Konfokální snímače – rychlé a přesné měření i vůči zrcadlovému povrchu

Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače

Konfokální snímače – rychlé a přesné měření i vůči zrcadlovému povrchu

Infračervený teploměr a termovizní kamera – řešení pro bezdotykové měření teploty

Chcete měřit teplotu objektu bez toho, abyste se ho dotkli? Infračervený teploměr a termovizní kamera z nabídky společnosti Micro-Epsilon Czech Republic vám to umožní. Máme pro vás přenosné i stacionární bezdotykové teploměry a termovizní kamery, které najdou využití v řadě nejrůznějších oborů.

termovizní kamera

Infračervený teploměr pro každé měření

Infračervený teploměr využijete v mnoha průmyslových odvětvích. Protože ale víme, že každý obor má na měření trochu jiné požadavky, nenabízíme vám pouze jeden infračervený teploměr jako takový. Součástí našeho portfolia je řada modelů a provedení s různými parametry.


Standardní i laserové infračervené teploměry či pyrometry

Seženete u nás standardní ruční, tak stacionární infračervené teploměry s teplotním rozsahem od –50 °C do 2200°C, laserový infračervený teploměr s možností přesného zaměření. Speciální video pyrometry thermoMETER Video, či dvoubarevný poměrový infra teploměr pro měření povrchové teploty v extrémních podmínkách. Sháníte klasický infračervený teploměr, teploměr pro měření kovových materiálů, skla, plastu, nebo teploměr do extrémních podmínek? U nás si jistě vyberete.

Infračervený teploměr v různých provedeních


Termovizní kamera nabízí velký výkon a snadnou obsluhu

Také termovizní kamery u nás seženete v několika variantách a výkonnostních třídách. Naše termovizní kamery vynikají vysokou teplotní citlivostí a velkou rychlostí. Poradí si s každou měřicí úlohou. Termovizní kamera je navíc napájena jediným USB kabelem. Její připojení a přenos dat je velmi snadný. Všechna data se vám totiž z termovizní kamery jednoduše uloží do programu pro jejich zpracování. Následně proces můžete kontrolovat, analyzovat, sledovat zpětně ale i v reálném čase.

Termovizní kamery pro pohodlný sběr dat


Micro – Epsilon – váš dodavatel infračervených teploměrů a termovizních kamer

Zaujal vás bezdotykový infračervený teploměr nebo naše termovizní kamery? Neváhejte a navštivte naše webové stránky. Zde najdete podrobný popis všech nabízených přístrojů i návod na to, jak si správnou kameru či teploměr zvolit.



Vydáno 02.12.2015
147 Zhlédnutí
Topováno 03.07.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

Senzory, snímače i inspekční systémy zařídí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
Snímače, měřící zařízení a systémy vždy v nejvyšší možné kvalitě zajistí firma Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s.r.o. Snímače s vysokou přesností, infračervené snímače teploty, barevné snímače nebo zařízení pro měření rozměrů a systémů pro průmyslové aplikace. To vše se ukrývá pod slupkou této ...

MICRO EPSILON: Snímače polohy i laserové profilové skenery nejvyšší kvality

MICRO EPSILON: Snímače polohy i laserové profilové skenery nejvyšší kvality
Potřebujete vysoce přesný snímač polohy a vzdálenosti? Měřicí techniku s tou nejvyšší úrovní přesnosti vyrábí firma MICRO EPSILON CZECH REPUBLIC. V sortimentu spolehlivých a jedinečných řešení máme snímače pro měření vzdálenosti, polohy a profilu, ale také laserové profilové skenery.

Senzory a snímače firmy MICRO–EPSILON dají vašemu podnikaní přesnost

Senzory a snímače firmy MICRO–EPSILON dají vašemu podnikaní přesnost
Přesnost a nejmodernější technologie v oblasti měření, to je firma MICRO–EPSILON. Již řadu let vám nabízíme spolehlivé snímače, senzory a endoskopy pro měření vzdálenosti, polohy, ale i profilu, barvy, síly, nebo povrchové teploty. I to nejpřesnější měření je tak díky nám hračka.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. Senzory a snímače
WEBOVÁ STRÁNKA
Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.
www.micro-epsilon.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Novinky
Adresa

Adresa

Na Libuši 891
Bechyně 391 65

info@micro-epsilon.cz
+420 381 213 011


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha