Uhelné Sklady Dačice – od prodeje uhlí přes LPG až po propanbutanové lahve

Prodej pevných paliv, ale také písku, štěrku, propanbutanových lahví či tankování LPG. Těmito a dalšími službami se pyšní firma Uhelné Sklady Dačice s.r.o. Pokud potřebujete nakoupit pevná paliva, společnost zajistí odvoz z Dačic až k vám.

Uhlí, písek, štěrk - prodej, Dačice

Prodej uhlí, štěrku a písku

Jednou ze základních nabízených služeb společnosti je prodej uhlí. Uhlí patří mezi vyhledávaná pevná paliva, která vynikají svou výhřevností a jsou tak skvělou alternativou pro vytápění domovů i průmyslových objektů. Pokud si objednáte od Uhelných Skladů Dačice uhlí, domluvte se na jeho dovozu až k Vám. Kromě klasického černého nebo hnědého uhlí si objednejte také běžné nebo dřevěné brikety různých velikostí nebo koks.

Kromě uhlí nabízí firma také prodej písku a štěrku. I v tomto případě pochopitelně nabízí dopravu na požadované místo. Vybrat si můžete hned z několika typů podle vašich požadavků. K dispozici je např. písek maltový i betonový, ale také třeba oblázky, které uplatníte na zahradě.

Při nákupu uhlí, štěrku či písku bude materiál dovezen až k Vám


Tankování LPG do automobilů

Obliba vozů na LPG stále stoupá a s tím i potřeba kvalitních čerpacích stanic. Toho si je vědoma také společnost Uhelné Sklady Dačice s.r.o. a pro všechny majitele vozů na LPG nabízí tankování. Čerpací stanice je k dispozici přímo v Dačicích, stačí se se svým vozem zastavit a za výhodnou cenou doplnit nádrž kvalitním LPG palivem. Vzhledem k příznivé ceně se návštěva Dačic za účelem nákupu plynu vyplatí i v případě, že nebydlíte v bezprostřední blízkosti


Prodej propanbutanových lahví

Nejen přímé tankování LPG, ale také prodej propanbutanových lahví je neodmyslitelnou součástí nabídky služeb zmíněné společnosti. Propanbutanové lahve nabízí firma v různých objemech podle aktuálních potřeb. Využití propanbutanových lahví je přitom opravdu pestré. Používají se jak v průmyslovém odvětví (ve sklárnách, sušárnách, pro provoz vysokozdvižných vozíků), tak v domácnostech pro vytápění nebo vaření. Navštivte Dačice a odvezte si propanbutanovou lahev podle potřeby.

Uhelné Sklady Dačice jako odborníci na LPG – tankování i prodej propanbutanových lahví


Využijte pestrosti nabízených služeb

Uhelné Sklady Dačice se pyšní svou variabilitou a širokým rozsahem nabízených služeb. Využijte toho ve svůj prospěch a zkombinujte jednotlivé služby za účelem ušetření. Potřebujete uhlí i písek? Domluvte se a zajistěte si nákup obojího současně, pravděpodobně ušetříte. O kompletním přehledu nabízených služeb a aktuálním dění ve společnosti se můžete informovat jak na internetových stránkách, tak prostřednictvím telefonu nebo emailu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.uhlidacice.cz

Vydáno 20.11.2015
624 Zhlédnutí
Topováno 14.09.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Uhelné sklady Dačice, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Uhelné sklady Dačice, s.r.o.
www.uhlidacice.cz
Adresa

Adresa

Učňovská 534
Dačice 380 01

uhelneskladydacice@seznam.cz
+420 384 420 257


Najdete nás také zde:

ARES
captcha