Uhelné Sklady Dačice – od prodeje uhlí přes LPG až po propanbutanové lahve

Prodej pevných paliv, ale také písku, štěrku, propanbutanových lahví či tankování LPG. Těmito a dalšími službami se pyšní firma Uhelné Sklady Dačice s.r.o. Pokud potřebujete nakoupit pevná paliva, společnost zajistí odvoz z Dačic až k vám.

Uhlí, písek, štěrk - prodej, Dačice

Prodej uhlí, štěrku a písku

Jednou ze základních nabízených služeb společnosti je prodej uhlí. Uhlí patří mezi vyhledávaná pevná paliva, která vynikají svou výhřevností a jsou tak skvělou alternativou pro vytápění domovů i průmyslových objektů. Pokud si objednáte od Uhelných Skladů Dačice uhlí, domluvte se na jeho dovozu až k Vám. Kromě klasického černého nebo hnědého uhlí si objednejte také běžné nebo dřevěné brikety různých velikostí nebo koks.

Kromě uhlí nabízí firma také prodej písku a štěrku. I v tomto případě pochopitelně nabízí dopravu na požadované místo. Vybrat si můžete hned z několika typů podle vašich požadavků. K dispozici je např. písek maltový i betonový, ale také třeba oblázky, které uplatníte na zahradě.

Při nákupu uhlí, štěrku či písku bude materiál dovezen až k Vám


Tankování LPG do automobilů

Obliba vozů na LPG stále stoupá a s tím i potřeba kvalitních čerpacích stanic. Toho si je vědoma také společnost Uhelné Sklady Dačice s.r.o. a pro všechny majitele vozů na LPG nabízí tankování. Čerpací stanice je k dispozici přímo v Dačicích, stačí se se svým vozem zastavit a za výhodnou cenou doplnit nádrž kvalitním LPG palivem. Vzhledem k příznivé ceně se návštěva Dačic za účelem nákupu plynu vyplatí i v případě, že nebydlíte v bezprostřední blízkosti


Prodej propanbutanových lahví

Nejen přímé tankování LPG, ale také prodej propanbutanových lahví je neodmyslitelnou součástí nabídky služeb zmíněné společnosti. Propanbutanové lahve nabízí firma v různých objemech podle aktuálních potřeb. Využití propanbutanových lahví je přitom opravdu pestré. Používají se jak v průmyslovém odvětví (ve sklárnách, sušárnách, pro provoz vysokozdvižných vozíků), tak v domácnostech pro vytápění nebo vaření. Navštivte Dačice a odvezte si propanbutanovou lahev podle potřeby.

Uhelné Sklady Dačice jako odborníci na LPG – tankování i prodej propanbutanových lahví


Využijte pestrosti nabízených služeb

Uhelné Sklady Dačice se pyšní svou variabilitou a širokým rozsahem nabízených služeb. Využijte toho ve svůj prospěch a zkombinujte jednotlivé služby za účelem ušetření. Potřebujete uhlí i písek? Domluvte se a zajistěte si nákup obojího současně, pravděpodobně ušetříte. O kompletním přehledu nabízených služeb a aktuálním dění ve společnosti se můžete informovat jak na internetových stránkách, tak prostřednictvím telefonu nebo emailu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.uhlidacice.cz

Vydáno 20.11.2015
460 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Uhelné sklady Dačice, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Uhelné sklady Dačice, s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Učňovská 534
Dačice 380 01

uhelneskladydacice@seznam.cz
+420 384 420 257


Najdete nás také zde:

ARES
captcha