Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.

Velkoobchod s nápoji, L & M nápoje s.r.o.

Velkoobchod s nápoji a alkoholem nejen pro gastronomická zařízení

Největší zájem o nabídku kvalitních alkoholických i nealkoholických nápojů je bezpochyby ze strany gastronomických zařízení. Právě hospody a restaurace mají odběr tohoto artiklu největší. Firma L & M nápoje s.r.o. poskytuje nápoje v různých cenových relacích, od levného alkoholu po drahý, velmi vysoké kvality. O služby velkoobchodu s nápoji však nemají zájem jen gastronomická zařízení, velmi často využívají možnosti nákupu levného alkoholu také spolky a pořadatelé kulturních či společenských akcí. Při nákupu většího množství nápojů z velkoskladu je totiž cena výrazně nižší.

Velkoobchod s nápoji nejen pro gastronomická zařízení


Akční nabídka firma L & M nápoje s.r.o.

Společnost nabízí pravidelně akční ceny na vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. Proto se vždy vyplatí sledovat aktuální akční leták a vybrat si ty druhy alkoholu a nealko nápojů, které jsou aktuálně v akci. To, že je nabízený nápoj levný, však není jedinou výhodou. Velkoobchod s nápoji totiž nabízí nadprůměrný výběr domácího i zahraničního alkoholu. Nabízí přitom i takové produkty, které v běžných řetězcích neseženete. Pokud tak vyhledáváte netradiční originální druhy alkoholických, ale i nealkoholických nápojů, v nabídce velkoobchodu si bezpochyby vyberete.

Akční nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů


Minerální vody, sladké nápoje i energetické drinky

Nabídka nealkoholických nápojů plně pokryje potřeby všech gastronomických zařízení i pořadatelů kulturních akcí. V prodejně v Opavě můžete zakoupit nealkoholické nápoje všeho druhu – džusy, minerální vody, energy drinky, ale i kávu či čaj. Nealko nápoje můžete zakoupit jak v PET lahvích různého objemu, tak v plechovkách či v jiném balení.


Prodej sudového piva

Mezi nejvyhledávanější služby patří samozřejmě prodej sudového piva. Společnost nabízí k dispozici piva velkého množství tuzemských pivovarů. Sudy piva jsou k dispozici v různém objemu podle potřeby klienta. Kromě samotného prodeje sudového piva obstará i veškerý servis v oblasti chlazení a péče o pivo, nabízí pronájem výčepních chladicích zařízení různého typu podle požadovaného výkonu. Důležitou službou v oblasti prodeje sudového piva i dalších nápojů je také možnost rozvozu až na provozovnu klienta.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lmnapoje.cz

Vydáno 24.11.2015
2955 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku
Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané ...
PODSTRÁNKY

Velkoobchod s pivem

Velkoobchod s pivem
Velkoobchod s pivem v suchech, lahvích, plechu, pivo v e-shopu za akční ceny

Alkoholické nápoje

Alkoholické nápoje
Alko nápoje - aperitivy, likéry, vína, sekty, lihoviny, rumy, giny, whisky, koňaky

Pivo a kofola v sudech, výčepní zařízení

Pivo a kofola v sudech, výčepní zařízení
Rozvoz sudového piva a kofoly do gastro provozů, výčepní zařízení v e-shopu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA L & M nápoje s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
L & M nápoje s.r.o.
www.lmnapoje.cz
Adresa

Adresa

Polní 5
Opava 746 01

sklad@lmnapoje.cz
+420 553 668 943


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha