Domácnosti i firmy nakupují chladicí a mrazicí techniku v Ostravě

Život bez mrazicí a chladicí techniky si dnes vůbec nedovedeme představit. Domácnosti, restaurace i prodejny chladicí i mrazicí techniku využívají takřka nepřetržitě. A to je také důvod, proč by výběr chladicích skříní, kombinovaných chladniček a další techniky tohoto typu měl být pečlivý. Není vám výběr ledničky, mrazničky či chladicího boxu lhostejný? Navštivte ostravskou prodejnu firmy NOSRETI, která byla otevřena v roce 2014, kde naleznete nejširší sortiment tohoto typu na rozloze 250 m2.

Kombinovaná chladnička, prodej, Ostrava

Kombinované chladničky, vhodné do domácností

Společnost NOSRETI se zabývá prodejem chladicí a mrazicí techniky pro domácnosti, restaurace i prodejny. První zmíněná skupina zákazníků má velký zájem o kombinované chladničky, které jsou skvělým kompromisem z hlediska ceny, výkonu i velikosti. Pokud v domě či bytě nemáte dostatek prostoru na umístění samostatné lednice i mrazničky, kombinovaná chladnička je ideální volbou.

Nabízené kombinované chladničky se majitelům brzy odmění šetrný provozem. Vybrat si přitom můžete z kombinovaných chladniček značek NORDline a Vestfrost. Jde o renomované výrobky, které zde seženete za bezkonkurenční cenu. NOSRETI je totiž výhradním dovozcem tohoto zboží do České republiky, proto jsou výrobky prodávané za ceny často nižší než v ostatních, byť internetových, obchodech.

Široký výběr chladicí a mrazicí techniky pro domácnosti, restaurace i prodejny


Chladicí skříně pro profesionální použití

V prodejně firmy NOSRETI v Ostravě, narazíte na řadu chladicí a mrazicí techniky, určené pro profesionální použití. Skvělým příkladem jsou chladicí skříně či vitríny, které se velmi často používají v restauracích a které splňují ty nejpřísnější požadavky na kvalitu chlazení a možnost uložení většího množství potravin.

K dispozici jsou převážně chladicí skříně již zmíněné značky NORDline, jejíž produkty jsou používány po celé České i Slovenské republice. Chcete-li mít jistotu, že chladicí technika, kterou do svého podniku či obchodu pořídíte, bude kvalitní, spolehlivá a současně cenově dostupná, pak jsou produkty NORDline od firmy NOSRETI jasnou volbou.

Od kombinovaných chladniček po chladicí boxy – všem pro vaši firmu i domácnosti


Oblasti nabízeného sortimentu

V nabídce společnosti NOSRETI naleznete již několikrát zmíněnou chladicí a mrazicí techniku. Firma se však dále zabývá také prodejem tepelných čerpadel, solárních konektorů i klimatizací. Pro gastronomická zařízení a provozovny dále nabízí kompletní chladicí a mrazicí techniku od minibarů, lednic na víno, cukrářských vitrín až po výrobníky ledu. K dispozici jsou varné přístroje – grily, fritézy či cukrářské pece.

Služby společnosti jsou rozsáhlé a vyhoví i těm nejpřísnějším požadavkům. Kromě samotného prodeje se zabývá také záručním a pozáručním servisem a odborným poradenstvím. Chcete-li se na nabízené produkty podívat na vlastní oči, navštivte prodejnu v Ostravě – Mariánských Horách, která se nachází na ulici Tovární jen několik kroků od blízké zastávky MHD. Přijedete-li autem, zaparkujte na parkoviště před prodejnou. Prodejnu s širší a výhodnější nabídkou mrazicí a chladicí techniky pro firmy i domácnosti najdete jen stěží.Vydáno 29.11.2015
139 Zhlédnutí
Topováno 06.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klimatizace, která umí i topit? Klimatizace NORDline AUS

Klimatizace, která umí i topit? Klimatizace NORDline AUS
V horkých letních dnech vám klimatizace příjemně ochlazuje domov či kancelář. Ale co v zimě? Klimatizace NORDline AUS s invertorem umí nejen chladit, ale i topit! Neslevujte ze svého pohodlí a užijte si i chladné a sychravé dny v příjemně teplém prostředí díky klimatizaci české společnosti NOSRETI ...

Klimatizace NORDline s invertorem – luxus, který si může dopřát každý

Klimatizace NORDline s invertorem – luxus, který si může dopřát každý
Doby, kdy byla instalace klimatizace záležitostí pouze pro bohaté, jsou dávno pryč. V současnosti jsou kvalitní klimatizace daleko dostupnější než dřív, a kromě optimálního klimatu vám doma nebo v kanceláři mohou vytvořit i luxusní designový doplněk. Chcete, aby zároveň s uvedenými přednostmi ...
PODSTRÁNKY

Bílá technika

Bílá technika
Chladicí a mrazicí technika, bílé elektro NORDline a Vestfrost

Gastrozařízení

Gastrozařízení
Gastrozařízení, mrazicí, chladicí a varné technologie

Vytápění a klimatizace

Vytápění a klimatizace
Klimatizace a vytápění, tepelná čerpadla, solární kolektory
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TEFCOLD CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TEFCOLD CZ s.r.o.
www.nosreti-velkoobchod.cz
Adresa

Adresa

28. října 2020/231
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

vo@tefcold.com
+420 595 696 614


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha