Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Ušetřit na elektřině je cílem každé domácnosti i firmy. Způsobů, jak ušetřit, je vcelku dost. Je samozřejmě důležité snažit se co nejméně elektřinu spotřebovávat a proto si pořizovat spotřebiče s nízkou spotřebou, nenechávat zbytečně rozsvíceno a při odchodu z domu vypínat televizi, podstata však tkví v samotné ceně za elektřinu.

Dodavatel elektřiny

Distributor a dodavatel elektřiny – co mohu ovlivnit?

Zatímco distributora si změnit nemůžeme a jeho ceny jsou pevně stanovené, u dodavatelů elektřiny je tomu jinak. Distributor zajišťuje technické záležitosti, stará se o to, aby po stránce technické bylo vše v pořádku. Dodavatel elektřiny se pak stará o poskytování informací distributorovi a řádné placení služeb – zajišťuje vyúčtování.

Dodavatelů elektřiny je na našem území velké množství a je opravdu z čeho vybírat. Je zde velká konkurence a proto se jednotliví dodavatelé snaží cenu za své služby stáhnout na minimum. V této oblasti jsou jednoznačně nejvýhodnější alternativní dodavatelé, kteří sice nemají aktuálně silné jméno, ale jejich ceny jsou průměrně o 5 až 10 % nižší, služby jsou přitom stejně kvalitní.

Dodavatel elektřiny s cenami o 5 – 10% nižšími, než u konkurence


Výhody alternativního dodavatele

Mezi alternativní dodavatele elektřiny patří také česká společnost Energie2, která zajišťuje dodávku elektrické energie i zemního plynu na území České republiky, Slovenska, Maďarska, Polska i Chorvatska. I když jde o alternativního dodavatele, zájem ze strany domácností i firem jasně vypovídá o kvalitě společnosti. V současné době je společnost Energie2 dodavatelem do 10 000 firem a 100 000 domácností, to rozhodně není zanedbatelné číslo. A jaké jsou tedy hlavní výhody alternativního dodavatele elektřiny? Je to především nižší cena za energie, ale také bezplatné poradenství, bezplatná změna dodavatele, individuální cenová kalkulace, individuální přístup a také zajištění veškerých úkonů při změně dodavatele


Uzavření smlouvy na více let se vyplatí

Někteří alternativní dodavatelé nabízí při uzavření smlouvy na několik let garanci nejnižší ceny. Proto si vždy zjistěte, nenabízí-li tuto službu společnost, nad kterou uvažujete. Konkrétně firma Energie2 nabízí při uzavření smlouvy na 6 let garanci nejnižší ceny ve srovnání s jinými dodavateli elektřiny, a to po dobu celých šesti let. Alternativní dodavatel Energie2 je v současné době oblíbený nejen v domácnostech, které tak ušetří 5 až 10 % na energiích, ale také mezi firmami i obcemi. Ty ušetří obvykle kolem 8 až 20 %. Právě nabídka nastavení odběru elektřiny v městech a obcích je stále vyhledávanější.

Energie2 je také jasným příkladem toho, že alternativní dodavatelé energie jsou nejen levnější, ale že nabízí stejně kvalitní služby i profesionální přístup jako společnosti renomované a v našem prostředí díky reklamě a médiím známější.

Energie2 – váš dodavatel elektřiny s garancí nejnižší ceny


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.energie2.cz

Vydáno 19.11.2015
120 Zhlédnutí
Topováno 16.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn
Neetické získávání klientů dodavatelů energií pomocí klamavé reklamy či krátkodobých slev, které se z dlouhodobějšího hlediska nevyplatí, se v posledních letech stalo jakýmsi smutným trendem. Tyto praktiky mnohdy hází špatné světlo i na poctivé společnosti, které jsou pak nuceny horko těžko ...

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod
Plyn od jedné firmy a elektřinu od jiné? To nemusí být nejlepší nabídka a navíc to přináší příliš starostí o obě agendy. Usnadněte si situaci a spojte své dodavatele energie do jednoho. Není to nemožné. Přesně od toho je tu společnost Energie2.

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií
Alternativní dodavatelé elektřiny obsluhují už tisíce domácností. Jejich oblíbenost roste zejména díky tomu, že dokážou nabídnout ceny nižší o 5 až 10 % než u tradičních dodavatelů energií. Společnost Energie2 je alternativním dodavatelem elektrické energie, který vám dokáže snížit vaše náklady na ...

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?
Plyn potřebujeme k životu všichni a dodavatelé si to moc dobře uvědomují. Někteří však nastavují ceny, které neodpovídají tomu, co skutečně využijete. Naštěstí je tu výhodný dodavatel (nejenom) plynu - Energie2.

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů
Možná se také řadíte mezi ty, kteří velmi neradi dělají kompromisy. Proč si vybírat mezi nízkou cenou a kvalitou, proč nechtít obojí? Nejznámější a největší dodavatelé plynu často přesvědčují své klienty, že jsou možná dražší než konkurence, že však nabízí mnohem kvalitnější produkty. To však dávno ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Energie2, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Energie2, a.s.
www.energie2.cz
Adresa

Adresa

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín 162 00

info@energie2.cz
+420 844 000 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha