STK v Plzni - Technická kontrola a měření emisí vozidla

Bez technické prohlídky a měření emisí vozidla se neobejdete, a to jak proto, že jsou stanoveny zákonem, tak i proto, že jen tak můžete mít jistotu, že je váš vůz v pořádku. Závady na vozidle je třeba včas odhalit a napravit je – jedině tak lze předcházet nehodám způsobeným špatným stavem vozidla. Naše STK Nepomucká v Plzni má dlouhou praxi, léta zkušeností a spolehlivý tým, díky kterému bude váš vůz v dobrých rukou. Najdete nás v areálu firmy Auto CB.

technická kontrola a měření emisí

Technická kontrola a měření emisí pro všechny typy vozidel

Na naší STK v Plzni provádíme technické kontroly všech typů vozidel – od motocyklů přes osobní automobily až po nákladní auta a přívěsy. Na naší STK ověříme, zda je vaše auto stále schopné bezpečné jízdy a zda s ním můžete bezpečně jezdit bez rizika poruchy nebo dokonce nehody způsobené závadou na vozidle.
Technická kontrola a měření emisí u nás se týká například těchto vizidel:

- motocykly
- osobní automobily s pohony LPG či CNG
- nákladní auta kategorie N1
- přívěsy kategorie 01 a 02

Technická kontrola a měření emisí pro pro každé vozidlo


Technická kontrola – důležitý krok pro vaše bezpečí

Technická kontrola často odhalí vážné nebo nebezpečné závady, na které by se jinak přišlo až tehdy, pokud by se projevily. Abyste se mohli spoléhat na svůj vůz, potřebujete spolehlivou STK, která vám vždy řekne, jak na tom váš vůz doopravdy je a poradí vám, jak s ním naložit v případě nalezených závad – a v tom se na naši STK rozhodně můžete spolehnout.

Technická kontrola pro snížení rizik poruchy vašeho vozu


Technická kontrola – jednoduché objednání přes internet, které šetří čas

Na technickou prohlídku a měření emisí technického stavu se můžete u naší STK Nepomucká v Plzni pohodlně objednat přes internet na www.stknepomucka.cz, případně telefonicky na 377 248 811. Objednáme vás na přesné datum i čas a vy se tak vyhnete dlouhému čekání. Při převzetí vozu vám také ihned sdělíme, jak dlouho bude asi kontrola trvat, abyste věděli s čím počítat.

Technická kontrola a měření emiséí vozidla – snadné objednání přes internet


Měření emisí je třeba provádět pravidelně

Rovněž měření emisí je stanoveno zákonem a provádí se vždy před pravidelnou prohlídkou. V naší STK měříme hodnoty ve výfukových plynech u naftových i benzínových motorů s katalyzátorem i bez něj a také LPG/CNG pohonů (včetně zkoušky těsnosti plynové instalace). V případě zájmu vám rádi zajistíme i duplikát osvědčení o měření emisí.

Pravidelné měření emisí vozidlaVydáno 14.12.2015
436 Zhlédnutí
Topováno 14.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technická prohlídka a měření emisí vozidla na STK v Plzni

Technická prohlídka a měření emisí vozidla na STK v Plzni
Udržujte své vozidlo ve formě. Technické prohlídky, měření emisí i evidenční prohlídka vozidla jsou kontroly stanovené zákonem. Kde však svůj vůz podrobíte těmto kontrolám je jen na vás. A proč byste měli své auto svěřit STK Nepomucká Plzeň? Máme dlouhou praxi, svou historii, množství zkušeností, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STK Nepomucká, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STK Nepomucká, s.r.o.
www.stknepomucka.cz
Adresa

Adresa

Nepomucká 119
Plzeň 326 00

info@stknepomucka.cz
+420 377 248 811


Najdete nás také zde:

ARES
captcha