Airtechnik
Ing.Karel Doušek, CSc.

Vydáno 19.11.2015
76 Zhlédnutí
Topováno 15.06.2017

Čisté prostory zajistí vzduchotechnika od společnosti Airtechnik

Čistota prostředí je v dnešní době velmi důležitá, zvláště pak v některých zařízeních. Jedná se zejména o zdravotnická a farmaceutická centra, ale také o místa, kde se využívají biotechnologie a přesná elektronika. V takových budovách je obzvláště důležité udržovat pořádek, filtrovat vzduch a dbát zvýšené opatrnosti. S tím vám pomůže společnost Airtechnik. Zajistíme vám čisté prostory.

Validace čistých prostor, Airtechnik

Vzduchotechnika od nás pomáhá i v zahraničí

Česká republika není jedinou zemí, kde Airtechnik pomáhá udržovat čisté prostory. Navázali jsme spolupráci i s dalšími zeměmi. Konkrétně se jedná o dva naše sousedy, Slovensko a Polsko. Vyjíždíme také i dále za hranice, a to na Ukrajinu a do Ruské federace. Je to právě zahraniční spolupráce, která nás neustále posunuje dále. Naše služby neustále zlepšujeme a zkvalitňujeme, aby byli spokojení nejen naši domácí klienti, ale i ti zahraniční.


Sídlo firmy Airtechnik? Praha, přijedeme ale kamkoli

Společnost Airtechnik, to není pouze vzduchotechnika. Nabízíme vám široké spektrum služeb, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zajišťujeme technickou pomoc při řešení veškerých problémů s čistým vzduchem. Dále nabízíme osobní konzultace i technologické studie. Samozřejmostí jsou projekty, které sestavujeme při řešení vzduchotechniky. Pro čisté prostory nabízíme také regulaci aseptických prostorů.

Sídlíme v Praze, ale přijedeme kamkoli.


Airtechnik: Čisté prostory pro veškerá zařízení

Dodáváme vzduchotechniku a také monitorovací systémy, které kontrolují teplotu, vlhkost, počet částic a přetlak. Selhala vaše stará vzduchotechnika nebo filtrační sytém? Nevadí, zajistíme jejich opravu a v případě potřeby dodáme novou techniku. Airtechnik také zajišťuje měření veškerých parametrů prostředí. Specializujeme se i na validaci počítačových systémů a monitorovacích a technických systémů. Vše v souladu s nejnovějšími normami a předpisy.


Vzduchotechnika s tradicí od roku 1995

Jedním z našich prvních odběratelů se stala společnost MEDOS Praha, pro kterou jsme v roce 1995 zajišťovali čisté prostory na operačním sále. Od té doby jsme ušli velký kus cesty. Za dobu téměř dvaceti let jsme navázali spolupráci s řadou předních českých i zahraničních firem. Každé naší zakázky si velmi ceníme a našeho klienta vždy posuzujeme individuálně. Záleží nám na kvalitně odvedené práci, preciznosti, dodržení stanovených termínů a adekvátně stanovených cenách. Zde uvádíme krátký výčet několika našich spokojených zákazníků: • Léčiva Praha: pracovna s chemickými látkami • LACHEMA Brno: přípravné prostory, sloužící k navážení chemických látek • NERAPHARM Neratovice: laboratoř s ochranou pomocí izolátoru • CCC: klimatizace, větrání a multifunkční prostory • ÚJF AV ČR: vzduchotechnika kontrolovaného pásma Chcete mít ve vaší firmě čistý vzduch, přemýšlíte o novém větrání nebo potřebujete zajistit multifunkční prostory? Spoléhejte na odborníka, společnost Airtechnik Praha zajistí čisté prostory v každém zařízení. Specializujeme se na zdravotnická a farmaceutická střediska. Je vzduchotechnika nezbytná i pro vaše prostory? Pak se obraťte na odborníka, Airtechnik tu je pro vás už téměř 20 let.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.airtechnik.cz