Teplo a pohoda domova s krbem i kachlovými kamny

Nic se nevyrovná teplu, jehož zdrojem jsou kachlová kamna nebo krb. Elektrický či plynový zdroj tepla může vytápění spalováním dřeva jen těžko konkurovat, a to jak po stránce finanční, tak estetické. Výrobou kachlových kamen, krbů, instalací krbových vložek a kompletních kominických služeb včetně čištění komínů se zabývá znojemská firma Kamna Buršík, provozující svou činnost již od roku 1997.

Krby, krbové vložky, Kominictví - Kamnářství Buršík

Komplexní nabídka kominických služeb

Je váš komín při vytápění využíván? Pokud ano, nezapomínejte na nutnost pravidelných kontrol a revizí. Kominíci mají pestrý rozsah činnosti i v dnešní době. Ačkoliv se energie pomocí spalování tuhých paliv nepoužívá tak jako dříve, stále má u nás tradici a zejména na vesnicích jde o běžný zdroj tepla. Naopak krbová kamna sklízí dlouhodobě velký úspěch. Pokud vlastníte krb, ani v tomto případě nezapomínejte na pravidelné čištění komínů a revize.

Kamnářství Buršík provádí spolehlivé a odborné kontroly a vyčištění komínů, kouřovodů i samotných spotřebičů paliv, to vše i s písemným vyhotovením zprávy. Firma také poskytuje realizaci revizí, které jsou nezbytné pro kolaudační řízení. Nabízené kominické služby zahrnují i případnou opravdu zjištěné závady. Kromě samotného čištění komínů je tak možné komín opravit a vložkovat, také případně připojit spotřebiče či kompletně postavit zděná i nerezová komínová tělesa.

Kominické služby ve Znojmě a okolí


Kachlová kamna jako skvost bydlení i efektivní zdroj vytápění

Pokud máte kachlová kamna spojena jen se zámky, panskými sídly a staveními z pro nás již dávné minulosti, pak vězte, že se trend kachlových kamen opět vrací do módy a zažívá velkou renesanci. Kachlová kamna totiž přináší řadu výhod, kterými se jiné zdroje tepla nemohou pyšnit. V první řadě je to samozřejmě vzhled, díky kterému se kachlová kamna stávají skvostem všech místností.

Tento typ kamen je také značně variabilní. Kamnářství Buršík se zabývá profesionální výrobou kachlových kamen na míru. Díky tomu je lze postavit prakticky do jakékoliv místnosti a tvar i vzhled upravit podle vašich požadavků. Necháte-li si tato kamna firmou vybudovat, můžete si být jisti mnohaletou zárukou, pevností, velkou výhřevností i univerzálností.

Zakázková výroba kachlových kamen a krbů


Krby i krbové vložky do vnitřních i venkovních prostor

Ne každý si může kachlová kamna ať už z finančních či prostorových důvodů dovolit. Krby a krbové vložky jsou cenově přijatelnější a vhodné jsou prakticky do všech interiérů, ale také exteriérů. Krby a krbové vložky tak nemusí zdobit jen váš obývák, mohou také zvýraznit venkovní posezení a vytvořit prostor pro vysedávání i v chladnějších dnech. Kominictví a kamnářství Pavel Buršík má v malíčku i veškeré technologické postup pro výrobu krbů a aplikaci krbových vložek. Navštivte firmu ve Znojmě nebo ji kontaktujte telefonicky a sami se o kvalitě nabízených služeb přesvědčte.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kamnabursik.cz

Vydáno 08.12.2015
93 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kachlová kamna, krb i čištění komínů. Abyste doma měli teplo a útulno

Kachlová kamna, krb i čištění komínů. Abyste doma měli teplo a útulno
Pokud zrovna nebydlíte v panelovém domě a nemáte byt připojený na ústřední topení, jistě pravidelně řešíte kominické služby - revizi komína, jeho čištění kominíky a tak dále. Nebo byste si možná právě vy rádi domů pořídili krb, krbovou vložku či pokojová kachlová kamna a svému příbytku tak vetkli ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Buršík
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavel Buršík
www.kamnabursik.cz
Adresa

Adresa

Rudoleckého 15
Znojmo 669 02

bursik.kamnar@iol.cz
+420 515 260 582


Najdete nás také zde:

ARES
captcha