Zajistíme kvalitní a vytříbené technologie pro každý autoservis

Polovinou úspěchu každého autoservisu i kutila jsou správné nástroje k práci. Tou druhou polovinou jsou šikovné ruce mechanika, které s kvalitními nástroji umí pracovat. Jedno bez druhého se neobejde. My jsme schopní pro vás vyřešit alespoň první část této situace. Naše široká nabídka zboží uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Proto neváhejte a investujte do spolehlivých produktů, které vám budou sloužit spoustu let.

Technologie pro autoservisy

Ušetřete váš čas i námahu s prvotřídním vybavením

Chcete-li mít uspokojivě vybavený autoservis nebo pneuservis, obraťte se na společnost TECHNOLOGY – GARAGE. Na českém trhu se pohybuje již dostatečně dlouho, aby věděla, co je vhodné přesně pro vás. Celých dvacet let se specializuje na tuto oblast a pomáhá svým zákazníkům vybírat to nejlepší technologické vybavení, které trh v současnosti nabízí.
Bohaté reference jednoznačně staví TECHNOLOGY – GARAGE mezi nejlepší na trhu. Přes 14 600 instalovaných strojů po celé České i Slovenské republice mluví samo za sebe. Jestliže i vy toužíte po tom získat spolehlivého partnera v oblasti automobilového průmyslu, neváhejte se obrátit právě na naši společnost. Vždyť nabízené nářadí USAG používají i světoznámé značky, jakými jsou například Ducati, Ferrari, Aprilia nebo Husquarna.
Kvalita výrobků je zaručena nejen referencemi od jejich uživatelů, ale také samotnou technickou specifikací výrobků. Materiály jako chrom-vanadiová ocel nebo uhlíková ocel nejsou u nás žádnou výjimkou. Nemusíte se bát jako u některých v Číně vyráběných kusů nářadí, že byste s nimi poškodili opravovaný produkt. S našimi výrobky vám vše půjde jako po másle, neboť jsou skutečně kvalitní.

Za dvacet let působení jsme získali velké množství spokojených klientů


Zákazník je pro nás na prvním místě. U nás si vybere každý

TECHNOLOGY - GARAGE je zárukou kvality a osvědčených výrobků. Část našich produktů nachází uplatnění také v jiných odvětvích průmyslu – například hydraulické lisy. Pozadu nezůstáváme ani v oblasti energetiky. Na prvním místě je u nás ale vždy zákazník, a také proto jsou vám k dispozici i další služby:
• poradenství
• financování
• odborná montáž, zaškolení obsluhy
• záruční a pozáruční servis

Služby TECHNOLOGY – GARAGE je možné si prohlédnout v moderním sídle firmy v Jablonci nad Nisou, které rozhodně nezaostává ani co se týče prezentace. K dispozici máme rozlehlý areál se showroomem, který potěší nejednoho mechanika. Zastupujeme u nás značky jako jsou OMC, TECO, Brain Bee, USAG, Meclube nebo Vteq.
Pro většinu z nich představujeme pozici výhradního importéra a to již od roku 1995. Showroom však není jedinou variantou, kde si můžete tyto prvotřídní produkty prohlédnout. Jestliže to k nám máte příliš daleko, můžete nás navštívit z pohodlí domova – jednoduše rozkliknete náš e-shop.

Navštivte i vy naše moderní sídlo se showroomem


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.technology-garage.cz

Vydáno 19.11.2015
399 Zhlédnutí
Topováno 18.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Speciální technologické vybavení autoservisů a pneuservisů už není jenom snem

Speciální technologické vybavení autoservisů a pneuservisů už není jenom snem
Pak si jsme zcela jisti, že také potřebujete patřičné vybavení. Toto speciální vybavení nebývá tak jednoduché sehnat, ale naše kompletní nabídka vás jistě potěší, protože u nás si každý vybere to pravé. Co vlastně znamená o nás? Možná to, že jsme 22 let na trhu pro vás.

TECHNOLOGY – GARAGE - vše pro servis klimatizací a jejich plnění

TECHNOLOGY – GARAGE  - vše pro servis klimatizací a jejich plnění
Klimatizace patří v dnešní době v podstatě k nutné výbavě vozu. Podoba a způsob plnění klimatizace se ale stále vyvíjí. Pokud chcete nabízet kompletní a kvalitní servis klimatizací, musíte sledovat aktuální vyhlášky a přizpůsobit se jim. Ve společnosti TECHNOLOGY – GARAGE vám s tím pomůžeme. ...

Bezpečná a rychlá dezinfekce auta s generátory ozonu vzduchu HYPER

Bezpečná a rychlá dezinfekce auta s generátory ozonu vzduchu HYPER
Používáním klimatizace v autě vzniká ideální prostředí pro množení virů, bakterií a plísní, které pak vdechujeme. Jednou za čas je potřeba interiér vydezinfikovat. Škodlivin i pachů nejrůznějšího původu spolehlivě a bezpečně zbaví interiér vozidla generátor ozonu vzduchu HYPER 3500 nebo HYPER ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA TECHNOLOGY-GARAGE, spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TECHNOLOGY-GARAGE, spol.s r.o.
www.technology-garage.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Liberecká 713/102
Jablonec nad Nisou 466 01

servis@technology-garage.cz
+420 602 465 892


Najdete nás také zde:

ARES
captcha