denně pro vás připravujeme také tradiční kváskový chléb z přírodního žitného kvasu.

Vydáno 27.05.2018
Prodejna pekařských a cukrářských výrobků ve Znojmě

Prodejna pekařských a cukrářských výrobků ve Znojmě

Ta chuť, ta vůně, jakmile se jednou zakousnete do výrobku z Pekárny IVANKA s.r.o., už nikdy nebudete chtít nic jiného. Pekařství je tradiční a jedinečné řemeslo, které má i v dnešní době své zastoupení. Lidé si v poslední době více všímají chutí a vůní a proto ocení kvalitní, chutné a vždy čerstvé produkty, které vyrábí Pekárna IVANKA s.r.o.

Vydáno 12.05.2018
Pekárna IVANKA: Na našem pečivu si pochutnává nejen Brno

Pekárna IVANKA: Na našem pečivu si pochutnává nejen Brno

Vláčný chleba, voňavé rohlíky a housky, ale také na jazyku se rozplývající sladké pečivo a zákusky. To a mnohem více nabízí Pekárna IVANKA z Moravského Krumlova. Při výrobě pečiva zachováváme tradiční postupy a čerpáme z původních receptur. Pekařské výrobky také dodáváme na pulty prodejen také v Brně a okolí. Dopřejte si každý den čerstvé a voňavé pečivo přímo z pekárny.

Vydáno 18.05.2016
Pekárna Ivanka Moravský Krumlov: spojení tradice, poctivé práce a kvalitních surovin

Pekárna Ivanka Moravský Krumlov: spojení tradice, poctivé práce a kvalitních surovin

Vysoce kvalitní pekařské a cukrářské výrobky z Pekárny Ivanka jsou k dostání v mnoha provozovnách v okolí Moravského Krumlova. Díky poctivé práci a po generace předávaným tradičním recepturám se pekárna může pyšnit narůstající klientelou i bez masivní reklamní kampaně.

Vydáno 25.11.2015
Pekárna Ivanka Moravský Krumlov - pekařské výrobky s tradicí

Pekárna Ivanka Moravský Krumlov - pekařské výrobky s tradicí

Tradice, poctivá práce a kvalitní suroviny, to vše je pro Pekárnu Ivanka z města Moravský Krumlov typické. Už více než 100 let totiž pracujeme v oboru a po generace si předáváme nejen tradiční receptury, ale i lásku k pekařskému řemeslu. Dnes vám tak můžeme nabídnout pekařské výrobky všeho druhu. Nezáleží na tom, jestli chcete čerstvý chléb k snídani, nebo hledáte spolehlivého dodavatele pečiva pro svůj obchod, Pekárna Ivanka věnuje stejnou péči všem zákazníkům.

Vydáno 16.09.2015
Cukrářské výrobky z Pekárny Ivanka si zamilujete

Cukrářské výrobky z Pekárny Ivanka si zamilujete

Máte rádi rozpékané koblihy, croissanty s měsíční trvanlivostí nebo dorty s příchutí ztuženého tuku? Tak to bohužel musíte jinam. Pekárna Ivanka v Moravském Krumlově totiž nabízí zcela jiný sortiment. Cukrářské výrobky zde vyrábíme z kvalitních surovin a dodáváme na pulty každý den čerstvé a voňavé přímo z pekárny.

Vydáno 27.10.2015
Kváskový chléb – jasný příklad poctivého tradičního pekařského výrobku bez kompromisů

Kváskový chléb – jasný příklad poctivého tradičního pekařského výrobku bez kompromisů

Jíž několik let probíhá na našem území velká gastronomická obroda, která se ve velké míře dotkla i přístupu ke konzumaci pečiva. Běžně dostupný chléb z droždí je stále méně oblíbený, naopak jakýmsi vrcholek kvalitního pečení se stal kváskový chléb. Spousta lidí se rozhodla pustit se do výroby chutného kváskového chleba sama, protože na trhu příliš alternativ nebylo. Dnes je však situace jiná. I pekárny se mohou pyšnit kvalitním kváskovým chlebem, který se s tím z droždí nemůže srovnávat. Jasný příklad je krumlovský kváskový chléb z Pekárny Ivanka.

Vydáno 05.02.2016Vydáno 17.11.2015
413 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2017

Pekařské výrobky

Pekařské výrobky

Běžné pečivo, jemné pečivo, tradiční chléb kmínový, kváskový, toastový z Pekárny Ivanka

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky

Cukrářské výrobky, čerstvé zákusky, dorty s lehkou tukovou náplní

Kváskový chléb

Kváskový chléb

Kváskový krumlovský kulatý chléb, kváskový chléb samožitný z Pekárny Ivanka