Rozvíjejte své jazykové schopnosti – kvalitně, efektivně a individuálně

Otřepané, ale stále pravdivé přísloví „kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“, se stává stále aktuálnějším. Setkání osob různých národností a jazykových schopností, cestování, komunikace v angličtině, ale i v jiných jazycích je na denním pořádku mnoha z nás. Ať už se chcete zlepšit v jakémkoliv jazyce pro vlastní potěšení, rozvoj či pracovní potřebu, vyzkoušejte jazykové kurzy pro veřejnost, děti i firmy, pořádané jazykovou školou edu4U v Mladé Boleslavi.

Jazykové kurzy pro veřejnost

Firemní jazykové kurzy

Potřebujete zkvalitnit jazykové schopnosti vašich? Mladoboleslavská společnost edu4U zajistí firemní jazykové kurzy a nabídne kvalitní a individuální výuku jazyka. V první řadě bude provedeno testování jazykových schopností všech zaměstnanců, následně dojde k rozřazení do skupin podle úrovní.

Výuka cizích jazyků pro firmy je koncipována s ohledem na potřeby dané společnosti. Na základě vytyčených cílů a časových možností bude formát výuky upraven, stejně tak jako zaměření buď na obecnou znalost jazyka, nebo na odborný jazyk dle vaší specializace. Součástí firemních jazykových kurzů je zpětné přezkušování studentů. Firmy, které mají u společnosti edu4U objednanou jazykovou výuku, mohou využít vypracování jazykového auditu zaměstnanců zcela zdarma.

Jazykové vzdělávání svých zaměstnanců se vždy vyplatí


Jazykové kurzy pro veřejnost

Jazyková škola v Mladé Boleslavi nabízí řadu jazykových výukových programů pro širokou veřejnost. Zájemci si mohou zvolit z několika jazyků od angličtiny přes němčinu až po španělštinu či italštinu s ohledem na požadovanou úroveň. Aby byla kvalita jazykového kurzu pro veřejnost na vysoké úrovni, jsou jednotlivé kurzy značně individuální – maximální počet studentů ve skupině jsou 4.

Lektoři volí nadstandardní přístup během výuky cizích jazyků, využívají moderní osvědčené podklady a materiály. Díky malým skupinkám bude účastník jazykového kurzu pro veřejnost přesně zařazen do skupiny, která bude odpovídat jeho jazykovým schopnostem. V případně zájmu je možné využít také služeb 100 % individuální výuky, kdy se bude lektor věnovat jen vám a výuku přesně zacílí.

Individuální přístup při výuce jazyka je efektivní


Jazykové kurzy pro děti

Výuka cizích jazyků u dětí je stále oblíbenější a vyhledávanější. Právě proto nabízí jazyková škola edu4U také jazykové kurzy pro děti, kterých mohou využít ti nejmladší, ale třeba i studenti středních škol. Jazykové kurzy pro nejmenší děti jsou koncipovány tak, aby byla samotná výuka zábavná, nenásilná a dítě od jazyku neodradila.

Jazykové kurzy pro děti jsou často cíleny také za účelem doučení školní látky. Pokud má vaše dítě znatelné problémy s jazykem, který se učí ve škole, jazyková škola v Mladé Boleslavi mu pomůže vše dohnat a pochopit. Děti, dospívající i dospělí pak mohou využít služeb přípravy na mezinárodní zkoušky, na maturitu či přijímací zkoušky na VŠ.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edu4u.cz

Vydáno 15.12.2015
65 Zhlédnutí
Topováno 24.05.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA edu4U, s.r.o. Jazyková škola Mladá Boleslav
WEBOVÁ STRÁNKA
edu4U, s.r.o.
www.edu4u.cz
Adresa

Adresa

Železná 33
Mladá Boleslav I 293 01

info@edu4u.cz
+420 605 900 907


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha