LJ-TECH MACHINES s.r.o.Obráběcí stroje pro plasty, kompozitní materiály, dřevěné materiály, hliníkové slitiny a kámen

Obráběcí stroje najdou využití v celé řadě oborů. Ve společnosti LJ TECH MACHINES to víme. Proto zastupujeme špičkovou firmu CMS S.p.A., která je předním výrobcem obráběcích strojů pro obory jako automobilový průmysl, letecký průmysl, výroba lodí, modeling (formy, kopyta,….), zbrojní průmysl, výroba brýlových obrouček a další… Dodáváme technologie jak velkým firmám, tak i soukromým podnikatelům. Jsme schopni dodat víceosé CNC obráběcí centra, tepelně-tvářecí lisy, stroje pro řezání vodním paprskem. Stačí si vybrat, jaké obráběcí stroje jsou pro váš obor nejvhodnější.

CMS stroje na frézování, LJ-TECH MACHINES s.r.o.

Pětiosé obráběcí stroje obstojí v automobilovém i leteckém průmyslu

Přesné obrábění plastů, hliníku či kompozitních materiálů? To zajistí naše pětiosé CNC obráběcí stroje. Ty jsou totiž určené pro vysokorychlostní zpracování malých a středně velkých částí z lehkých slitin, kompozitních materiálů i plastů a za velmi příznivou cenu vám nabízí skvělý výkon a také širokou škálu verzí. Zvolit si tak můžete pětiosé obráběcí stroje ARES, ANTARES či CRONUS, které si poradí s obráběním malých dílů, obráběcí stroj POSEIDON vhodný pro výrobu modelů a prototypů, vysokorychlostní obráběcí centrum FXB nebo obráběcí stroj MBB určenými pro vysokorychlostní obrábění velkých panelů nebo dlouhých a úzkých kusů. Ať už se tak pohybujete v automobilovém, leteckém či námořním průmyslu, naše pětiosé obráběcí stroje vám skvěle poslouží.

Pětiosé CNC zvládne obrábění plastů i slitin.


Masterform - to nejlepší pro obrábění kompozitních materiálů

Pokud sháníte něco speciálního, rozhodně vás zaujme obráběcí stroj Masterform. Ten byl navržen pro kombinované tvarování kompozitních materiálů s dlouhými vlákny. Díky působení tlakem až do 100 tun je tak schopen zajistit velmi přesné tváření materiálu, a to i v případě složitých tvarů a ostrých zakřivení. I přes svůj perfektní výkon ale Masterform zůstává spolehlivý a jednoduchý na obsluhu. Velmi snadné nastavení zvládne i jediný operátor.


Obráběcí stroje pro výrobu obrouček brýlí

O tom, že obrábění není záležitostí pouze průmyslu, svědčí naše stroje MONOFAST. Ty jsou totiž určeny pro výrobu obrouček brýlí, jejich výrobcům tak ušetří mnoho práce i času. Díky své flexibilitě totiž obráběcí stroj MONOFAST zvládne spustit automatickou výrobu nového modelu obrouček během pouhých několika hodin a to pouze na základě výkresu nebo vzorku. Pro výrobce, kteří chtějí pružně reagovat na potřeby zákazníků a vývoj trhu, je tak obráběcí stroj MONOFAST tou správnou volbou.

Obráběcí stroje pro výrobu obrouček ocení všichni výrobci brýlí.


Řezání vodním paprskem je přesné a rychlé

Metoda řezání vodním paprskem je oblíbená v automobilovém průmyslu, při výrobě generátorů, motorů i dalších součástek. Tato technologie je také velmi vhodná i k řezání materiálů z kamene, a skla. Ani na tyto obráběcí stroje u nás proto nezapomínáme. Nabízíme vám tak obráběcí stroje využívající vodní paprsek v různých variantách a cenových relacích. Zvolit si můžete, obráběcí stroje:
- EASYLINE - tříosý robot pro broušení a řezání vodním paprskem
- IDEA Tecnocut – pro zpracování rozměrných kovových plátů
- IDROLINE – dokonalý řezací robot i pro nejnáročnější operace
- MILESTONE – typický vysokou výkonností a maximálně bezpečným provozem
- WATERSPEEDY – pro obrábění pružných materiálů

Pokud tak i vy sháníte kvalitní obráběcí stroje, neváhejte a obraťte se na nás. Pro nás není problém obrábění plastu, laminátu, karbonu, hliníku, dřeva, kamene ani skla a vyhovíme potřebám každé firmy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lj-tech.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní obráběcí centra s rozsáhlou možností využití dodává LJ-TECH MACHINES

Kvalitní obráběcí centra s rozsáhlou možností využití dodává LJ-TECH MACHINES

Obrábíte kompozitní materiály, hliníkové formy a jiné materiály? Potřebné pořídíte u firmy LJ-TECH MACHINES s.r.o.. Dodáváme CNC obráběcí centra renomovaného výrobce CMS Industries, která se využívají v leteckém, vojenském, automobilovém i námořním průmyslu, ale také v energetice, stavebnictví či při zpracování kamene, dřeva a jiných materiálů.

Vydáno 19.09.2016
Víte, že se i na výrobu Formule 1 používají CNC obráběcí stroje a stroje na řezání vodním paprskem?

Víte, že se i na výrobu Formule 1 používají CNC obráběcí stroje a stroje na řezání vodním paprskem?

Sintex, Athena, Synthesy nebo Antares. To nejsou tajemné zaklínací formulky, ale názvy pro CNC obráběcí centra od společnosti LJ-TECH MACHINES s.r.o. umožňující kvalitní CNC řezání a obrábění nejrůznějších materiálů. CNC obráběcí centra a další stroje výrobce CMS S.p.A. přitom stojí za mnoha produkty především automobilového či leteckého průmyslu. Dalšími odvětvími, kde se úspěšně uplatňují stroje firmy CMS S.p.A., je výroba lodí, kolejových vozidel, větrných elektráren, zbrojařská výroba, výroba brýlí, dřevovýroba, dřevostavby, stavitelství, plastařská výroba jako je např. bílá technika, sanitární předměty a mnoho dalších. Vy nám přinesete co chcete vyrábět, my Vám na to navrhneme technologii.

Vydáno 08.11.2014Vydáno 20.11.2015
162 Zhlédnutí
Topováno 06.06.2019