CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o. Hydroizolační drenážní systémy Praha

Hydroizolace a rekultivace skládek

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.
Hydroizolační drenážní systémy Praha
Hydroizolace tunelů s využitím moderních izolačních materiálů

Zabránit pronikání vlhkosti do tunelů a podchodů a zajistit jejich těsnění a izolaci je nesmírně důležité. Bohaté zkušenosti s prováděním hydroizolace tunelů má v České republice firma Chemia System Geo s.r.o., která se podílela např. na stavbě prodloužené trasy metra A či řady dálničních a železničních tunelů.

Hydroizolace tunelů

Reference jako důkaz kvality a profesionality

Pod označením Chemia System Geo s.r.o. působí firma od roku 2006, samotné počátky firmy se však datují již od roku 1990. Během let si firma vybudovala významné místo na trhu. Zabývá se různými činnostmi, úzce se však vyprofilovala a dnes patří mezi uznávané firmy, zajišťující hydroizolaci tunelů, podchodů, kolektorů, zakládání staveb a provádění jejich izolací ad.

Důkazem kvality a profesionality firmy v dané oblasti je řada referencí z různých oblastí. Uvést kompletní seznat provádění izolací tunelů a dalších staveb by byl na dlouhý seznam (ten je k dispozici na stránkách firmy), uveďme však alespoň několik významných zakázek:
• 2014 – Tunel Šibenik, Diaľnica D1 Jánovce-Jablonov, II. úsek; 30 000 m2
• 2009-2013 – Tunel Blanka; 85 000 m2
• 2009-2010 – Tunel Dobrovského, 64 000 m2
• Výstavba prodloužené linky metra C i metra A
• Tunely Branisko, Panenská, Klimkovice, železniční tunel Stříbro a další

Většina tunelů, kterými v ČR projíždíte, disponuje hydroizolační vrstvou od Chemia System Geo s.r.o.


Použití izolační tunelové folie

Úspěchy firmy v oblasti hydroizolace tunelů spočívají především v použití kvalitní izolační tunelové folie. Firma spolupracuje s renomovanými výrobci těchto fólií, především pak s GSE Lining Technology. Pro hydroizolaci tunelů firma využívá moderní hydroizolační folii GSE TunelLiner na bází LLDPE, skládá se z černé vrstvy a dvou bílých vnějších reflexních vrstev. Ty dokáží odhalit případné mechanické poškození a zabránit tak problémům.

Izolační tunelové folie se vyrábí ve dvou stupních hořlavosti podle potřeby. Tento typ izolační tunelové folie se používá především z důvodu, že poskytuje skvělou kombinaci těsnících parametrů, ochrany i efektivnosti instalace. Firma Chemia System Geo s.r.o. však používá i jiné izolační folie podle aktuálních potřeb. Vždy vychází z konkrétní stavby a předkládá takový návrh na použití izolační tunelové či jiné folie, který bude na určitou stavbu nejlépe pasovat.

Izolační tunelová folie zajistí odolnost vůči vodě a vlhkosti


Další typy izolačních folií

Kromě zmíněné izolační tunelové folie používá firma také např. izolační folii GSE HD, vhodnou pro izolaci skládek či havarijních jímek, na ochranu betonu pak používá izolační folie GSE StudLiner a jako drenážní vrstvu kompozit z netkané geotextilie GSE Fabrinet.

Díky kombinaci kvalitního materiálu a odborníků, kteří se postarají o kvalitní návrh izolace a následnou montáž, je výsledek, co se izolace tunelu týče, nadprůměrný. O konkrétních možnostech izolace a všech uskutečněných zakázkách se dozvíte více na internetových stránkách firmy.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.chemia.cz/hydroizolacni-tunelove-systemy/

FIREMNÍ ČLÁNKY


CHEMIA SYSTEM GEO: Hydroizolace a rekultivace skládek

CHEMIA SYSTEM GEO: Hydroizolace a rekultivace skládek

O hydroizolace a rekultivace skládek v souladu s ekologickými požadavky se spolehlivě postará firma CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.. Pro daný případ navrhneme vhodné technické řešení, které bude zároveň ekonomicky optimální, zabezpečíme dodávku a také realizaci díla přesně podle požadavků zákazníka.

Vydáno 08.02.2017
Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.

Vydáno 02.01.2018
Chemia System Geo,s.r.o. představuje speciální folii na ochranu betonu GSE STUDLINER – proti korozi, oděrům, chemickým a mechanickým poškozením

Chemia System Geo,s.r.o. představuje speciální folii na ochranu betonu GSE STUDLINER – proti korozi, oděrům, chemickým a mechanickým poškozením

Je určena pro nové nebo již existující betonové konstrukce. GSE StudLiner je HDPE fólie obsahující okolo 1 200 čepů / m2, které se zapouští do betonu. Čepy jsou extrudovány na povrch fólie přímo ve výrobním procesu a tvoří její integrovanou součást. Výška čepu je cca 11 mm. Velký počet čepů umožňuje optimální rozložení namáhání, zvláště při teplotních změnách. Zkoušky potvrdily, že průměrná soudržná pevnost fólií StudLiner s betonem je přes 48 tun/m2, což představuje zdaleka největší soudržnost oproti ostatním ochranným systémům betonu. StudLiner podléhá nejmenší lineární deformaci v průběhu tepelné expanze. Fólie je k dostání v tloušťkách 2,00 – 5,30 mm, šířka role je 2,00-2,44 m. Vyrábí se v barevných variantách šedé a černé.

Vydáno 10.11.2013
Chemia System Geo nabízí špičkové služby v oblasti ekologických staveb

Chemia System Geo nabízí špičkové služby v oblasti ekologických staveb

Poradenská a stavební firma Chemia System Geo s.r.o. poskytuje již více než 20 let kvalitní služby v oblasti ekologických staveb nejen pro stavitele domů a stavební firmy, ale i pro průmyslové podniky, města, obce a kraje.

Vydáno 31.10.2012Vydáno 20.11.2015
156 Zhlédnutí
Topováno 01.09.2017

Izolace tunelů, hydroizolační práce, svařování potrubí

Izolace tunelů, hydroizolační práce, svařování potrubí

Izolační práce při stavbě tunelů, skládek, bioplynových stanic, montáž potrubí

Drenážní systémy, montáž drenážních prvků

Drenážní systémy, montáž drenážních prvků

Geokompozitní drenážní prvky a systémy, drenážní práce

Hydroizolační materiály, výztuže a Bentomat

Hydroizolační materiály, výztuže a Bentomat

Hydroizolační a izolační materiály, geotextilie, výztuže a bentonitové rohože