Pronájem nebytových prostor a kanceláří na dobře dostupném místě v Ostravě - Zábřehu

Hledáte vhodné místo na pronájem kanceláří? Je pro vás důležité, aby mělo sídlo vaší společnosti dobře dostupnou adresu? Sháníte pronájem nebytových prostor za rozumnou cenu? Potřebujete prostory, kde se budou vaši zákazníci či obchodní partneři cítit dobře? Rádi byste si pronajali prostory v lokalitě plné zeleně? Chcete - li pronájem za nízkou cenu, avšak se zachováním kvalitních služeb, máme pro vás tip.

pronájem nebytových prostor, pronájem kanceláří

Pronájem nebytových prostor a kanceláří na atraktivním místě

Naše firma REGOS M nabízí pronájem nebytových prostor v administrativní a obchodní budově s názvem Dům podnikatelů v Ostravě-Zábřehu na ulici Čujkovova, která tvoří spojnici mezi ulicí Výškovickou a náměstím SNP. Jedná se o zachovalou šestipodlažní budovu s celkem 2 600 m2 kancelářských a obchodních ploch. Kanceláře či obchodní prostory tak můžete mít na místě, které bude dobře dostupné.

Nebytové prostory a kanceláře na dobře dostupné adrese – Ostrava - Zábřeh


Levný pronájem s řadou výhod – úklid, služby recepce i ostraha

Největší předností pronájmu v naší budově je nízká cena, za kterou však dostanete kvalitní služby.

Všechny kanceláře i prostory vyžadují pravidelný úklid. V případě pronájmu kanceláří či nebytových prostor v Domě podnikatelů si však s úklidem nemusíte dělat starosti. O úklid společných prostor, ostrahu a služby recepce se rádi postaráme.

Při pronájmu je možný non stop přístup nájemníků do budovy a rádi vám pomůžeme s jakýmikoliv provozními problémy. V budově je rychlé připojení k internetu a telefonní spojení je možné buď přes naši pobočkovou ústřednu z tzv. klapky nebo z vaší vlastní samostatné telefonní linky.

Levný pronájem a jeho výhody – Dům podnikatelů OstravaVydáno 20.11.2015
106 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REGOS M, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
REGOS M, spol. s r.o.
www.seniorske-bydleni-ostrava.cz
Adresa

Adresa

Čujkovova 1736/30 (Dům podnikatelů)
Ostrava - Zábřeh 700 30

seniorbyty@seznam.cz
+420 776 609 949


Najdete nás také zde:

ARES
captcha