LAMA energy a.s.
Spolehlivý a levný mobilní operátor konečně v Česku

Máte už po krk dohadování se svým stávajícím mobilním operátorem a luštění smluv, které jsou napsány písmeny pro mravence? Spravedlnost a skutečně výhodná nabídka je nyní na vaší straně. Teď je tu totiž LAMA mobile. Váš nový mobilní operátor, kterému můžete věřit.

Mobilní tarify od Lama mobile

Šestero poctivého operátora

Nabídka poskytovatelů mobilních služeb bývá většinou široká. Tak široká, že se v ní málokterý zákazník vyzná. Může se pak stát, že se stanete oběťmi svého operátora, protože tarif, který si nakonec vyberete, je výhodný zejména pro něj a ne pro vás. Existují jisté indikátory, které by vás měly od vašeho stávajícího či budoucího mobilního operátora odradit. Uvádíme proto 6 užitečných rad, jak poznat, že spolupracujete s rovnocenným partnerem:

1. Vteřinová tarifikace
Každý slušný operátor by ji měl mít ve své nabídce. Jedině tímto způsobem zaplatíte za to, co skutečně provoláte. Minutové tarify jsou nevýhodné, protože doplácíte vteřiny, které jste ve skutečnosti nevyužili. Férový operátor vám vteřiny účtuje už od první vteřiny, nikdy ne později.

2. Ceny, které ocení zejména zákazníci
Stanovení výhodných tarifů by mělo být ve prospěch zákazníka, ne poskytovatele. Proto je na místě přizpůsobovat se telefonním nárokům každého zákazníka a poskytovat mu množstevní slevy.

3. Závazky si schovejte až po svatbě
Váš mobilní operátor by od vás neměl vyžadovat vázat se k němu na určitou dobu, a to ještě za úplatky. Naopak by vám měl dát možnost odejít od něho kdykoliv to budete potřebovat.

4. Stop poplatkům
Proč platit za služby, které jsou nedílnou součástí spolupráce mobilního operátora s klientem? Například vstupní poplatky jsou věcí, která by vás měla okamžitě odradit od podpisu smlouvy.

5. Nudná byrokracie
Operátor by vás neměl zatěžovat zbytečným papírováním, to je jeho starost.

6. Služby, které se dají kombinovat
Vždy je lepší, když vám operátor umožní využívat více jeho služeb. Vzniká tak možnost nabídnout vám výhodnější paušál na všechny odběry od poskytovatele.

Poskytovatel mobilních služeb Lama mobile a jeho výhody


Těžké začátky? U LAMA mobile ne!

Pokud se budete držet všech šesti zásad poctivého mobilního operátora, zjistíte, že nejvýhodnější tarify vám nabízí LAMA mobile. Na internetových stránkách si můžete vybrat tarif, který je pro vás nejoptimálnější. Pokud vás nabídka zaujala, pak už nic nebrání v navázání spolupráce. Aktivace nového čísla nebo přenos vašeho stávajícího čísla k LAMA mobile je zdarma a není to vůbec těžký proces. Vše zvládnete i sami v on-line Samoobsluze.

V případě zádrhelů a neporozumění neváhejte kontaktovat Zákaznickou linku na čísle 848 11 22 11, která je vám k dispozici každý den od 8.00 do 20.00 hodin. V případě, že dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte některou z partnerských prodejen.

Nejvýhodnější tarify od Lama mobileVíce informací naleznete na našich stránkách  https://telly.cz/volani/lama-mobile/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi

Digi TV – to jsou neomezené možnosti sledování programů na telefonu, tabletu nebo televizi

Internetové a televizní satelitní vysílání pro každého, tím se vyznačuje firma Digi TV, která přichází se skvělou cenou za balíček, který zahrnuje hned několik zařízení, ze kterých můžete sledovat TV program a to jenom díky připojení přes internet. Snadné, dostupné a pro každého!

Vydáno 12.09.2017
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.

Vydáno 29.09.2017
Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

Poskytovatel satelitního vysílání Digi CZ nově pod Lama Energy Group

I přestože stále více využíváme služeb internetu, život bez televize by si také málokdo dokázal představit. Dříve byla televize považována za vzácnost, dnes jich v každém domě najdete i několik. Umísťujeme je do obývacího pokoje, do kuchyně, do dětských ložnic. S rozšířením televizí máme také větší požadavky na programy, které můžeme sledovat. Čím více jich satelitní vysílání nabízí, tím lépe. Dnes je spousta programů pro každého – přijdou si na své sportovně založení muži, romanticky naladěné ženy, ale zkrátka nepřijdou ani děti. Poskytovatel satelitního vysílání je také společnost Digi CZ, která nově spadá pod společnost LAMA Energy Group.

Vydáno 02.11.2015Vydáno 29.05.2014
765 Zhlédnutí
Topováno 06.04.2020

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina

LAMA energie - levný plyn a elektřina do domácností i firem

LAMA volání

LAMA volání

Virtuální operátor LAMA mobile pro výhodné a férové volání

DIGI TV

DIGI TV

Satelitní televizní vysílání DIGI TV přináší zábavu za výhodné ceny