JIKOTERM – od rekonstrukce topení, až po montáž plynových spotřebičů

Potřebujete zařídit revizi plynu? Opravit plynový kotel? Nevíte si rady s uvedením kotlů, boilerů nebo topidel do provozu? Hledáte někoho, kdo vám provede spolehlivou montáž plynových spotřebičů? Se vším se můžete obrátit na naši firmu JIKOTERM. Kromě toho do naší nabídky služeb patří také opravy a servis spotřebičů a rozvodů nebo prodej nových spotřebičů či jejich montáž. V oblasti montáže i oprav má naše firma velmi dobré jméno, které jsme si získali precizností, rychlostí a spolehlivostí našich služeb.

JIKOTERM - voda, topení, plyn

Ať už vám dělá starosti voda, topení nebo plyn, zajistíme rychlou opravu

Provádíme běžné a záruční opravy plynových spotřebičů, jako jsou kotle, průtokové ohřívače (karma), topidla (waw) nebo zásobníky TUV (bojlery).


Opravy rozvodů

Provádíme také veškeré opravy rozvodů vody a odpadů. Opravujeme rozvody ze všech běžně dostupných materiálů od mědi a pozinku až po olovo, plast či více vrstvé potrubí. Voda, topení ani plyn vám nemusí dělat starosti, o vše se postaráme a případné potíže rychle napravíme.

Opravy spotřebičů a rozvodů


Servisní pohotovost

Váš kotel či jiný plynový spotřebič opravíme i o víkendech a svátcích, naši servisní technici drží celoročně pohotovost, a proto volejte kdykoliv.


Čištění a revize kotlů a montáž plynových spotřebičů

Pohotovostní oprava je vám k dispozici, avšak mnohdy se dá poruchám i předcházet. Proto provádíme čištění a roční prohlídku plynových kotlů, průtokových ohřívačů, podokenních topidel a sporáků. V případě potřeby vám zajistíme topenářské opravy otopných systémů včetně průplachu. Provádíme výměnu ventilů, kohoutů, termohlavic, čerpadel i otopných těles z nejrůznějších materiálů.


Únik plynu? Vyřešíme váš problém

Neváhejte se na nás rychle obrátit ani v případě, že u vás dojde k úniku plynu. Opravujeme rozvody plynu ze všech běžně dostupných materiálů, a opravujeme také odkouření, revizní otvory a kouřové cesty dle platných norem. Samozřejmostí je měření spalin přístrojem TESTO.


Potřebujete revizi plynu?

Pro společné prostory budov provádíme pravidelné revize a kontroly domovních plynovodů, od hlavního uzávěru po jednotlivé plynoměry dle platné vyhlášky 85/1978 Sb.

Pro bytové jednotky provádíme pravidelné revize a kontroly plynovodů včetně zařízení (kotle, karmy, topidla, sporáky) spalujících zemní plyn, a to s veškerou odborností a dodržením platných norem a technických nařízení. Výsledkem provedené revize je vyhotovená provozní revizní zpráva plynovodu.


Nabídka služeb firmy JIKOTERM

- opravy a servis spotřebičů a rozvodů
- pohotovostní servis
- prodej nových spotřebičů
- montáž spotřebičů
- revize plynu
- uvedení kotlů, boilerů, kamen do provozu
- revize plynuVydáno 19.11.2015
296 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jikoterm, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Jikoterm, s.r.o.
jikoterm.cz
Adresa

Adresa

Bělehradská 1907/40
Praha 2 - Vinohrady 120 00

jikoterm@jikoterm.cz
+420 722 957 149


Najdete nás také zde:

ARES
captcha