Elektrotepelná průmyslová zařízení s mnohaletou tradicí a zárukou kvalitu

Firma ZEZ s.r.o. navazuje na tradici výroby elektrotepelných zařízení v Praze – Hloubětíně. Počátky samotné výroby těchto zařízení spadají až do roku 1953, výrobky firmy ZEZ Praha přitom byly vždy synonymem kvality a spokojenosti. Jinak tomu není ani dnes, společnost patří k největším a nejvýznamnějším dodavatelům elektrotepelných zařízení v ČR.

Elektrotepelná průmyslová zařízení

Výroba elektrických pecí

Elektrické pece patří mezi elektrotepelná průmyslová zařízení, která mají vysoké uplatnění ve sklárnách, kalírnách, chemických laboratořích a dalších podnicích, kde je třeba využívat tepelného zpracování při velmi vysokých teplotách. Za tímto účelem jsou nejefektivnější právě elektrické pece, které se vzhledem k jistým specifikacím k tomuto účelu hodí nejvíce.

Elektrické pece od společnosti ZEZ s.r.o. patří k tomu nejlepšímu, na co můžete v České republice narazit. Ačkoliv výroba elektrotepelných průmyslových zařízení má u nás poměrně bohatou tradici, právě zmiňovaná firma patří dlouhodobě mezi vůbec nejuznávanější v oboru. Firma nabízí k dispozici různé typy elektrotepelných průmyslových zařízení podle konkrétních požadavků. Je schopna splnit i ty nejnáročnější požadavky a navrhnout pec na míru. Praha je tak místem, kde se elektrické pece navrhují, vyrábí a odkud se vyváží do celé republiky i mimo ni.

Elektrotepelná průmyslová zařízení s tradicí od roku 1953


Reference nejen z řady českých podniků

Vzhledem k tomu, že firma ZEZ s.r.o. patří dlouhodobě mezi vyhledávané a uznávané firmy v oblasti výroby elektrotepelných průmyslových zařízení, může se těšit velké spokojenosti a řadě referencí. Pece tohoto výrobce využívají významné české firmy jako ŠKODA AUTO, ČKD Kutná Hora, Motorpal, Vítkovické Slévárny, Barum Continental Otrokovice, ale také třeba HUTCHINSON Poland Zywiec.


Kovovýroba a elektrovýroba

Vzhledem k rozsahu činností, které výroba elektrických pecí obnáší, poskytuje společnost také služby přímo v oblasti kovovýroby a elektrovýroby. Můžete se tak domluvit na individuálních zakázkách v dané oblasti, a to ať buď přímo na sídle firmy v Praze, nebo telefonicky či emailem. Kovovýroba a elektrovýroba jsou v současnosti důležitou součástí nabízených služeb firmy a patří tak neodmyslitelně k jejím hlavním činnostem.

Kovovýroba, elektrovýroba, montáž a opravy elektrických pecí


Generální opravy elektrických pecí

To, že má elektrická pec za sebou již nějaký ten rok provozu, ještě nemusí znamenat, že patří takříkajíc do starého železa. O to se také postará firma ZEZ Praha, která zajistí generální opravu elektrické pece. Domluví se s vámi na individuálních požadavcích a zajistí opravu za přijatelnou cenu. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem a jistému know-how se postará o to, aby původně stará elektrická pec mohla po generální opravě zase fungovat dlouhé roky bez sebemenších problémů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zez.cz

Vydáno 20.11.2015
39 Zhlédnutí
Topováno 07.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Elektrotepelná zařízení usnadní výrobu a zpracování

Elektrotepelná zařízení usnadní výrobu a zpracování
Výroba některých produktů si žádá jeho zpracování za vysokých teplot. K tomu vám ale nepostačí obyčejný oheň. My ze ZEZ, s.r.o. jsme odborníci na vysoké teploty. Zabýváme se totiž výrobou elektrotepelných zařízení.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZEZ, s.r.o. Elektrotepelná zařízení Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ZEZ, s.r.o.
zez.cz
Adresa

Adresa

U Elektry 650
Praha 9 - Hloubětín 198 00

obchod@zez.cz
+420 283 005 222


Najdete nás také zde:

ARES
captcha