Odborný servis garážových vrat prodlouží jejich životnost

Garážová vrata vyžadují díky častému používání, mechanickému namáhání a provozu motoru pravidelný odborný servis. Servis garážových vrat je přitom spojen jak s klasickou údržbou a prevencí, tak s opravou konkrétních závad. Je třeba upozornit, že pravidelný servis garážových vrat může vést k prodloužení životnosti. Své o tom ví firma Hanoka, která se prodejem, opravou i servisem garážových vrat zabývá.

Garážová vrata, Hanoka

Garážová vrata – záruční i pozáruční servis

Firma Hanoka se zabývá prodejem, montáží i servisem garážových vrat, ale i těch průmyslových, výklopných, sklopných, rolovacích, odsuvných či dvoukřídlých. I ty nejkvalitnější garážová vrata vyžadují častou běžnou údržbu, eventuálně prohlídku a servis. Garážová vrata totiž obsahují řadu drobných mechanických částí. Kdekoliv, kde dochází k mechanickému pohybu, současně dochází k namáhání a také ke špinění. Moderní garážová vrata jsou navíc vybavena elektrickým pohonem, ten vyžaduje zvláštní údržbu.
Ať už máte s garážovými vraty problém či jen chcete pro vlastní klid uskutečnit prohlídku a servis vrat, využijte služeb společnosti Hanoka. Pokud si u nás garážová vrata zakoupíte a necháte montovat, budete několik let bez starostí. Součástí nově namontovaných garážových vrat je totiž záruční servis. Pokud již mají vrata něco za sebou a tedy i po záruce, využijte služeb pozáručního servisu.

Servis garážových vrat


Opravy garážových vrat a bran

Vlivem opotřebení i špatného zacházení může dojít k poškození garážových vrat. V takovém případě nezbývá nic jiného, než nechat vrata opravit. Jde však o mnohem levnější záležitost než koupit a namontovat nová vrata. Firma poskytuje také opravy garážových vrat a bran, navíc se zabývá i prodejem náhradních dílů. Zajistí tak dodání nových dílů a výměny za ty poškozené. Náhradní pružiny, sekce, lanka a další díly jsou vždy po ruce a bez zbytečného čekání vám budou vyměněny.

O garážová vrata se musíte starat, objednejte si jejich servis


Servis pohonů garážových vrat

Mezi namáhané a často poruchové části patří pohony garážových vrat. Může dojít k celkovému poškození motoru vlivem nesprávného používání, ale také k výraznému snížení výkonu, vydávání nepříjemných zvuků apod. Servis a opravu pohonů garážových vrat firma Hanoka zajistí stejně jako celkové opravy vrat.
Firma se také zabývá samotným prodejem pohonů pro garážová vrata i posuvné a křídlové brány. Veškeré pohony jsou dodávány včetně dálkového ovládání. Samozřejmostí je také profesionální oprava garážových a bránových pohonů. Pokud budete mít jakékoliv problémy s vašimi garážovými vraty, stačí se ozvat a domluvit se na konkrétním postupu. Brzy budou vaše vrata opět plně funkční.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hanoka.cz

Vydáno 20.11.2015
192 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat

Hanoka Kladno: Záruční i pozáruční servis garážových vrat
Garážová vrata, brány, průmyslová vrata, sekční, výklopná, sklopná, rolovací, odsuvná i dvoukřídlá vrata. To všechno prodává a montuje firma Hanoka Kladno. Dodáváme také příslušenství, pohony pro garážová vrata i včetně dálkového ovládání a mnohé další. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy

Garážová vrata a brány a prodej jejich náhradních dílů do celé Evropy
Máte už nová garážová vrata nebo luxusní bránu? Věděli jste, že od společnosti Hanoka, která vyrábí, prodává a montuje právě garážová vrata a různé další doplňky, je možné si zakoupit i náhradní díly? Jsou k dostání po celé Evropě. Nemusíte se tak ničeho obávat, pokud se vám pokazí nějaký díl, ...

Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků

Chraňte svůj dům i firmu - nakupujte vrata, brány i pohony SOMFY u odborníků
Chcete efektivně chránit svůj majetek? Nemusíte utrácet za drahé kamery a bezpečnostní systémy. Řešením jsou garážová vrata a brány od společnosti Hanoka. Nabízíme vše od klasických garážových vrat, přes funkční brány a oplocení až po spolehlivá průmyslová vrata s elektromotorem. Spolupracujeme s ...
PODSTRÁNKY

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů

Záruční a pozáruční servis vrat a bran, opravy pohonů
Záruční a pozáruční servis vrat, bran a jejich pohonů, prodej příslušenství

Oplocení objektů, závory a automatické dveře

Oplocení objektů, závory a automatické dveře
Oplocení zahrad a pozemků, automatické závory a automatické dveře

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony

Garážová a průmyslová vrata, brány a pohony
Garážová vrata, průmyslová vrata, brány a pohony pro vrata a brány
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hanoka -  Ing. Hanzl Garážová vrata a brány Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Hanoka - Ing. Hanzl
www.hanoka.cz
Adresa

Adresa

Lidická 143
Kladno 272 03

hanoka@hanoka.cz
+420 312 285 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha