Hotel JEZERKA s.r.o.
Kongresy a školení SečHotel Jezerka – ubytování, wellness i lahodná kuchyně u Sečské přehrady

Hotel, který nabízí kompletní služby pro firmy, páry i rodiny s dětmi? To je Hotel Jezerka v Seči. Nabízíme útulné ubytování, luxusní wellness & spa, plně vybavené konferenční sály i vybrané speciality české i zahraniční kuchyně. Ať už plánujete rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo firemní večírek, u nás si přijdete na své.

hotel s wellness i ubytováním

Útulné ubytování pro každého

Čisté, útulné a plně vybavené pokoje jsou v našem hotelu samozřejmostí. Ubytování vám přitom nabízíme hned v několika variantách. Vybrat si můžete dvou i třílůžkové pokoje, pokoje s klimatizací, apartmány i ubytování v nedaleké depandanci. Všechny pokoje jsou u nás vybaveny vlastním sociálním zařízením, internetem, televizí a plným minibarem, na vaše přání vám ale rádi zajistíme přistýlku i další doplňkové služby. Pro firmy pak nabízíme sály a salonky pro pořádání kongresů, školení i firemních večírků. Využít tak můžete kongresový sál pro 382 lidí, velký sál pro 127 účastníků i menší salónky.

Ubytování vám nabízíme v 96 pokojích.


Restaurace nabízí české i zahraniční speciality

O to, abyste si z pobytu v našem hotelu odnesli i gurmánský zážitek, se starají šéfkuchaři naší restaurace. Ti vám připraví klasická česká jídla, ale i speciality zahraniční kuchyně. Problém pro nás není zajištění rodinného oběda, občerstvení ke kávě ani slavnostní večeře či svatební hostiny. V létě je vám navíc k dispozici útulná venkovní terasa, kde si můžete vychutnat lahodné jídlo a zároveň si užít perfektní výhled, který hotel Jezerka nabízí. K pořádání oslav, večírků i diskoték pak skvěle poslouží dvě útulné vinárny.

Hotelová restaurace - rauty, obědy i slavnostní hostiny.


Wellness i další aktivity pro volný čas

Hotel Jezerka vám nabízí také celou řadu možností, jak trávit volný čas. Navštívit můžete místní fitness, horolezeckou stěnu, tenisový kurt nebo střelnici, vydat se můžete také na výlet po malebném okolí. K odpočinku a relaxaci vám pak poslouží naše luxusní wellness & spa, které patří k nejmodernějším v celé ČR. Využít zde můžete sedm saun, relaxační bazén, vířivky i nejrůznější masáže. Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky aktivit.

Pokud i vy hledáte ideální místo pro výlet, dovolenou či firemní akci, neváhejte a navštivte Hotel Jezerka. Postaráme se o vaše pohodlí i bohatý program.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kongres Hotel Jezerka láká přepychovým kongresovým vybavením a relaxačním wellness centrem

Kongres Hotel Jezerka láká přepychovým kongresovým vybavením a relaxačním wellness centrem

Odpočinek, klid, relaxace, to jsou věci, po kterých jednou za čas zatoužíme všichni. Hotel JEZERKA s.r.o. se nachází v malebném prostředí uprostřed přírody. Nedaleko Čáslavi nebo známějšího Havlíčkova Brodu na pomezí těchto dvou měst leží, u vodní nádrže Seč, tento krásný hotel. Na své si zde přijdou mladé páry, manželé, senioři, ale i obchodní manažeři. Ti mohou využít služby kongres hotelu.

Vydáno 21.01.2018
Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Wellness pobyty Hotelu Jezerka – Nejlepší relaxace po pracovním shonu

Potřebujete zrelaxovat a odpočinout si? Jste unaveni rychlým tempem všedních dní? Skvělým řešením může být wellness pobyt se saunou, vířivkou, dobrým jídlem a pitím. Ten vám přináší hotel Jezerka poblíž Pardubic a vodní nádrže Seč. Hotel Jezerka se nachází v malebném prostředí Vysočiny se zázemím moderního ubytování, restaurací a vináren.

Vydáno 06.12.2016Vydáno 20.11.2015
911 Zhlédnutí
Topováno 22.04.2016